show

  show

  W jakiej jest formie i jak sprawdza się w nowej roli zwycięzca 8. edycji "You Can Dance"? Naszym gościem był Mateusz Sobecko prowadzący program "You Can... Shake!" w Player.pl, w którym najmocniejsze ekipy taneczne w Polsce toczą taneczne bitwy!

  Krakowski teatr Variete wystawia wyjątkowe widowisko muzyczno-taneczne, w trakcie którego prezentowane są najpiękniejsze melodie filmowe. Jakie? Skąd wziął się pomysł na takie show? Z artystką Olgą Szomańską i reżyserem Januszem Szydłowskim rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska.

  Na naszej kanapie: Anna Dereszowska, Michał Woiński, Zosia Denisiuk, Dominika Ptak i Helenka Juszkiewicz czyli Kadra Anki! Co, młodzi uczestnicy, zaprezentują nam, dziś o 20.00, w programie "Mali Giganci"? Jak Anna Dereszowska odnajduje się w roli trenera młodych talentów, czy Kuba Wojewódzki mógłby wystąpić, w programie, jako uczestnik? :)

  Na naszych kanapach rozsiadła się, bardzo bojowo nastawiona, "Soni paka", czyli Kasia Ryndak, Piotr Zamudio, Wiktoria Januszewska, Alicja Kowalska i Sonia Bohosiewicz. Czy aktorka rzeczywiście trzyma swoich podopiecznych w piwnicy,... i karmi szpinakiem? "Mali Giganci" już dziś o 20.00 w TVN!

  Finał programu "Aplauz, Aplauz!" już dziś w TVN o godzinie 20.00! Nie przegapcie! Na naszych kanapach gościliśmy: Jagodę i Sebastiana, Kasię i Beatę, Annę i Kingę oraz Patrycję i Małgorzatę, czyli duety, które wieczorem zmierzą się ze sobą na scenie. Co dał im udział w programie? Czy było "fajnie" i czy występ to dla nich wspaniała przygoda, czy może jednak rywalizacja? Kto, Waszym zdaniem, wygra?

  Po wczorajszym programie grono finalistów "Mam Talent!" powiększyło się o kolejnych uczestników! Naszymi gośćmi byli zmęczeni ale szczęśliwi: Vlodyr i Marta Śrutwa i Łukasz Wojtaszczyk z Acro Team Silesia! Czy wiedzą już czym zaskoczą widzów w finale programu? Ile zajmują im przygotowania do jednego występu?

  Rutyna, czy przyjemność? O tym, jak wygląda ciężka praca jurora "Mam talent!" :), opowiedzieli nam Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak i Agustin Egurrola. Kto zagnieździł się w programie jak komórka jajowa? Na spotkanie z prawdziwymi "poszukiwaczami talentów", podczas pierwszego w tej edycji odcinka "na żywo", zapraszamy już dziś o 20.00.

  Baaaardzo zajęty i niesamowicie zabiegany Piotr Rubik znalazł chwilę by odwiedzić nasze studio i opowiedzieć nad czym pracuje w przerwach między nagraniami do programu "Aplauz, Aplauz!". Zobaczcie co kompozytor opowiedział nam o wyjątkowym projekcie, nad którym pracuje wraz z córką. Kiedy i gdzie będzie można zobaczyć ich razem na scenie? Kolejny odcinek "Aplauz, Aplauz!" już dziś o 20.00! Bądźcie z nami!

  Na naszej scenie: Jacek i Marysia Gałązka, uczestnicy „Aplauz, aplauz”, którzy w zeszłym tygodniu pożegnali się z programem zaprezentowali piosenkę, która jeszcze nie ma tytułu! :) Macie jakiś pomysł?

  To oni: Radosław Mazur, Diana Karamon i Jan Wojtyński, tworzą program "Mamy Cię!". To oni, bezlitośnie, wkręcają gwiazdy! Poznajcie aktorów, dzięki którym program nabiera rumieńców! Kogo było najłatwiej wkręcić, a kto szybko zorientował się, że coś tu nie gra? Co czują kiedy "wkręcany" zaczyna się bardzo denerwować i tracić kontrolę nad sobą?

  Dlaczego Agnieszka Chylińska bała się zostać jurorem? Pod jakim warunkiem wysłałaby swoje dzieci do "Małych Gigantów" i czy w programie zdarzają się niemądrzy rodzice? Już dziś, o 20.00, w półfinale zmierzą się ze sobą: Klika Rubika, Czadersi i Gang Olafa! Będzie się działo! Macie swoich faworytów?

  Czy "Gang Olafa" pod kierownictwem, wujka, nauczyciela i starszego kolegi w jednym czyli Czesława Mozila, przejdzie do kolejnego etapu "Małych Gigantów"? O tańcu, luzie scenicznym i tremie przed występami rozmawialiśmy z Kacprem, Małgosią i Czesławem. 6 odcinek Małych Gigantów już dziś o 20.00! Zapraszamy!

  Za tydzień, 7 marca, rusza program "Mali Giganci", którego uczestnikami będą uzdolnione dzieci. Natalia Lesz jest opiekunką i trenerem jednej z drużyn, będzie przygotowywać swoich podopiecznych do występów, a także towarzyszyć im na scenie. Czy piosenkarka wysłałaby swoje dziecko do takiego programu?

  Wielkie show, oszałamiające talenty, niesamowita energia i nieskrępowana naturalność czyli, w skrócie, "Mali Giganci". Wszystko zacznie się 7 marca o 20.00. Program poprowadzi (czytając z ręki!?) Filip Chajzer, w jury zasiądą: Wojewódzki, Bujakiewicz i Chylińska, a trenerami utalentowanych dzieci będą: Mozil, Lesz, Rubik, Janiak, Todorczuk-Perchuć i Chincz. Próbkę tego jak może wyglądać ten niesamowity program mieliśmy już dziś w Dzień Dobry TVN! Zobaczcie koniecznie!

  Co planują Iza Miko i jej brat Sebastian Mikołajczak? Na czym będzie polegał ich wspólny projekt skierowany do dzieci z całej Polski? Kto może zgłosić się do udziału w tej inicjatywie i czy przyjmie się ona w naszym kraju? Jak myślicie?

  Na naszych kanapach: Łukasz Świrk i Mateusz Guzowski, którzy jako pierwsi zakwalifikowali się do finału programu "Mam Talent!". Czym zaskoczą widzów i jurorów w kolejnym występie? Czy w ogóle udało im się zasnąć po wczorajszym odcinku? Czym zajmują się na co dzień?

  Z kamerą Dzień Dobry TVN byliśmy za kulisami wczorajszego X Factor na żywo! Czego nie pokazały wczoraj kamery?

  Nie ma osoby, której nie poderwałyby się do tańca na pierwsze takty „Gimme Gimme Gimme” czy „Dancing Queen”. Te przeboje stały się towarem eksportowym Szwecji i przynosiły temu skandynawskiemu krajowi więcej dochodu niż sprzedaż Volvo i wiecej emocji niż filmy Ingmara Bergmana. Filip Chajzer wybrał się do Hamburga, aby zobaczyć jedyne w swoim rodzaju, niepowtarzalne widowisko Abba The Show i sprawdzić, jak czwórce spokojnych Szwedów udało się doprowadzić do wrzenia resztę świata.

  Co Wojewódzki myśli na temat zarzutów, że nie przygotowuje się do rozmów w swoim show? Czego nie lubi? Sprawdziła to dziennikarka tvn.pl. Jak wypowiedź Kuby Wojewódzkiego komentuje Agnieszka Jastrzębska. Co Hardcorowy Koksu robi w Polsce i co sądzi o związkach? Jak zwaraca się do niego żona?

  Piotr "Czolo" Nowak, znany jako b-boy Czolo i Artur "Fet" Marcińczyk, których dziś wieczorem zobaczycie w programie "Mam talent", już teraz wystąpili na naszej scenie. Mają talent?

  Tatiana Okupnik od początku nie ukrywała, że Dawid Podsiadło jest jej faworytem. Podczas jednego z występów, kiedy Dawid zaśpiewał dla niej „I love you baby”, jego los został przypieczętowany. Okazało się, że Dawid nie tylko wygrał "X Factor", ale także zdobył jedyną i niepowtarzalną okazję zaśpiewania w duecie z Tatianą. Ich wspólny projekt "Tu i teraz" dotyczy miłości niemożliwej, związków niespełnionych i ludzi niedobranych. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy ich oboje.

  Zespół taneczno-gimnastyczny „Lubelskie Czaderki” tworzą energetyczne emerytowane nauczycielki, urzędniczki i pielęgniarki. Co daje im taniec? Zobaczcie, jak cheerleaderki "50 plus" wspierają polską reprezentację podczas Euro 2012? W Dzień Dobry TVN dały popis swoich tanecznych możliwości! Zobaczcie, jak świetnie ruszają się Panie na emeryturze!

  Żenia Klimakin udał się do gmachu ukraińskiej telewizji, by zobaczyć, czym różni się ukraiński program typu morning-show od polskiego Dzień Dobry TVN. Sam też był gościem programu "Śniadanie z 1+1”. Zobaczcie, jak nasi sąsiedzi robią poranny program!

  Chciał być Robin Hoodem, gra na skrzypcach go męczyła, a z liceum muzycznego został wyrzucony. Jakim artystą i człowiekiem jest Zbigniew Wodecki, to zdradza książka pt. "Pszczoła, Bach i skrzypce". Czego Wodecki zazdrości Krzysztofowi "Diablo" Włodarczykowi? Czy jego włosy są prawdziwe? Artysta, z okazji zbliżającego się Dnia Teatru, zaśpiewał w Dzień Dobry TVN piosenkę pt. „Teatr uczy nas żyć”. Zobacz show Wodeckiego w Dzień Dobry TVN!

  Finalistka programu X Factor, Ada Szulc nagrywa swoją debiutancką płytę. Kiedy krążek pojawi się na półkach sklepowych? Już teraz, na scenie Dzień Dobry TVN, wykonała utwór Lenki „The Show”.