rozstanie

  rozstanie

  Magdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak niedługo zostaną rodzicami. Lada dzień na świat przyjdzie ich pierwsze wspólne dziecko. Modelka w mediach społecznościowych, zasugerowała, że będzie samodzielnie wychowywać syna, a fani zaczęli spekulować, że rozstała się z piłkarzem. W rozmowie z dziendobry.tvn.pl Stępień zdradziła, jaka jest prawda.

  Simon i Bibi od początku "Hotelu Paradise 3" typowani byli przez widzów na faworytów rozgrywki. Zdobyli popularność i mnóstwo fanów, a także gorące uczucie. Okazuje się jednak, że ich relacja nie trwała długo. Uczestnicy programu ogłosili właśnie swoje rozstanie.

  Decyzja o zakończeniu związku nie dla wszystkich oznacza wygaszenie relacji z partnerem. Zdarza się, że ludzie dopiero po rozstaniu odkrywają, jakie znaczenie miało dla nich życie w dwoje. Niektórzy decydują się więc dać miłości drugą szansę. Co może być impulsem do odbudowania bliskości, wyjaśnia Jagna Ambroziak, psycholog kliniczny i psychoterapeuta, autorka książki "Garderoba".

  Agnieszka Chylińska w emocjonalnym wpisie rozliczyła się ze swoją przeszłością. Jak przyznała, lata temu zabrakło jej akceptacji, miłości i przytulenia. Była wokalistka grupy O.N.A w czułych słowach zdradziła, co powiedziałaby sobie samej z dawnych lat. - Mam czas na to, by spojrzeć wstecz, docenić to, co było piękne, wybaczyć sobie i innym to, co było po ludzku niedobre - stwierdziła gwiazda.

  Na początku patrzysz na ukochaną osobę przez różowe okulary i myślisz, że razem uda wam się przetrwać wszystko. Później pojawia się jednak wiele problemów, które mogą doprowadzić do pretensji, żalu, chłodu emocjonalnego, a nawet zdrady. Jeśli kłócisz się o wszystko ze swoim partnerem i wiele rzeczy was w sobie drażni, to znak, że prawdopodobnie nadszedł kryzys w waszej relacji, Jak uratować związek, który był kiedyś źródłem radości?

  Poczucie straty i żalu są bliskie stronie, która w związku była bardziej zaangażowana emocjonalnie. Często towarzyszy im nieodparta chęć, aby od czasu do czasu odezwać się do ex partnera. Czy utrzymywanie kontaktu z byłym jest dobrym pomysłem? Jak wpływa na nowy związek i nasze zaangażowanie? O tym rozmawialiśmy z Andrzejem Gryżewskim, z seksuologiem i psychoterapeutą z gabinetu Cbtseksuolog.pl.

  Statystyki zaskakują. Aż 73 proc. mężczyzn rzuca partnerki za pomocą wiadomości tekstowej, rozmowy telefonicznej albo za pośrednictwem portali społecznościowych. Dlaczego unikają szczerej rozmowy prosto w oczy? Wyjaśniła w Dzień Dobry TVN psycholog i psychoterapeuta par, Marzena Mawricz.