serial

  serial

  Jak w swoich serialowych rolach odnajdują się Marcin Perchuć i Mirosław Kotowicz? Czy filozofia życiowa granych przez nich postaci jest zbieżna z ich prywatnymi poglądami? Czy faceci, w ogóle, rozmawiają o związkach? Jakich rad nasi goście udzielili Marcinowi Mellerowi? Na serial "Mąż czy nie mąż" zapraszamy dziś o 21.50!

  W serialu TVN „Nie rób scen” pojawiła się w gronie gwiazd takich jak Joanna Brodzik i siostry Popławskie. Jednak to grana przez nią postać z odcinka na odcinek kradnie serca widzów. Kim jest serialowa Ewka, czyli Monika Mariotti? Jakie ma pasje? Dlaczego ukochała sobie Mongolię? Czy często wraca do Włoch, w których się urodziła i spędziła dzieciństwo? W jakim filmie chciałaby zagrać? Monikę Mariotti gościliśmy w Dzień Dobry TVN.

  O atmosferze jaka panuje na planie serialu "Mąż czy nie mąż" oraz o tym jak układa im się współpraca z debiutującym reżyserem Pawłem Maśloną opowiedziały nam Magdalena Boczarska i Magdalena Schejbal. Drugi odcinek serialu już dziś o 21.20!

  Siódmy sezon serialu "Prawo Agaty" przed nami. Czy związek Marka i Agaty ustabilizuje się w końcu? Kto prawniczce zajdzie za skórę? Czy Dorota, grana przez Darię Widawską, wróci do Warszawy? Z Agnieszką Dygant rozmawiała Ula Chincz. Dziennikarka Dzień Dobry TVN zapytała również o drugą część filmu Listy do M. Jak potoczą się losy Kariny, czyli postaci granej przez Agnieszkę Dygant? Co aktorka mówiła o współpracy z Piotrem Adamczykiem?

  Na planie nowego serialu TVN "Nie rób scen" gościła dziennikarka Dzień Dobry TVN Kasia Olubińska. Jaki był odbiór premierowego odcinka? Co się wydarzy w drugiej odsłonie? Zapytała o to aktorów: Joannę Brodzik, Magdę Popławską i Wojtka Solarza oraz reżysera serialu Łukasza Palkowskiego. Co panowie przygotowali dla pań z okazji Dnia Kobiet?

  Maciej Gnatowski aka Wujek Samo Zło na scenie hip-hopowej obecny jest od kilkunastu lat. Współpracował m.in. z Kalibrem 44, Sistars i Tede. W grudniu 2014 r. wydał swój pierwszy solowy album „Wszystko gra”. Ma również za sobą rolę w serialu TVN „Na Wspólnej”. Prowadzi warsztaty freestylowe, podczas których pracuje z trudną młodzieżą. Skąd w nim tyle dobra? Jak motywuje dzieciaki do pracy? Czy namówił inne gwiazdy do spotkań ze swoimi podopiecznymi? Wujek Samo Zło gościł w Dzień Dobry TVN.

  Z jakimi problemami się zmagają i jak widzą siebie współczesne kobiety po trzydziestce? O nowym serialu "Nie rób scen" opowiedziały nam, w studiu "Dzień Dobry TVN", Joanna Brodzik i Aleksandra Popławska. Zapraszamy do TVN już dziś o 21.50!

  Już dziś o 21.20 zobaczymy pierwszy odcinek serialu "Mąż czy nie mąż". Kinga Burzyńska spotkała się z odtwórcami głównych ról Martą - Magdą Schejbal i Michałem - Marcinem Perchuciem, by w "romantycznej atmosferze" sklepu remontowego wyciągnąć od aktorów odrobinę informacji na temat serialu. Będziecie oglądać?

  Przed naszą kawiarenką, na skrzyżowaniu ulic Hożej i Marszałkowskiej w Warszawie, zebrał się dziś spory tłum nastolatek! To pewny znak, że naszym gościem był dziś Dawid Kwiatkowski! jak odnalazł się na planie serialu "Szkoła", dlaczego zmienił wizerunek i czy myśli o zakończeniu kariery muzycznej?

  W polskim szpitalu istnieje podejrzenie, że przywieziony pacjentów jest zarażony wirusem ebola. Spokojnie, to tylko scenariusz jednego z odcinków serialu "Szpital". Dlaczego producenci zdecydowali się na nakręcenie odcinka o takiej tematyce? Czy pokazane procedury były konsultowane z ekspertami? Jak zakończy się ta historia? Reporter Dzień Dobry TVN był na planie serialu.

  Jego garderoba wygląda dość skromnie. Kinga Rusin spotkała się z aktorem z kultowego serialu ""Jak poznałem waszą matkę", Joshem Radnorem. Co przykuło uwagę Kingi? Tego dowiecie się już w sobotę. Bądźcie z nami!

  Lodovica Comello, czyli Francesca z serialu "Violetta", została powitana gorąco przez fanów, którzy dosłownie oblegali kawiarenkę Cafe TVN! Z jakim polskim, artystą nagrywa klip? Czy brakuje jej prawdziwego dzieciństwa? Ile ma wspólnego z Francescą? Jakie ma plany? Lodovica Comello była gościem Dzień Dobry TVN! Tylko nam zdradziła, czy ma chłopaka i podarowała Marcinowi Prokopowi prezent. Jaki?

  Podczas nagrywania serialu "Nie rób scen" pojawiają się różnice zdań między aktorami. Jedna z dyskusji dotyczyła kebaba i priorytetów w życiu mężczyzny. O co dokładnie chodzi? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Niedługo wchodzi na antenę TVN nowy serial "Nie rób scen". Jak aktorom, grającym w serialu, układa się współpraca? Z Joanną Brodzik, Wojciechem Solarzem, Andrzejem Konopką, Aleksandrą Popławską i Moniką Mariotti rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska spotkała się na planie nowego serialu telewizji TVN "Mąż czy nie mąż" z Magdą Schejbal i Marcinem Perchuciem, odtwórcami głównych ról. Czy śmieją się na planie, czy raczej zalewają się łzami? Kto zdecydował się na skok w bok? Dlaczego Magda przyjęła tę rolę i czy "poczuli chemię?

  Zobaczcie, jak na wiadomość o tym, że prowadzący Dzień Dobry TVN Marcin Prokop ma zagrać w serialu "Na Wspólnej" zareagował jeden z naszych widzów! :-)

  Już niebawem na antenie TVN nowy serial z Joanną Brodzik, "Nie rób scen". Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska spotkała się z Magdą Popławską. W serialu gra też siostra Magdy Popławskiej. Jak gra się z rodziną?

  W Cafe TVN gościliśmy aktorów serialu "Na Wspólnej": Ewę Gawryluk, Annę Cieślak, Sylwię Gliwę, Grażynę Wolszczak, Katarzynę Chorzębę, Waldemara Obłozę, Roberta Kudelskiego, Waldemara Błaszczyka, Michała Tomalę i Wojciecha Brzezińskiego. Razem z fanami świętowali 12 lat istnienia serialu. Jak aktorzy wspominają pracę na planie? Czy od początku wierzyli w powodzenie tego serialu? Czy pamiętają najbardziej dramatyczne momenty? Zapraszamy na dzisiejszy 2000 odcinek serialu!

  Dorota Wellman, Bożena Dykiel i Joanna Jabłczyńska przeglądają już CV kandydatów na aktorów. Pierwszy etap castingu "Szukamy aktorskiego diamentu" za nimi! Zobaczcie, jak się bawiły i kto przypadł im do gustu. I co z tym wspólnego ma "mendoza"? Czy jury znalazło już pierwsze aktorskie diamenty, które staną się w przyszłości prawdziwymi brylantami?

  Czy trudno zerwać z wizerunkiem postaci, którą gra się w serialu przez dekadę? Co robi Jennifer Aniston, by zerwać z wizerunkiem Rachel Green z popularnego na całym świecie serialu "Przyjaciele"? Zapraszamy w najbliższą niedzielę do Dzień Dobry TVN na wywiad Ani Wendzikowskiej z Jennifer Aniston! Bądźcie z nami od 8:30!

  O Jeniffer Worth, autorce książki "Zawołajcie położna" na kanwie, której powstał popularny serial "Z pamiętnika położnej", o równouprawnieniu, rodzeniu, kobietach i dzieciach rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z Suzannah Hart i Juliette Walton, córkami najsłynniejszej brytyjskiej położnej! Jaką matką była Jeniffer?

  Natalia Przybysz wspólnie z partnerem Wojciechem Zagórskim założyła salon urody. Uduchowili branżę kosmetyczną. Natalia po koncertach wpada tam też, by odpocząć. W studiu Dzień Dobry TVN opowiedzieli o swoich pasjach, spełnionych marzeniach i tych... do spełnienia.

  Pochodzą ze Śląska. Magdalena, aktorka Tearu Nowego, znana jest z seriali "Usta, usta" i "Przepis na życie" oraz filmu "Dziewczyna z szafy". Aleksandra jest aktorką i reżyserem teatralnym, zagrała, między innymi, w "Na Wspólnej" i filmie "Zero". Razem spotkały się na planie nowego serialu "Wataha"(Pierwszy odcinek już dziś!). Z siostrami Popławskimi spotkała się Kinga Burzyńska.

  Aktor William Fichtner spotkał się wczoraj z polskimi fanami serialu „Przekraczając granice”. Czy utożsamia się z bohaterem, którego gra w tym serialu? Czy to prawda, że w drugiej serii zobaczymy polskich aktorów? O co zazwyczaj pytają Williama Fichtnera jego fani? Jak wspomina pracę na planie filmu "Helikopter w ogniu" i jak się do niej przygotowywał? Czy jego wykształcenie, kryminologa, pomaga mu w przygotowaniu się do ról policjantów, których często grywa?

  Jessica Alba zagrała w filmie "Sin City 2: Damulka warta grzechu". Dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska spotkała się z aktorką, która opowiedziała jej o przyjaźni. macierzyństwie oraz braku pewności siebie. Dlaczego Jessica Alba nie chce grać w scenach rozbieranych?

  Ze świeżo upieczoną, serialową, panią neurochirurg - Olgą Bołądź rozmawiała Katarzyna Olubińska. Czy ciężko jest dołączyć do zgranego już zespołu? Jak odnajduje się w nowej roli i czy, jej postać, doktor Ania "namiesza" w serialu?

  Stworzoną przez nią bohaterkę Agatę Przybysz pokochali wszyscy Polacy! W studiu Dzień Dobry Wakacje gościem była Karolina Frankowska, scenarzystka "Prawa Agaty”. Czy jest jakaś recepta na stworzenie złego bohatera, którego wszyscy uwielbiają ?

  Dominika Gwit znana jest wszystkim z serialu „Przepis na życie” . Pod okiem trenera i specjalisty żywieniowego Konrada Gacy zrzuciła ponad 20 kg. Już teraz serialowy pseudonim "Gruba" nie ma racji bytu! Dlaczego zmieniła swój przepis na życie? O tym, w studiu Dzień Dobry TVN, opowiedziała Dominika Gwit.

  Brytyjczycy znają go jako Jordana O'Keefe, pochodzacego z Irlandii Północnej, natomiast Polacy jako Józefa Kanię z Grodziska Mazowieckiego... Po występie w brytyjskim Mam Talent kariera chłopaka nabrała tempa. Zdecydował się nawet na polską trasę koncertową. Na szczęście znalazł kilka minut dla dziennikarki Dzień Dobry TVN Kasi Olubińskiej ;)

  Julia Kamińska była do tej pory znana jako aktorka. Tymczasem postanowiła spróbować czegoś innego - zajęła się pisaniem scenariuszy i reżyserią. Kiedy odkryła tę nową pasję? Gdzie będzie można zobaczyć pierwszy wyreżyserowany przez nią film?