rozstanie

  rozstanie

  W mediach gruchnęła wiadomość, że Justyna Steczkowska z mężem Maciejem Myszkowskim po 17 latach zdecydowali się na separację. Czy informacja jest potwierdzona? O tym w Dzień Dobry TVN mówiła dziennikarka Barbara Pasek.

  "Nie chcę z nikim walczyć, chcę się dzielić różnymi rzeczami i robię to najczęściej ze sceny, (...) a jeśli coś chcę zostawić dla siebie , to po prostu zostawiam". O swoim podejściu do medialnych plotek i relacjach z dziennikarzami opowiedziała nam Edyta Herbuś.

  Dla dzieci rozwód rodziców jest traumatyczny. Co zrobić, by mimo rozstania, dziecko czuło się bezpieczne i nie straciło zaufania do rodziców? Rozmawialiśmy o tym w Dzień Dobry TVN z psycholog i psychoterapeutą Moniką Wirżajtys. Nasz gość przyszedł do studia ze swoim 10-letnim synem Tymkiem.

  Dla jednych rok 2017 zaczął się "stosunkowo dobrze", dla innych początek roku to czas pożegnań. Filip Chajzer postanowił sprawdzić, jak żegnają się Polacy. Czy 7 minut wystarcza, żeby przekazać sobie wszystko przed odlotem? Zobaczcie!

  Koniec związku to moment kiedy buzuje w nas wulkan emocji. Bardzo często mówimy rzeczy, których potem żałujemy i niepotrzebnie angażujemy osoby postronne. Jak zachować "higienę" przy rozstaniu? W Dzień Dobry TVN ekspertki w kwestiach damsko-męskich: seksuolog Monika Staruch i autorka bloga dla rozwiedzionych Karolina Krauze. Czy da się kogoś zostawić jednocześnie go nie raniąc? Jak przygotować się do takiej rozmowy?

  Przez 8 lat pracy w Dzień Dobry TVN Bartek Węglarczyk dał się poznać jako lew salonowy i specjalista do spraw poważnych. Niestety postanowił nas zostawić i wypłynąć na inne wody. Przygotowaliśmy dla niego niespodziankę. Zobaczcie, jak Bartek na nią zareagował! :)

  Jakiś czas temu w mediach pojawiła się informacja, że Rafał Maślak rozstał się z dziewczyną. Czy parze udało się zażegnać kryzys? Z Kamilą i Rafałem spotkała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Niedawno Rafał Maślak napisał na jednym ze swoich profili w mediach społecznościowych, że rozstał się z dziewczyną - modelką Kamilą Nicpoń. O okoliczności zerwania i samopoczucie zapytała go Agnieszka Jastrzębska. Do czego - według Doroty Wellman i Marcina Prokopa - dziennikarka Dzień Dobry TVN namawiała Rafała?

  Wiele osób bardzo głęboko przeżywa rozstanie z partnerem - nawet na poziomie zbliżonym do żałoby po bliskim. W Dzień Dobry TVN - wraz z psycholog Pauliną Biernat i aktorką Anną Oberc - zastanawialiśmy się nad skuteczną metodą, która pomoże pozbierać się po rozpadzie związku. Dowiedzieliśmy się również, jak kobieta i mężczyzna przeżywają rozstanie.

  Takie uczucie towarzyszyło Odecie Moro, która rok temu rozwiodła się z mężem. Małgorzta Ohme twierdzi, że rozstając się z partnerem tracimy kawałek swojej tożsamości. Z kolei Paulina Młynarska przy każdym rozstaniu zadawała sobie pytanie: "Co jest ze mną nie tak?". Jak w tak trudnych momentach czują się inne kobiety? Jak sobie poradzić z porażką? Czy w gorszych chwilach warto skorzystać z pomocy specjalisty i udać się na terapię? Jak zorganizować sobie życie na nowo? Na pytania prowadzących w Dzień Dobry TVN odpowiedziały nasze ekspertki.

  Urodził się w Anglii, ale w Polsce mieszka już od 40 lat. Popularność przyniósł mu duet z Anitą Lipnicką. Czemu nagrywał płytę w Anglii, a nie w Polsce? Dlaczego Lipnicka i Porter nie będą już ze sobą współpracować? Gościem Dzień Dobry TVN był John Porter - Brytyjczyk, który pokochał Polskę.

  Jolanta Pieńkowska rozstaje się z Dzień Dobry TVN. Dziś, wspólnie z Bartoszem Węglarczykiem, poprowadziła ostatni program. A już 8 września dziennikarka zadebiutuje na antenie TVN 24 Biznes i Świat. Jolu, dziękujemy i życzymy Ci powodzenia!

  Agnieszka Jastrzębska rozmawiała z Dodą o egzotycznej sesji zdjęciowej, w której Dorota Rabczewska wzięła udział na tajemniczej wyspie Dodogaskar oraz o trasie koncertowej, w którą rusza. Jaki los spotka niewiernego kochanka? Jak Doda czuje się jako singielka? Czy cierpi po rozstaniu z Błażejem? Zobaczcie podwodne "harce" Dody!

  Czy rzeczywiście kobiety po rozstaniu zachowują się irracjonalnie i czy to prawda, że mężczyzna nie może rzucić kobiety? W studiu Dzień Dobry TVN rozmawiali o tym: prof. Zbigniew Lew-Starowicz, Beata Tyszkiewicz, Katarzyna Laskowska i Sylwia Arnesen.

  Ewa Minge powiedziała "Odchodźmy z klasą! Porzuconemu jest cholernie przykro!". Jak rozstać się z klasą? Jak często włada porzuconym chęć zemsty i na ile słusznie jest jej ulec? W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli: mistrz świata w boksie Dariusz Michalczewski, psycholog Piotr Mosak, dziennikarka Katarzyna Dowbor oraz aktorka Zofia Zborowska.

  Według najnowszych badań - młodsi ludzie znoszą gorzej rozwód niż ludzie po pięćdziesiątym roku życia. Dlaczego? Kiedy rozstanie mniej boli? O tym rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z Pauliną Młynarską, Mariettą Żukowską, Jackiem Łągwą i socjologiem prof. Mariuszem Jędrzejko.