rower

  rower

  Padł kolejny rekord Polski w zapamiętywaniu. Ustanowili go bracia Bartłomiej i Tobiasz Boral. Kombinację tysiąca monet 1 i 2 złotowych udało im się zapamiętać w 39 minut. Zobaczcie jak tego dokonali!

  W Zakopanem, w krótkich spodenkach i kasku, Bartek Jędrzejak stał się wyczynowym rowerzystą. Spotkał się też z Siarą, który, na terenie gór, jest znany z ekstremalnej jazdy.

  Krystian Herba zdobywa najwyższe budynki świata. I to za pomocą... roweru. Tym razem zdobył studio Dzień Dobry TVN, przy ulicy Marszałkowskiej w Warszawie. Robertowi Kantereitowi opowiedział o swojej pasji oraz o tym, czy kiedykolwiek korzysta z windy? Jak zdobywa się 165. piętro?

  Brała udział we wszystkich możliwych zawodach sportowych i interesowała się wszystkimi dyscyplinami sportu. W końcu , zdecydowała się na rower, i to była bardzo dobra decyzja! Zobaczcie jak przebiegała kariera naszej mistrzyni - Mai Włoszczowskiej.

  Projekt "Niewidomi na Tandemach" pomaga niewidomym znaleźć wolontariuszy do kierowania tandemami. W studiu Dzień Dobry TVN gościem Anny Maruszeczko była Ewa Kolbowicz, początkująca wolontariuszka projektu. Czy dużo jest chętnych do tego typu pomocy? Zobaczcie kolejny odcinek "Zielonych drzwi".

  By uczcić pamięć swojej żony zapisał jej imię na mapie Polski i w ten sposób wytyczył trasę, którą postanowił pokonać na rowerze. Przejechał ponad 5000 kilometrów. Całą podróż opisał w pamiętniku "Moje Drogi Rowerowe". Zobaczcie niezwykłą historię pana Mieczysława Parczyńskiego.

  Podopieczne fundacji Rak'n'Roll wybrały się na wyprawę rowerową aż na Zwrotnik Raka, by pokonać raka raz na zawsze pokonując pustynię. Ta niezwykła wyprawa rozpoczęła się w październiku ubiegłego roku, a zakończyła w styczniu tego roku. Goścmi Dzień Dobry TVN były: Monika Dąbrowska, która pokonała raka, uczestniczka sztafety Rak’n Rolling oraz Agnieszka Grudowska, pomysłodawczyni i organizatorka tej wyprawy.

  W warszawskim Multikinie dbył się pokaz prasowy filmu "Mój rower", który kusząco obiecuje zdradzić całą prawdę o meżczyznach. Czy tak rzeczywiście? Sprawdziła to dziennikaraka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska, która spotkała się z twórcami filmu: Piotrem Trzaskalskim, Arturem Żmijewskim i Michałem Urbaniakiem. Dlaczego znany muzyk zgodził się zagrać w filmie? Jaką rolę w tym filmie odgrywa rower?

  Okazuje się, że nie dość, że mężczyźni nie rozumieją kobiet to jeszcze nie rozumieją siebie nawzajem. Najnowszy komediodramat Piotra Trzaskalskiego to nietypowy przewodnik po męskim świecie. W studiu Dzień Dobry TVN zapytaliśmy reżysera, dlaczego zdecydował się wpleść w film wątki autobiograficzne, a odtwórcę jednej z głównych ról jazzmana Michała Urbaniaka, o to, ile łączy go z graną przez siebie postacią oraz jak ocenia swój aktorski debiut.

  Wyprzedzanie na ciągłej i na trzeciego, jazda na czerwonym i pod wpływem alkoholu. Stłuczka i potrącenie. Odebrali Ci prawo jazdy? Nic straconego! Zawsze możesz zostać motorowerzystą. Razem z Filipem Chajzerem tropimy drogowe absurdy.

  Emilia Czapelska zawsze marzyła o tym, by poznać Maję Włoszczowską, zawodniczkę kolarstwa górskiego i wicemistrzynię z Pekinu. Jej marzenie się spełniło. 26-letnia nauczycielka WF w szczecińskim gimnazjum jest pierwszą osobą, którą wybraliśmy spośród wielu zgłoszeń do cyklu "Trenuj z mistrzem". Zobacz, jak mistrzyni i jej fanka razem trenowały!

  Sezon rowerowy oficjalnie otwarty! Zbigniew Urbański zaprezentował kilka przydatnych gadżetów dla cyklistów. Lampki z czujnikiem zmierzchu, ładowarka na pedały oraz stabilne siodełko dla dzieciaka. Wszystko warte Waszej uwagi!

  Katarzyna i Karolina Zielińskie oraz reporterka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska wybrały się na rowerową eskapadę. Zobaczcie, co Kasia mówi o Karolinie, a Karolina o Kasi.