ślub

  ślub

  Michał Malitowski to wielokrotnie nagradzany tancerz i choreograf. Na koncie ma między innymi podwójne mistrzostwo świata par zawodowych w tańcach latynoamerykańskich. Mężczyzna, który od 15 lat mieszka w Londynie, niedawno wziął ślub z pochodzącą z Australii Yuliyą. O ukochanej, rodzinie i problemach zdrowotnych opowiedział podczas rozmowy z naszą reporterką Anią Senkarą.

  Śluby humanistyczne to ceremonie, które w Polsce nie mają mocy prawnej. Sednem tego wydarzenia jest celebracja miłości i wypowiedzenie przysięgi swojej drugiej połówce w dowolnym miejscu na całym świecie. Do tego potrzebni są jednak mistrzowie ceremonii. Jak wygląda ich praca? O tym opowiedzieli nam Joanna Humerczyk, organizatorka ślubów humanistycznych oraz Hugon Czajkowski, mistrz ceremonii.

  Gry i zabawy organizowane na wieczorze panieńskim stały się już nieodłącznym elementem imprezy. Jeśli jesteś świadkową i to do Ciebie należy organizacja całego wydarzenia oraz zapraszanie gości, nie zapomnij również wymyślić ciekawego quizu lub konkursu z nagrodami. Uczestniczki na pewno przez wiele lat będą miło wspominać wszystkie zabawy, w których brały udział podczas wieczoru panieńskiego.

  Maja Klemp jest pisarką, blogerką, tłumaczką, obywatelką świata… i żoną pakistańskiego "księcia". Jej życie nie było jednak tak bajkowe, jak może się nam wydawać, bowiem jak sama podkreśla, jej mąż był rozpieszczonym do granic możliwości najstarszym synem w rodzinie z kilkoma służącymi! Egzotyczną historią Polka postanowiła podzielić się jakiś czas temu w sieci. Nam opowiedziała natomiast, czym jest dla niej miłosna globalizacja.

  Pod koniec ubiegłego roku Oliwia Ciesiółka i Łukasz Kuchta z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" potwierdzili obawy fanów. Para postanowiła zakończyć małżeństwo zawarte w obecności kamer. Ostatni komentarz Łukasza wskazuje na to, że mimo rozstania rodzice małego Franka rzeczywiście pozostają w dobrych relacjach.