serial

  serial

  W nowym serialu TVN "Druga szansa" Rafał Królikowski gra producenta i szefa agencji produkującej filmy. Jego postać lubi świat show-biznesu i związany z nim blichtr. Zupełnie inaczej aktor zachowuje się w rzeczywistości. Dziennikarce Dzień Dobry TVN Kindze Burzyńskiej szczerze powiedział, co myśli na temat show-biznesu.

  Wybraliśmy się na plan serialu "Druga szansa". Kinga Burzyńska spytała Maję Ostaszewską o relacje jakie łączą Lidkę i Monikę. Czego możemy się spodziewać w najbliższych odcinkach serialu? Czy prywatnie, aktorka, często podróżuje komunikacją miejską? Kolejny odcinek już w poniedziałek o 21.30! Zapraszamy.

  Gośćmi Anny Kalczyńskiej, na kanapach Dzień Dobry TVN, były gwiazdy amerykańskich seriali: "Faking it" i "Awkward" - Katie Stevens i Jillian Rose Reed. Jak zaczęła się ich kariera aktorska i od kiedy są związane z show-biznesem? Czy w codziennym życiu, podobnie jak w serialach, w których grają, nastolatki też chcą się wyróżniać i pożądają popularności?

  W Singielce Paulina Chruściel gra główną bohaterkę - Elkę, która poszukuje idealnego faceta. W Dzień Dobry TVN zapytaliśmy ją, gdzie uczyła się zawodu, jakie ma marzenia związane z aktorstwem i dlaczego nie bywa na imprezach show-biznesowych. Aktorka zdradziła nam również, jak i z kim zamierza spędzić walentynki - i nie będzie to jej mąż ;)

  Nowa ramówka stacji startuje już w połowie lutego. Wśród nowości zobaczymy serial „Druga Szansa” z Małgorzatą Kożuchowską w roli głównej. W rolę jej szwagra wcieli się Wojtek Mecwaldowski, który o swojej nowej roli opowiedział w studiu Dzień Dobry TVN. Z kim najlepiej współpracowało mu się na planie serialu? Obok Wojtka na naszych kanapach zasiadła Ida Nowakowska, tancerka i nowa jurorka w programie „You Can Dance”. Jak ocenia taneczny poziom uczestników najnowszej edycji? Co podczas castingów najbardziej ją zaskoczyło?

  "Czuje się przed nią respekt i wiele się można od niej nauczyć", "Jest osobą bardzo, ale to bardzo, podstępną i (...) przewrotnie rozrzutną", "Jest bardzo inteligentną kobietą, mężczyźni się boją takich kobiet". Kinga Burzyńska wybrała się na plan serialu "Singielka" by dowiedzieć jaka naprawdę jest Iza Kuna. Oto wyniki jej "śledztwa". :)

  W tym roku gość Dzień Dobry TVN - aktor Tomasz Sapryk, znany przede wszystkim z ról teatralnych i serialowych, zadebiutował jako reżyser sztuki teatralnej. Czy to oznacza, że nie wróci do aktorstwa? Zapytaliśmy go również, dlaczego zrezygnował z pracy w Teatrze Wielkim i z kim chciałby teraz współpracować. Jakiś czas temu docierały do nas niepokojące informacje na temat stanu zdrowia aktora. Jak się teraz czuje?

  Wiosną, na antenie TVN, będziemy mogli oglądać nowy serial: Druga szansa. Na jego planie zjawiła się dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska, aby porozmawiać z producentką i pomysłodawczynią serialu Dorotą Kośmicką-Gacke oraz odtwórczynią głównej roli - Małgorzatą Kożuchowską. Czy Panie choć trochę zdradziły, jakie losy czekają bohaterkę serialu?

  "Ma dar dostrzegania prawdy w takich dziwnych zdarzeniach, które, na pierwszy rzut oka, każdy by odrzucił (...) jako rzeczy kompletnie nieprzydatne... " i uważa, że "Nie ma zbrodni doskonałej,(...) po każdym działaniu człowieka zostają jakieś ślady". Naszym gościem była, kryminolog, Joanna Stojer-Polańska. Czy oglądanie seriali kryminalnych i czytanie kryminałów rzeczywiście pomaga jej w pracy?

  Na planie Singielki pojawił się prezenter pogody Dzień Dobry TVN Bartek Jędrzejak. Czy jego pojawienie się oznacza, że dołączył do obsady serialu? Czy uścisk Bartka i Pauliny Chruściel oznacza się, że mają się ku sobie? ;)

  W player.pl ruszył internetowy serial "Web Therapy", w którym w rolę psychoterapeutki wcieliła się Agata Kulesza. Czy wzorowała się na odtwórczyni tej roli z amerykańskiego pierwowzoru serialu - Lisie Kudrow? Kogo zobaczymy na kozetce u dr Agaty? Czy ta postać jest dla aktorki pewnego rodzaju odskocznią po ciężkich rolach, które grała w ostatnim czasie?

  Serial komediowy Web Therapy jest nowatorskim projektem stworzonym tylko do internetu. W roli głównej występuje Agata Kulesza. Gra kobietę, która wymyśliła sobie, że będzie prowadziła trzyminutowe sesje terapeutyczne w internecie. Zobaczcie, kto jeszcze zagrał w serialu i jak reagowała publiczność przybyła na konferencję prasową. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska też tam była.

  Już od jakiegoś czasu mówi się o wyjeździe z Polski Ilony Wrońskiej i Leszka Lichoty. Gdzie aktorzy Wyjeżdżają? Na jak długo? Z czym związany jest ten wyjazd? W związku z ich planami producenci serialu Na wspólnej musieli dopasować wątek Kingi - bohaterki granej przez aktorkę. Co się z nią stanie? A jak potoczą się losy męża Kingi - Michała? Z Iloną rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Już dzisiaj premiera pierwszego odcinka nowego serialu TVN "Singielka". Kto gra główną bohaterkę Elkę? Czy Mikołaj, w którego postać wcielił się Filip Bobek stara się o względy Elki? Czy relacje między bohaterami serialu są dobre? Na plan serialu wybrała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska.

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska wybrała się do Gdyni, gdzie kręcono kolejny odcinek serialu "Aż po sufit". Z odtwórcą jednej z głównych ról - Cezarym Pazurą - spotkała się w przerwie między nagraniami. Aktorowi towarzyszyli jego serialowi synowie: Krzysztof Chodorowski i Kamil Szeptycki. Panowie powiedzieli nam o rodzinnej atmosferze panującej na planie. Czego od Cezarego uczą się młodzi aktorzy? Czy słuchają rad, których udziela im "wyjadacz" Czarek?

  Joanna Jędrzejczyk - polska zawodniczka związana z UFC i kilkukrotna mistrzyni świata w MMA, w Dzień Dobry TVN powiedziała, jak trafiła do "Szpitala". Do studia sportsmenka przyniosła mistrzowski pas, w obronie którego zawalczy niebawem. Jak mistrzyni dba o formę i dlaczego trenuje tylko z mężczyznami? Czy nie boi się siły, jaką ma w sobie męski zawodnik? Co o pasji Joanny myśli jej partner? Czym może zaimponować mężczyzna tak silnej kobiecie?

  Na planie serialu "Aż po sufit" Marcin Sawicki spotkał się z rodziną Domirskich czyli: Edytą Olszówką, Cezarym Pazurą, Eriką Karkuszewską, Karoliną Staniec i Krzysztofem Chodorowskim. Jak wygląda praca i jaka atmosfera panuje na planie serialu, kto komu pokazuje język i czy naszemu reporterowi w ogóle udało się dojść do głosu?

  Kariera Ed Skrein dopiero się rozkręca. W tym roku na ekrany wchodzą cztery filmy z jego udziałem, m.in. "Transporter: Nowa moc". Właśnie w tym filmie pokazano wiele silnych żeńskich postaci. Czy aktor lubi, kiedy kobiety rządzą? W filmie niezwykle ważna jest relacja ojca i syna. Czego nauczył się od swojego taty i czego uczy swojego syna? Kto był dla niego wzorem do naśladowania? Z aktorem spotkała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska.

  Jednym z seriali, które weszły do nowej ramówki TVN jest "Aż po sufit!". To współczesna saga rodzinna, opowiadająca historię rodziny Domirskich. W głównych rolach widzowie będą mogli zobaczyć plejadę młodych, zdolnych aktorów – Karolinę Staniec, Kamila Szeptyckiego, Krzysztofa Chodorowskiego oraz Erikę Karkuszewską. Jakie postacie grają w serialu? Jak im się grało z Edytą Olszówką i Cezarym Pazurą?

  W ramach trasy „Violetta Live” 2015 aktorzy popularnego serialu wystąpili też w Polsce. Z odtwórcami głównych ról spotkała się Urszula Chincz. Jak wygląda życie Martina Stoessel w trasie? Czy nie zazdrości rówieśnikom wolnego czasu? Czy ma czas na spotkania z przyjaciółmi? Postanowiliśmy też dowiedzieć się, za co polskie fanki kochają Violettę.

  Tej niedzieli nie możecie przegapić!!! Zapraszamy na spotkanie z aktorami uwielbianego przez wszystkich serialu Violetta! Dowiecie się, kto stoi za sukcesem tego serialu i zobaczycie rozmowę Uli Chincz z Jorge Blanco. Bądźcie z nami od 8:30!

  Już w listopadzie tego roku wejdzie do kin komedia romantyczna "Listy do M. 2". W jednej z ról obsadzony został Mateusz Winek, znany z serialu Nie rób scen. Kogo zagra w filmie? Jak się czuł na planie? Już w najbliższą sobotę w Dzień Dobry Wakacje zobaczycie, kto jeszcze zagra w filmie. Z gwiazdami porozmawia dziennikarz Dzień Dobry TVN Meteusz Hładki. Zapraszamy! #czekamnalisty

  Już na jesieni na antenie TVN pojawi się nowy serial „Aż po sufit!”. Będzie to współczesna saga rodzinna pełna tajemnic i dynamicznych relacji między bohaterami, których łączą więzy krwi. Agnieszka Jastrzębska wybrała się na plan zdjęciowy by spotkać się z odtwórcami głównych ról: Cezarym Pazurą i (jego studentką) Edyta Olszówką.

  Weronika Książkiewicz to znana w Polsce aktorka młodego pokolenia. Niedługo będzie również rozpoznawalna we Włoszech. A to dzięki głównej roli w jednym z odcinków serialu „Inspettore Coliandro”. W Dzień Dobry TVN aktorka po raz pierwszy opowiedziała o pracy na planie włoskiej produkcji. Kogo gra w serialu? Jak producenci włoscy dowiedzieli się o Weronice? Jak wyglądał casting do tej roli? Czy jest szansa, że aktorka zagra w innych włoskich produkcjach?

  O łatce "Ryśka z Klanu", która przylgnęła do niego mówi: "Nie przejmuję się tym, że byłem Ryśkiem dlatego, że to jest mój zawód". Nam, w Dzień Dobry TVN, opowiedział o swoim warszawskim życiu oraz wyzwaniach jakie sobie stawia i realizuje m.in. o wyreżyserowanej przez siebie sztuce "Emigranci", która miała właśnie premierę w warszawskim Teatrze Polskim.

  Takiego tłumu nastolatek, przed redakcją Dzień Dobry TVN, dawno już nie widzieliśmy. Filipowi Chajzerowi z trudem udało się zapanować nad rozentuzjazmowanymi fankami, które przyszły do TVN Cafe na spotkanie ze swoją idolką, Francescą z serialu "Violetta", Lodovicą Comello. Jak aktorka radzi sobie z ogromną popularnością, czy musi wszędzie chodzić z ochroniarzem i czy podoba jej się w Polsce?

  Lodovica Comello, gwiazda serialu Violetta, będzie gościem Dzień Dobry TVN w najbliższą sobotę! 9 maja zapraszamy wszystkich na spotkanie z Lodovicą w Cafe TVN (na rogu ul. Marszałkowskiej i Hożej) w Warszawie. Lodo czeka na Was od 9.00 do 10.30! Będziecie? :-)

  W wieku 16 lat opuściła Polskę i wyjechała do Paryża, który stał się jej domem. Naszym gościem była modelka i aktorka Kate Rozz, która opowiedziała nam o swojej nowej miłości... do Brazylii. Czy dla kariery w Brazylii porzuci Paryż? Kim jest Jan Bożym, z którym w Brazylli spotkała się Kate Rozz? I czy to prawda, że zajęła się projektowaniem kostiumów kąpielowych i wystąpi w brazylijskim serialu?

  Gość Dzień Dobry TVN Agnieszka Holland wyreżyserowała 10 i 11 odcinek trzeciego sezonu bardzo popularnego serialu „House of Cards”. Dlaczego zgodziła się na wyreżyserowanie dwóch odcinków tego serialu? Jak się pracowało z Kevinem Spacey i Robin Wright? Czy myślała o nakręceniu filmu o powstaniu w getcie warszawskim? Nad czym reżyserka teraz pracuje?

  Argentyńska telenowela "Violetta"od kilku lat bije rekordy popularności. Aktorzy udali się w tournee, by spotkać z się z fanami na całym świecie. Odwiedzili też Polskę. Z odtwórcami głównych ról spotkała sie Gabi Drzewiecka. W Dzień Dobry TVN gwiazdy serialu opowiedziały, jak zmieniło się ich życie od czasu, kiedy grają w telenoweli. Czy kłócą sie na planie? Kto ich wspiera? Jakie relacje mają ze swoimi fanami? W czym tkwi fenomen argentyńskiej produkcji?