ślub

  ślub

  Już jutro, w sobotę 19 maja odbędzie się królewski ślub Księcia Harry'ego z Meghan Markle. Podobno na ślubie nie pojawi się ojciec panny młodej. Kto poprowadzi Meghan do ołtarza? O royal wedding nie tylko się dużo pisze i mówi, ale też dużo się na nim zarabia. Kubeczki, puszka angielskiej herbaty z wizerunkiem przyszłych małżonków to ostatnio rozchwytywane na Wyspach gadżety. Które z nich sprzedają się najlepiej? Opowiedziała o tym dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Senkara.

  Już za kilka dni, 19 maja odbędzie się ślub, o którym mówi cały świat. Książę Harry i Meghan Markle powiedzą sobie "tak". Amerykańska aktorka Meghan Markle poznała księcia Harry'ego dwa lata temu. Jest rozwódką, starszą od swojego przyszłego męża o trzy lata. Na ich ślub zostało zaproszonych 2 tysiące osób. Ile będzie kosztować "royal wedding"? W czym Meghan Markle pojawi się przed ołtarzem?

  Przyrodni brat Meghan Markle - Thomas napisał list otwarty do Harry'ego, w którym ostrzega księcia przed swoją siostrą i namawia go, aby odwołał ślub. Co jeszcze było w liście? Czy jego autor jest wiarygodny? Dlaczego Thomas mógł zdecydować się na ten ruch? Jakie miał relacje z Meghan, kiedy ta była mała? Rozmawialiśmy o tym w Dzień Dobry TVN z naszą reporterką Anną Senkarą i psychiatrą dr Mają Herman.

  Książę Harry był kiedyś bohaterem licznych skandali. Głośno mówiło się także o jego romansach. Obecnie to przykładny obywatel, który już lada dzień zostanie mężem Meghan Markle. Ślub, który będzie wydarzeniem roku, odbędzie się 19 maja 2018 roku. Brytyjczycy już nie mogą się doczekać! Jak wyglądają przygotowania do ceremonii? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Marka Rybarczyka, który prywatne życie arystokracji opisał w swojej najnowszej książce. Co na brytyjski dwór wniesie Amerykanka? I czy królowa zaakceptowała wybór swojego wnuka?

  To miał być najpiękniejszy dzień w życiu Nikoli i Sebastiana Szemszur. Niestety, kiedy przed ołtarzem składali sobie przysięgę małżeńską, zostali dotkliwie ranieni przez nożownika. Kim był napastnik? Dlaczego zaatakował? Mieli już z nim wcześniej problemy? Kto parze udzielił pierwszej pomocy? Czy Nikola i Sebastian powtórzyli ceremonię zaślubin? Młodą parę gościliśmy w Dzień Dobry TVN. Nikoli i Sebastianowi życzymy szczęścia i zdrowia1

  Katarzyna Bujakiewicz wzięła ze swoim długoletnim partnerem sekretny ślub. Jak udało im się zachować tę uroczystość w tajemnicy? Długo ją planowali? Czy córka pary sypała kwiatki podczas uroczystości? Zapytała o to reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Na jedną z imprez show-biznesowych Iwona Węgrowska zabrała swoją prawie trzyletnią córeczkę. Dlaczego to zrobiła? Okazuje się, że wokalistka planuje ze swoim partnerem ślub. Zdradziła, kiedy powiedzą sobie TAK? Z wokalistką rozmawiała reporterka Dzień Dobry TVN Iwona Węgrowska.

  Kasia Bujakiewicz i Piotr Maruszewski to para z długoletnim stażem. Jednak do tej pory nie byli małżeństwem. Podobno to dzięki dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej partner Kasi się jej oświadczył. Jak wyglądała ceremonia ślubna? Kto zaprojektował granatową suknię ślubną aktorki?

  Zgodnie z panującymi zasadami, za ślub kościelny obowiązuje dobrowolna ofiara na rzecz Kościoła, czyli co łaska. W teorii powinno oznaczać to wolność w przyznawaniu ofiary, jednak w praktyce możemy napotkać "widełki" bądź obowiązujący, ale niepisany cennik. Kto w Kościele katolickim ustala ceny sakramentów? Co zrobić, gdy ksiądz zażąda zbyt wysokiej opłaty? Gdzie szukać pomocy? Gościem Dzień Dobry TVN był ks. Przemysław Krawiec, pallotyn.

  Krzysztofa Zrobka i Paulinę Brzozę połączył "Ślub od pierwszego wejrzenia". Dlaczego zdecydowali się na udział w programie i jak obecnie wygląda ich życie? Czy żałują swojej decyzji? Jak widzą swoją przyszłość? W Dzień Dobry TVN małżeństwo opowiedziało o przygodzie swojego życia.

  "Zmiennicy" Mieczysława Barei to serial, który swojego czasu uwielbiali wszyscy Polacy. Najwytrwalsi w uczuciu, tacy jak Szymon Rakowski, do dziś sprawiają, że ciągle żyje w naszej pamięci. Pan Szymon ukochał serial do tego stopnia, że zapragnął jechać do ślubu repliką taksówki z kultowej produkcji. Nie mogło również zabraknąć odpowiedniego kierowcy. W tym momencie do akcji wkroczył Mieczysław Hryniewicz, który grał w serialu główną rolę. Jakie uczucia towarzyszyły mu, gdy zobaczył dokładną replikę samochodu? Z panami spotkał się dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Zespół Blue Cafe szykuje się do przyszłorocznego okrągłego jubileuszu. Na plan teledysku do piosenki promującej jubileuszowy album wybrał się dziennikarz Mateusz Hładki. Zobaczcie, jak powstaje teledysk i, jak wygląda odmieniona Dominika Gawęda, która w lipcu tego roku wyszła za mąż. Co myślicie o jej metamorfozie? Jak zmieniło się jej życie po ślubie z Maciej Szczepanikiem, muzykiem z zespołu Pectus? Czy to prawda, że spodziewają się dziecka?

  Jeżeli marzysz o wspaniałym weselu i białej sukni ślubnej, ale nie masz partnera, odpowiedzią na twoje potrzeby może być sologamia. Osoby propagujące ten trend biorą ślub same ze sobą. Jedną z nich jest Crystal Ra Laksmi-Ditton. Dlaczego zdecydowała się na taki krok? Jak wyglądała ceremonia zaślubin? Okazało się, że Crystal po ślubie spotkała swojego obecnego męża. Lepiej jej się żyje w parze?

  Rok temu Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan wzięli ślub. Na podstawie doświadczeń i wiedzy zdobytych podczas jego organizacji Małgosia wydała swój kolejny poradnik „Perfekcyjny ślub”. Jakie rady w nim zawarła? Jakie błędy - według autorki - są popełniane przy organizacji ślubu? Kiedy trzeba zacząć planować tę uroczystość? Kiedy książka ukaże się w księgarniach?

  Na Festiwalu w Opolu Anna Wyszkoni poprosiła swoich fanów, aby trzymali za nią kciuki, bo jest w trudnym momencie swojego życia. Wszyscy zaczęli się zastanawiać czy to nawrót nowotworu. Czy piosenkarka jest już zdrowa? Spytała ją o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Przy okazji Annie wymsknęło się również coś o ślubie...

  Siostra Joanny Krupy - Marta wyszła za mąż za amerykańskiego kierowcę wyścigowego Marco Andrettiego. Jak długo trwało przyjęcie weselne? Gdzie para wybrała się w podróż poślubną? Czy coś się zmieniło między nimi po złożeniu przysięgi małżeńskiej? Z Martą rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Mogliśmy również zobaczyć obrączkę Marty i zdjęcia ze ślubu.

  Ewa Farna bardzo dba o swoich fanów. Spotyka się z nimi przy wielu ważnych dla niej okazjach - ostatnio z okazji 10-lecia występów na polskiej scenie muzycznej. Na spotkanie z wokalistką wybrała się też dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Rozmawiały o karierze i życiu prywatnym Ewy. Jak artystce udało się zachować w tajemnicy informację o ślubie? Czy rodzice pozwalali jej w domu gwiazdorzyć? Co przygotowała dla swoich fanów?

  Prezydent miasta Słupsk Robert Biedroń nie ukrywa, że uwielbia udzielać ślubów. Młode pary ustawiające się w kolejce do ślubu u Biedronia również nie ukrywają, że "Pan Prezydent jest zawsze ozdobą każdej uroczystości". Na czym polega magia słupskiego Urzędu Stanu Cywilnego? I dlaczego ludzie są gotowi na to, by czekać pół roku i przejechać nawet 650 kilometrów tylko po to, by jeden z najważniejszych dni w życiu spędzić właśnie w Słupsku?

  W kuchni Dzień Dobry TVN gościliśmy młodą mężatkę Annę Starmach. Ania podpowiada wszystkim świeżo upieczonym żonom, jak przygotować smaczne i tradycyjne potrawy, które zachwycą podniebienia ich mężów. Skorzystajcie z jej przepisów na: rosół, zupę pomidorową i kurczaka. Smacznego! I oczywiście, życzymy Ani Starmach wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia! :-)

  W ostatni weekend siostra Joanny Krupy - Marta wyszła za mąż za Marco Andrettiego. Gdzie odbyła się ceremonia? Ilu było gości? Dzięki Joasi mogliśmy zobaczyć film, na którym uwieczniona była przysięga państwa młodych. Marcie i Marco życzymy wiele szczęścia.

  Dominika Gwit szykuje się do ślubu. Czy dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej udało się wyciągnąć od aktorki kilka szczegółów dotyczących tej uroczystości? Mogliśmy zobaczyć pierścionek zaręczynowi Dominiki.

  W obecnym związku Iwony Węgrowskiej było sporo zawirowań. A jak jest teraz? Planuje ze swoim partnerem ślub? Czy marzy o drugim dziecku? Z wokalistką rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Na jakim etapie życia Iwony zatrzymał się Marcin Prokop.

  Ania Starmach niedawno wyszła za mąż. Jak się czuje jako młoda żona? Z jurorką Master Chefa rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Młodej parze życzymy wiele szczęścia.

  Dziewierz, jątrew, praciota, świekra... Filip Chajzer postanowił rzucić się w wir powiązań rodzinnych. Kto jest kim w rodzinie i co można ze szwagrem? W zawiłości rodzinnych koligacji wprowadził nas językoznawca w Katedrze Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Wydziału Nauk Humanistycznych i Społecznych Uniwersytetu SWPS - dr Marek Kochan.

  Marta Krupa niedługo wyjdzie za mąż. Czy jej suknia ślubna będzie podobna do tej, którą miała na sobie w czasie swojego ślubu Joanna Krupa? Gdzie był zorganizowany wieczór panieński? Co się działo podczas tej imprezy? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska rozmawiała o tym z Joanną Krupą.

  Restauratorka Magda Gessler wydała swoją córkę za mąż. Czy była zaangażowana w przygotowanie wesela? Jaka atmosfera panowała podczas przyjęcia? Okazało się że Magda poznała teściów córki na jej ślubie. Dlaczego dopiero wtedy? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Pierwszą rocznicę ślubu obchodzili w tym roku Agnieszka i Piotr Woźniak-Starak oraz Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan. Jak ją obchodziła pierwsza z par, a jak planuje uczcić rocznicę druga? Rozmawiała z nimi dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Ślub Lary Gessler odbył się tego samego dnia, co Bal Nocy Letniej Fundacji TVN Nie Jesteś Sam. Dzięki temu uwaga mediów nie była skupiona na najpiękniejszym dniu jej życia. Jak wyglądała ceremonia? Kto przygotowywał menu? Czy wszystko poszło tak jak pójść powinno? I czy mama miała coś do powiedzenia przy planowaniu uroczystości? Ze świeżo upieczoną żoną rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Swojsko, na sianku, niegrzecznie i erotycznie niebezpiecznie, w towarzystwie lub w sypialnianym zaciszu - filmy z nocy poślubnych podbijają internet. Skąd wzięła się na nie moda? Dlaczego młode pary decydują się na tego typu filmy? Dokąd przesunęliśmy granice intymności? Rozmawialiśmy o tym w Dzień Dobry TVN z producentem filmów weselnych Wacławem Piechem, socjologiem Tomaszem Sobierajskim i dziennikarzem Piotrem Kędzierskim. Co ten ostatni chciałby zobaczyć w filmach z nocy poślubnej? ;)