serial

  serial

  Czy w 4 serii "Lekarzy" Krzysztof i Elżbieta "skoczą w swój związek na główkę"? Na planie serialu z Danutą Stenką, Piotrem Polkiem i Nicolasem Kusiakiem spotkała się Kinga Burzyńska. Jak czuje się serialowy Janek i co można znaleźć w garderobie Elżbiety Bosak?

  Wciąż kursuje między Bielsko-Białą, a Warszawą. Wciąż w ruchu, wciąż w pędzie. Kiedyś uprawiała piłkę ręczną teraz skupiła się na tenisie. Jest lepsza w ataku czy w obronie? W studiu Dzień Dobry Anna Guzik była naszym gościem.

  Już niebawem na antenie TVN zobaczą Państwo najsłodszy serial w historii telewizji : "Sama Słodycz". O czym będzie ten serial, kim będą bohaterowie i gdzie będzie się dział ? O tym - dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska. Kim jest Wendy. Marianna i Ola?

  "Kajko i Kokosz", "Tytus, Romek i Atomek", "Kapitan Kloss", "Przygody Gapiszona", "Funky Koval" - który z obecnych 30- i 40-latków nie słyszał o tych kultowych komiksach? Zbierało je wielu. Właśnie z myślą o nich postanowiono zorganizować aukcję, która odbędzie się już za dwa dni. Juliusz Windorbski zdradził w jaki sposób zebrano rysunki, skąd wziął się pomysł zorganizowania aukcji i gdzie aukcja się odbędzie. To prawdziwa gratka dla fanów komiksów!

  Pojechała do USA pracować jako opiekunka do dzieci, a została znaną projektantką biżuterii. Biżuteria jej autorska "występuje" w serialu "Pamiętniki Carrie". Dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska rozmawiała z Magdą Stokalską o szczegółach jej współpracy z największymi tuzami amerykańskiego show biznesu .

  Pani Anna, mama Maćka, bardziej przypomina jego siostrę niż kobietę, która urodziła dziś już 19-letniego mężczyznę. W studiu Dzień Dobry TVN Maciek i jego mama opowiedzieli o tym, jak być sławnym i nie zwariować. Czy mama ogranicza Maćka? Czy kontrolowała, by nie wpadł w szpony czyhających na niego niebezpieczeństw związanych ze sławą? Czy, dopóki nie osiągnął pełnoletności, dostawał tylko tradycyjne kieszonkowe?

  Piotra Adamczyka, jako Fryderyka, zobaczycie wkrótce w serialu "Sama słodycz". Stanie się tam głową rodziny. Na planie serialu była dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska. Dlaczego zdecydował się od razu wejść w następny serial? Czy serial będzie komedią jak "Przepis na życie"? Jak czuje się w roli ojca nie będąc ojcem?

  Już wkrótce Sylwię Juszczak-Arnesen pozna cała Norwegia, aktorka zagra tam jedną z głównych ról w serialu "Alle sammen sammen". Dlaczego zdecydowała się dojeżdżać na plan serialu ... z Polski? Czy ma czas na grę w polskich produkcjach?

  Znamy ją doskonale z serialu „Przepis na życie”. Teraz przyszedł czas na nagranie płyty. I to nie byle jakiej, bo z tekstami samego Bolesława Leśmiana. Aranżację muzyki przygotował mąż Magdy Kumorek. W studiu Dzień Dobry TVN była naszym gościem i wykonała utwór "Strój".

  Jedna z najbardziej popularnych latynoamerykańskich aktorek na świecie. Gwiazda kultowego "Zbuntowanego anioła" - Natalia Oreiro po raz kolejny odwiedziła Polskę. Fani czekali na nią na lotnisku już od szóstej rano.

  "Siedem życzeń" to najpopularniejszy serial dla młodzieży lat 80. Zespół Wanda i Banda nagrał specjalnie na potrzeby serialu piosenkę tytułową. Na scenie Dzień Dobry TVN Wanda i Banda zaśpiewali tę piosenkę. A jakie są Wasze życzenia? Wpisujcie się! :)

  Dziś, o godzinie 21.00, na antenie TVN ostatni odcinek serialu „Przepis na życie”. Po 65 odcinkach i 3 latach fani serialu będą musieli rozstać się z jego bohaterami. W TVN Cafe gościliśmy aktorów "Przepisu na życie", a za szybami kawiarenki - ich fanów. Potem były oczywiście zdjęcia i autografy. Magda Mołek dostawała prezent od Francuza! Jaki? Zobaczcie!

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska spotkała się z Małgorzatą Sochą. Ile czasu jej nie było w domu Zuzy i Kamila? Zuza walczy o dziecko, serialowy los nie oszczędza Małgosi. A jak wiedzie się aktorce w realnym życiu?

  Wyróżnia ich to, że od początku robią wszystko sami. W studiu Dzień Dobry TVN gościem była Alicja Komar, projektantka. Jak zaczęła się jej przygoda z modą?

  Pochodzi z Danii, ale to w Polsce zyskał popularność. Jego piosenki pojawiły się w serialu "Lekarze". W studiu Dzień Dobry TVN gościem był Anders Ladegaard. Czy podoba mu się serial "Lekarze"? Czy był już na planie zdjęciowym serialu? Na scenie wykonał utwór “Don’t Put Your Arms Around Me”. To też Wasza ulubiona piosenka z "Lekarzy"?

  Kinga Burzyńska na planie serialu "Lekarze" spotkała się z Magdaleną Różczką, Wojciechem Mecwaldowskim i Jackiem Komanem. Gratulujemy "Lekarzom" nominacji do Telekamer 2014.

  Jan Serce, Zygmunt Kotek oraz Leon Kuraś. Kazimierz Kaczor stworzył w swoim aktorskim życiu niezapomniane kreacje. Teraz stał się bohaterem książki. 10 lat temu został oskarżony o nieprawidłowości w zarządzaniu majątkiem Związku Aktorów Scen Polskich. W studiu Dzień Dobry TVN aktor opowiedział o tym, jakim ciosem dla niego było to niesłuszne oskarżenie.

  Prywatnie bardzo się lubią ale w serialu "Lekarze" Marta Ścisłowicz i Katarzyna Warnke walczą ze sobą o serce Szymona Bobrowskiego czyli doktora Wanata. Podczas porannej przejażdżki Kinga Burzyńska spytała aktorki czy przyjaźń ułatwia czy utrudnia realistyczne przedstawianie konfliktu na planie.

  Jego przodkowie pochodzą z Polski, jednak nie do końca udało nam się zrozumieć skąd (może Wam się uda ;). Z Markiem Feuersteinem, znanym z serialu "Bananowy Doktor" oraz filmów "Siostry", "Totalna magia" i "Czego pragną kobiety" rozmawiała Anna Wendzikowska.

  Spektakl na podstawie sztuki Witolda Gombrowicza „Iwona księżniczka Burgunda” swoją obecnością uświetnili aktorzy z "Na Wspólnej": Waldemar Obłoza i Joanna Jabłczyńska, czyli Roman Hoffer i jego córka Marta. W studiu Dzień Dobry TVN Waldemar Obłoza, Joanna Jabłczyńska oraz Dorota Zielińska opowiedzieli, jak aktor "serialowy" czuje się na deskach teatru.

  Jej stylem zachwycają się wszystkie Polki. Jaka jest tajemnica stylu Agaty Przybysz? W kawiarence TVN Cafe gościem była Anna Męczyńska – kostiumograf w serialu „Prawo Agaty”, a studio Dzień Dobry TVN odwiedziła sama Agata Przybysz, czyli Agnieszka Dygant. Jakie Anna stosuje tricki, by pani prawnik wyglądała zawsze wystrzałowo? Czym jest "pudełko wstydu" i dlaczego żelki pełnią ważną rolę na planie serialu?

  Aicha i Asteya to kolejne gwiazdy, które gościły na planie serialu „Wawa Non Stop”. Mieszkańcy domu przygotowywali urodzinową niespodziankę dla Maćka. Jakie wrażenie na uczestnikach programu zrobiły gwiazdy „X Factor”?

  Akademia Małego Mówcy miała pomagać dzieciom zwalczyć nieśmiałość. Okazało się, że trenerka personalna dzieci Małgorzata Obczowska poszła o krok dalej. Zajęła się wydobywaniem i promowaniem talentów u dzieci. Czy wykreuje kolejną Shirley Temple, a może bliźniaczki Olsen? W studiu Dzień Dobry TVN Małgorzacie Obczowskiej towarzyszyła Lena Topyła, mama Maxima, który zagrał epizod w serialu „Lekarze”.

  Nasza opowieść zacznie się jak bajka... W pewnym warszawskim domu zamieszkła grupa ludzi, którzy się wcześniej nie znali, którzy przybyli do tego domu i stolicy z rożnych stron Polski. Ci ludzie muszą sobie poradzić z przetrwaniem w stolicy, życiem w nowym miejscu i domu. Czy spełnią się ich marzenia? Na naszej kanapie zasiedli bohaterowie serialu "Wawa NON STOP": Maciej, Joanna, Dobrusia i Janek.

  Do studia Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy aktorkę serialu "Na Wspólnej" Martę Wierzbicką i jej starszą, urodziwą siostrę Katarzynę, którą Marta niedawno się pochwaliła. Czy siostry od zawsze łączyła silna więź? Czy sobie dokuczają i rywalizują ze sobą? Czym zajmuje się siostra Marty Wierzbickiej?

  Czy na planie serialu można się zaprzyjaźnić? Z kim przyjaźni się Agnieszka Więdłocha, która w serialu "Lekarze" gra lekarza anestezjologa Beatę Jasieńską? Czy starsi koledzy na planie traktują ją protekcjonalnie? Czy Więdłocha boi się zastrzyków?

  W serialu "Przepis na życie" tworzą wybuchowy duet. Czy, by zgrać się w serialu, w życiu prywatnym także trzeba się lubić? Czy prawdą jest, że poza ekranem łączy ich coś więcej niż tylko przyjaźń? Goścmi Dzień Dobry TVN byli: Edyta Olszówka i Bartek Świderski, a na czacie, w TVN Cafe, odpowiadali na pytania dociekliwych internautów.