scena DDTVN

  scena DDTVN

  Natalia Capelik-Muianga - to dziewczyna, która zrobiła duże wrażenie na jurorach i publiczności programu "Mam talent". Podczas tegorocznego sylwestra TVN wystąpi zaśpiewa na sylwestrowej scenie. A już dziś wcześniej wystąpiła na scenie Dzień Dobry TVN. Posłuchajcie, jak ta "fajna babeczka" śpiewa.

  Zespół Foliba zabierze Was w podróż do Afryki. O ich muzyce Marcin Prokop mówi tak: "Łoją skórę naprawdę boleśnie, ale warto tego posłuchać, byle nie na kaca". Posłuchajcie energetycznej, afrykańskiej muzyki, która rozbrzmiewała dziś w studiu Dzień Dobry TVN. Podoba się Wam?

  Autorka popowego hitu "Pasujesz" Kamila Krzempek udowadnia, że doskonale czuje się także w repertuarze kolędowym. Na scenie Dzień Dobry TVN - przy akompaniamencie gitary i skrzypiec - wykonała "Gdy śliczna Panna".

  Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik polecają Wam płytę Piotra Salaty, na której znajdziecie m.in. dwa utwory nagrane z Gordonem Haskellem. A dziś Piotr Salata na scenie Dzień Dobry TVN zaśpiewał "Piosenkę na Święta". Podoba się Wam?

  Na 9. płytę zespołu Ich Troje jego fani czekali aż 9 lat. Czemu tak długo? W Dzień Dobry TVN gościliśmy frontmena zespołu Michała Wiśniewskiego i 7. już kobiecy głosi zespołu - Agatę Buczkowską. Jaka jest ich najnowsza płyta? Na scenie Dzień Dobry TVN zespół Ich Troje wykonał piosenkę "Anioły". Podoba się Wam?

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił zespół Mikromusic z piosenką "Tak mi się nie chce", pochodzącą z ich najnowszego krążka. Podoba się Wam ta piosenka i ich muzyka?

  Grają muzykę z pogranicza folku i piosenki autorskiej. Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpiła Kapela Hanki Wójciak z piosenką "Czarodziej". Podoba się Wam ta piosenka?

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił zespół Lachersi z okolic Nowego Sącza. Posłuchajcie piosenki "Ubaw". To jej telewizyjna premiera. Podoba się Wam?

  Na scenie Dzień Dobry TVN, z piosenką "Tell you who", wystąpił Jnr Robinson, wokalista z Wielkiej Brytanii. Posłuchajcie tych kojących dźwięków.

  Na scenie Dzień Dobry TVN świętujący 25 lat działalności artystycznej - Kroke z utworem „Maleta llena de sonrisas”! Jak Wam się podoba? Zgadzacie się z Dorotą Wellman?

  Światową sławę przyniosła im piosenka "In the Shadows". Po kilku latach wrócili do Polski. Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił fiński zespół The Rasmus. Posłuchajcie ich przeboju "In the Shadows" oraz piosenki "Silver Night". Podoba się Wam?

  Na scenie Dzień Dobry TVN, z energetyczną piosenką "Bez ciebie nie ma mnie", wystąpił Marek Kaliszuk. Posłuchajcie! A od dzisiaj także premiera teledysku do tej piosenki z udziałem wielu gwiazd.

  A teraz Honorata Skarbek zabierze Was na... koniec świata. Posłuchajcie jej piosenki "Na koniec świata", którą zaśpiewała w studiu Dzień Dobry TVN. Podoba się Wam?

  Muzykę do tej piosenki skomponował Chris Toffson, który przyczynił się do sukcesu kilku polskich gwiazd. Na scenie Dzień Dobry TVN, z piosenką "Czas", wystąpił Łukasz Mojecki. Podoba się Wam ta piosenka?