serial

  serial

  Krystyna Rutkowska-Ulewicz miała na swoim koncie wiele ról teatralnych, filmowych i telewizyjnych. Największą popularność przyniosła jej jednak rola Apolonii, czyli babci głównej bohaterki serialu "Niania". Pogrążeni w żałobie fani, koledzy z planów filmowych i rodzina ubolewają nad jej odejściem. Agnieszka Dygant w rozmowie z Dzień Dobry TVN wspomniała pracę na planie serialu z aktorką.

  "Lab" - taki tytuł nosi codzienny serial kryminalny, będący najnowszą produkcją TVN. To pierwszy serial, gdzie - jak zapewniają twórcy - widzowie będą mogli zobaczyć kolejne etapy śledztwa. Policjanci i pracownicy tytułowego laboratorium będą wyjaśniać takie sprawy jak tajemnicze morderstwo, zaginięcie młodych dziewczyn, porwanie dziecka czy handel ludźmi. Zdjęcia są kręcone w Krakowie.

  Kiedy cztery lata temu Nikodem Rozbicki gościł w Dzień Dobry TVN, mówiono o nim: "młody, zdolny, o nim będzie głośno". Od tamtej pory u aktora sporo się zmieniło. Po przerwie spowodowanej studiami wraca z dużą rolą w "Chyłce". Jest też autorem rapowego słuchowiska "Radio Inżynierska", w którym wystąpiło wiele gwiazd, m.in. Julia Wieniawa. Jak pracuje się z bliską osobą? O tym aktor opowiadał w rozmowie z Basią Pasek.

  Co roku kilkanaście tysięcy osób zostaje uznanych za zaginione. Święta to szczególny czas w roku, kiedy to ich rodziny liczą na to, że wrócą. Odczuwają wówczas bardziej niż kiedykolwiek nieobecność bliskich. Mają jeszcze większą nadzieję na odnalezienie osoby zaginionej i pozostawiają wciąż miejsce przy stole. Najnowszy serial Player.pl "Nieobecni" zwraca uwagę na to smutne i przejmujące zjawisko.

  Kultowy serial "BrzudUla" po 10 latach wraca na antenę. Przez ten czas zmienili się nie tylko bohaterowie, ale także wnętrza domu i firmy państwa Dobrzańskich. Kulisy pracy na planie zdradzili nam odtwórcy głównych ról Julia Kamińska i Filip Bobek. Aktorzy oprowadzili Kingę Burzyńską po planie i pokazali, jak w rzeczywistości wyglądają wszystkie pomieszczenia.

  "BrzydUla" to serial wyjątkowy. Zaczyna się tam, gdzie wszystkie inne opowieści się kończą – po napisach końcowych, i to dekadę po wielkim happy endzie. Jak szybko księżniczka może na nowo stać się Kopciuszkiem? Czy sformułowanie "żyli długo i szczęśliwie" jest dane na zawsze czy może tylko na moment? Serial wraca na ekrany już 5 października. Kulisy pracy na planie zdradzili nam odtwórcy głównych ról Julia Kamińska i Filip Bobek.

  Dorota Kawęcka nie żyje. Aktorka zmarła po długiej chorobie w wieku 69 lat. Widzowie najbardziej pamiętają jej rolę Lidki Jasińskiej w popularnym serialu "Dom", grała też milicjantkę Elkę w kultowym "07 zgłoś się". Zajmowała się również dubbingiem - to ona użyczyła głosu Betty z "Flintstonów".