rywalizacja

  rywalizacja

  Gośćmi Dzień Dobry TVN byli Państwo Hyży, uczestnicy tej edycji programu "X-Factor". Poznali się ponad trzy lata temu i nawet nie przypuszczali, że wezmą ślub, bo Grzegorz nie przypadł Mai na początku znajomości do gustu. Poznajcie historię śpiewającego małżeństwa z "X-Factor". Maja i Grzegorz będą ze sobą rywalizować w popularnym show!

  Widowiskowa utylizacja złomu. Tak wyścig nazywają jego uczestnicy. Zobacz, jak wygląda Wrak Race w Rudzie Śląskiej.

  Koniecznośc rywalizacji, szybkie tempo życia i chaos powodują, że mieszkańcy dużych miast szybciej zapadają na choroby psychiczne niż na przykład mieszkańcy wsi. Z jakimi problemami najczęściej zgłaszają się do poradni? O kometarz w Dzień Dobry TVN poprosiliśmy dr n. med. Magdę Namysłowską, psychiatrę i psychoterapeutę. Jaka jest jej diagnoza?

  Siostry mogą być najlepszymi przyjaciółkami lub rywalkami. Dziś w Dzień Dobry TVN rozmawialiśmy o siostrzanej miłości. Jakie relacje ma diwa operowa Małgorzata Walewska ze swoją młodszą siostrą Justyną, którą gościliśmy w Dzień Dobry TVN? Czy siostry bywają o siebie zazdrosne? Czy Jagna Marczułajtis często kłóci się ze swoją siostrą? O komentarz poprosiliśmy psycholog Katarzynę Miller.

  Czyje dziecko jest mądrzejsze, piękniejsze, zdolniejsze? Przedmiotem rywalizacji pomiędzy kobietami stają się często dzieci. Czy kobiety robią to tylko po to, by dowartościować się? Czy taka forma rywalizacji jest normalna? Na kanapach w Dzień Dobry TVN zasiadły: psycholog Katarzyna Miller, aktorka Olga Borys, Alżbeta Lenska i Monika Jaruzelska.

  Według stereotypów blondynki są bardziej seksowne, ale i zarazem mniej inteligentne od brunetek. Czy kolor włosów u kobiet ma dla mężczyzn znaczenie? Jak zakończy się wojna pomiędzy blondynkami a brunetkami? Naukowcy z londyńskiego University of Westminster dowodzą, że mężczyźni są bardziej skłonni do pogaduszek z blondynkami, ale za bardziej inteligentne uważają jednak brunetki. Co na to blondynki? Panowie, wolicie brunetki czy blondynki?