rozstanie

  rozstanie

  Joanna Opozda ma za sobą przykre doświadczenia. Aktorka niedawno rozstała się z Antkiem Królikowskim, a trudny czas postanowiła wynagrodzić sobie egzotyczną podróżą. Joanna odwiedziła rodzinę mieszkającą na Madagaskarze. Zdjęcie z rajskich wakacji wzbudziło ogromne zainteresowanie fanów. Tym bardziej, że skomentowała je jej niedoszła teściowa.

  Chociaż sposobów na to, jak zapomnieć o byłym, jest kilka, żaden z nich nie zagwarantuje natychmiastowej poprawy i całkowitego wymazania związku z pamięci. Jednak zastosowanie kilku porad, jak zapomnieć o ex, może przyspieszyć i ułatwić ten proces.

  Blanka Lipińska i Alek Baron rozstali się już ponad miesiąc temu. Ciągle jednak nie wiadomo, dlaczego związek pary, która zasypywała nas swoimi wspólnymi zdjęciami i wpisami pełnymi głębokich uczuć, nagle się rozpadł. Ostatni wpis lider zespołu Afromental napisał kilka słów na Instagramie, które skomentowała Sandra Hajduk.

  Kiedyś, jak się coś zepsuło, to się to naprawiało, a dzisiaj to się wyrzuca. Można to odnieść także do związków. Ponoć, według statystyk, połowa małżeństw zawartych w Warszawie wkrótce się rozpadnie. O najczęstszych przyczynach rozwodów rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z mec. Elizą Kuną, terapeutką par Tatianą Ostaszewską-Mosak oraz z Jarosławem Jakimowiczem, aktorem z doświadczeniem życiowym. Dlaczego Jarosław Jakimowicz i Joanna Sarapata rozwiedli się?

  Czasami związku już nie da się uratować. Po czym poznać, że to koniec i trzeba się rozwieść? Jak to zrobić w zgodzie i z klasą? Jaką rolę w rozwodzie odgrywa mediator? Jakie są najczęstsze powody rozwodów w Polsce? Czy ludzie dziś łatwiej i szybciej podejmują o rozwodzie? O tym w studiu Dzień Dobry TVN rozmawialiśmy z Agnieszką Wojewodą, mediatorką i specjalistką rozwodową z Centrum Rozwodowego Kobieta i Rozwód.

  Joanna Krupa od kilku miesięcy jest w związku z producentem filmowym Douglasem. Ostatnio w Internecie pojawiły się doniesienia, jakoby gwiazda zerwała zaręczyny. Jaka jest prawda? O całym zajściu w studiu Dzień Dobry TVN opowiedziała Agnieszka Jastrzębska.

  Czasami trudno jest nam zapomnieć o byłym partnerze i przeboleć jego utratę, dlatego - jeśli jest taka możliwość - decydujemy się na powrót do niego. Czy warto wchodzić dwa razy do tej samej rzeki? O czym warto pamiętać, kiedy już się na to zdecydujemy? Czy powrót do kogoś, kto nas zdradzał ma sens? Zapytaliśmy o to psycholog i terapeutkę par Marzenę Mawricz.

  Są pary, którym razem jest źle, ale bez siebie jeszcze gorzej. Rozchodzą się więc, aby potem znowu do siebie wrócić. Dlaczego ludzie schodzą się? Czy to ma sens? Czy warto to robić z powodu dzieci? Rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z psychologami: Pauliną Biernat i Piotrem Mosakiem.

  Joanna Krupa udzieliła ostatnio pewnemu kolorowemu magazynowi bardzo szczerego wywiadu na temat rozstania z mężem. Które z nich podjęło decyzję o rozstaniu - Joanna czy Romain? Co przyczyniło się do rozpadu tego związku? O komentarz w studiu Dzień Dobry TVN poprosiliśmy dziennikarkę Dzień Dobry TVN Basię Pasek.

  Joanna Krupa opowiedziała dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej o swoim rozstaniu z mężem. Czy to prawda, co piszą tabloidy, że nie rozmawiają już ze sobą i walczą o majątek? Jak Joanna radzi sobie w tym trudnym dla siebie czasie? Czego Joanna życzy mężowi? I czy myśli już o nowej miłości?

  Joanna Krupa i Romain Zago rozstają się po 10 wspólnych latach. Dziennikarz Dzień Dobry TVN poprosił modelkę o komentarz na temat rozwodu. Dlaczego Krupa i Zago rozstają się? Czy Joanna ma żal do plotkarskiej prasy, że nie szanuje jej prywatności? Zobaczcie, co powiedziała Joanna Krupa.