serial

  serial

  Do studia Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy aktorkę serialu "Na Wspólnej" Martę Wierzbicką i jej starszą, urodziwą siostrę Katarzynę, którą Marta niedawno się pochwaliła. Czy siostry od zawsze łączyła silna więź? Czy sobie dokuczają i rywalizują ze sobą? Czym zajmuje się siostra Marty Wierzbickiej?

  Czy na planie serialu można się zaprzyjaźnić? Z kim przyjaźni się Agnieszka Więdłocha, która w serialu "Lekarze" gra lekarza anestezjologa Beatę Jasieńską? Czy starsi koledzy na planie traktują ją protekcjonalnie? Czy Więdłocha boi się zastrzyków?

  W serialu "Przepis na życie" tworzą wybuchowy duet. Czy, by zgrać się w serialu, w życiu prywatnym także trzeba się lubić? Czy prawdą jest, że poza ekranem łączy ich coś więcej niż tylko przyjaźń? Goścmi Dzień Dobry TVN byli: Edyta Olszówka i Bartek Świderski, a na czacie, w TVN Cafe, odpowiadali na pytania dociekliwych internautów.

  Odwiedziliśmy plan serialu "Na Wspólnej". Tym razem Anna Guzik jeździła samochodem terenowym. Jak poradziła sobie z jazdą po bezdrożach?

  Znamy ją z „Top Model”. Gościem Dzień Dobry TVN była gwiazda serialu "Miłość na bogato" Marcela Leszczak. Kto tworzy scenariusz do serialu? Ile w nim jest inwencji własnej aktorów, ile ustalonych kwestii, a ile didaskaliów? Na jaką samowolkę reżyser i scenarzysta pozwalają aktorom? Czy Marcela Leszczak przejmuje się negatywnymi opiniami na swój temat? Czy wróci do modelingu i czy traktuje swój udział w serialu jako drogę do profesjonalnego aktorstwa? Czy ma "plan B" na życie?

  Jak minęły jej wakacje na hiszpańskiej wyspie Lanzarote, co wydarzy się w najbliższych odcinkach serialu "Lekarze" i jak zapracowana aktorka znajduje czas na udzielanie się w licznych akcjach charytatywnych, do których wciąga także innych? Na naszej kanapie gościliśmy Magdę Różczkę i jej fanki!

  Na planie serialu "Prawo Agaty" z Małgorzatą Kożuchowską, rozmawiała Katarzyna Olubińska. Czy w nowej serii możemy liczyć na zmianę, dość napiętych, relacji między Agatą i prokurator Okońską, czy w życiu serialowej Marii pojawi się ktoś nowy, a czego Małgorzata Kożuchowska oczekuje od swojego męża?

  Jesus Garcia to, realizowany przez grupę Hiszpanów, internetowy serial opowiadający historię młodych obcokrajowców mieszkających w Warszawie. Czy serial opowiada prawdziwą historię, co zaskakuje, co denerwuje, a co śmieszy gości z zagranicy mieszkających w Polsce? Jak postrzegają nas i nasz kraj powiedzieli nam: restauratorka Yaija Lin-Iwanejko, student Raul Babu i aktor, scenarzysta Daniel del Rosal.

  Porozrzucane buty, półnaga pani, zauroczony "mały-niepozorny" oraz gospodarz domu. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska zajrzała za kulisy najpopularniejszego domu w Warszawie! Komu wpadnie w oko Asia? Kto odpowiada za brak kasy i, kto ukradł bransoletkę? Więcej o "WAWIE NON STOP" znajdziecie na stronie wawa.tvn.pl >>>

  Już dziś wieczorem kolejny odcinek bijącego rekordy popularności serialu "Lekarze". Co nowego wśród bohaterów serialu, jaki będzie trzeci sezon serialu i dlaczego widzowie się nie zawiodą? W studiu Dzień Dobry TVN Katarzyna Bujakiewicz, jak to pielęgniarka, niczym kataplazm na ranę, ukoiła zszargane nerwy fanów serialu :)

  Niekwestionowana gwiazda rapu: Snoop Lion (dawniej Snoop Dog) oczarowany brzmieniem głosu Izy Lach nagrał z nią teledysk oraz podpisał kontrakt na pięć płyt! Jak układa się jej współpraca z gwiazdą? Jak Wam się podobał utwór "No Ordinary Affair", który Iza wykonała na naszej scenie?

  Z Magdaleną Boczarską rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN o nowej roli w serialu "Lekarze". Czy lubi grać tzw. czarne charaktery? O co apelowała w Dzień Dobry TVN do wszystkich fanów serialu "Lekarze"?

  Jak sama mówi "Oni mają inny mental". O kim tak wypowiada się Agnieszka Dygant? Gdzie się "resetuje" i czy taniec jej jest mocną stroną? Aktorce w czasie niezwykłego wesela towarzyszył Filip Chajzer. Czy partnerował jej także w tańcu?

  1 września, na antenę TVN, wraca jeden z najpopularniejszych seriali - „Przepis na życie”. To już 5 sezon przygód Anki, Jerzego, Poli i seniorów. Do tej zgranej ekipy dołączą tym razem nowi bohaterowie. Czy Magda Schejbal i partnerujący jej w serialu Janek Wieczorkowski wywrócą swoje i Wasze życie do góry nogami? W studiu Dzień Dobry TVN Magda w wyśmienitej formie!

  Zawsze piękna, nienaganna, doskonale ubrana. Przyznaje, ze wszystkie te przymioty zawdzięcza ciężkiej pracy. Ze swoich 32 lat życia jest od 24 lat na diecie. Nie traci jednak pogody ducha i przyznaje, że siłę daje jej trzyletni synek Borys. U nas na czacie prosto z wakacji spędzonych na południu Włoch.

  Jest o niej coraz głośniej, a to za sprawą oryginalnych, przykuwających uwagę kreacji, w jakich się pokazuje. Olga Kalicka uwielbia bawić się modą. W studiu Dzień Dobry TVN zdradziła, co jeszcze - oprócz bąbelkowych butów- można znaleźć w jej szafie.

  Urodziła się w Wilnie. Do Polski przyjechała mając 18 lat. Podkreśla, że nie ma "parcia na szkło", a w dzieciństwie chciała być po prostu kwiaciarką. Do której kategorii aktorów zalicza się Joanna Moro - tych z przypadku, czy tych, którzy od zawsze wiedzieli, że chcą wykonywać ten zawód? Gościem Dzień Dobry TVN była Polka z Wilna, aktorka Joanna Moro, której sławę przyniosła rola Anny German w popularnym serialu. Jak odnajduje się w polskim show-biznesie? O czym marzy Jaonna Moro? Czy rzeczywiście jest podobna do Anny German?

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska towarzyszyła Mikołajowi Roznerskiemu podczas uprawnia tej trudnej dyscypliny sportowej. Jak mu poszło?

  Kinga Burzyńska z kamerą Dzień Dobry TVN odwiedziła plan setnego odcinka serialu "Szpital". Co wydarzyło się w ostatnich 100 odcinkach serialu i czego możemy spodziewac się dziś wieczorem?

  Czy zmiany w wyglądzie są zwiazane z losami jego serialowego bohatera i co czeka Tadeusza w "Przepisie na życie"? Z Bartkiem Świderskim, w Cafe TVN, rozmawiała Kinga Rusin.

  Anka z „Przepisu na życie” zdecydowała się wybrać na kurs kulinarny do Włoch, dlatego Magda Kumorek spędziła kilka zimnych, deszczowych dni, na planie, w miasteczku Spoletto. Co wydarzy się we „włoskich” odcinkach serialu i jak Magda radzi sobie z jazdą na skuterze?

  Co Radek Liszewski, lider zespołu "Weekend", robił w Krakowie na planie serialu "Szpital"? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska.

  W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli: tancerka Izabela Janachowska oraz scenarzysta Doman Nowakowski. Czy namiętnie oglądają seriale, w czym Izie pomógł pewien serial o pijaku, erotomanie i narkomanie oraz czy zdarzyło im się zarwać noce z powodu emisji ich ukochanego serialu?

  Czyli muzyczna gwiazda serialu „Lekarze”. Na scenie wykonali utwór o niesłabnącej popularności - "Why Couldn't I?".

  Anna Mucha czasami szokuje, ale zawsze imponuje. Na naszym czacie zdradziła wszystkie swoje tajemnice!

  Katarzyna Olubińska odwiedziła plan serialu „Szpital”. Jak wygląda atmosfera na planie serialu, ile czasu potrzeba, by nauczyć się robić USG? Zobaczcie, co wydarzy się w „Szpitalu” dziś o 16.50?

  Kobietom już dawno przestała odpowiadać rola gospodyni domowej. Współczesna Polka to nie tylko żona czy matka. To pewna siebie kobieta sukcesu. Takie są również bohaterki dwóch najpopularniejszych seriali TVN - Beata z „Przepisu na życie” oraz Agata z „Prawa Agaty”. To postacie niemal kultowe, a Polki chętnie się z nimi utożsamiają. Czy Agnieszka i Maja też utożsamiają się z Polkami? Aktorki zaprosiliśmy do studia Dzień Dobry TVN.

  Ale tylko na planie serialu „Szpital”. To serial, inspirowany prawdziwymi wydarzeniami, ukazujący historie pacjentów trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Czy do aktorów przychodzą obcy ludzie po receptę? Czy leczą także złamane serca? Od poniedziałku do piątku na antenie TVN o godz. 16:55!