Radosław Majdan

  Radosław Majdan

  Małgorzata i Radosław Majdanowie od dłuższego czasu zasypują nas zdjęciami z egzotycznych wakacji. Rodzinny wypad na drugi koniec świata zaowocował obszernymi relacjami w mediach społecznościowych. Małgorzata Rozenek nie szczędzi zdjęć w bikini, co niewątpliwie przypada do gustu jej fanom. Ostatni post na jej profilu na Instagramie wyjątkowo zyskuje na popularności.

  Małgorzata Majdan-Rozenek przyznaje, że ostatni rok był szczególny, trudny i dziwny. Dla niej okazał się także wybitnie ciekawy i wymagał nowych wyzwań. Najważniejszym z nich był debiut w filmie Patryka Vegi, jednego z najpopularniejszych polskich reżyserów. Perfekcyjna Pani Domu zamieściła zwiastun jego najnowszej produkcji pt. "Miłość, seks & pandemia". W nagraniu nie brakuje odważnych scen. Co na to mąż Małgosi, Radosław Majdan?

  Radosław Majdan w wyniku zakażenia koronawirusem trafił do szpitala. Były sportowiec ciężko przechodził chorobę. Na szczęście, wrócił do zdrowia. Piłkarz opuścił również placówkę i jest już w domu z ukochaną rodziną. Nadal jednak wraz z domownikami musi pozostawać w dystansie, a członkowie jego rodziny - na kwarantannie.

  Radosław Majdan został zakażony koronawirusem. Sandra Hajduk przekazała niepokojące wiadomości. "Radek Majdan znalazł się w szpitalu" - poinformowała. Menadżer sportowca wydał oświadczenie w sprawie stanu zdrowia męża Małgorzaty Rozenek-Majdan.

  W 8. odcinku "Top Model" pojawiły się osoby znane z poprzednich sezonów programu, m.in. Klaudia El Dursi, Jakob Kosel i Dawid Woskanian. Ich poranne wejście na plan show było sporym zaskoczeniem dla mieszkańców domu, z których większość jeszcze spała. Aktualni uczestnicy musieli jednak szybko się zebrać, aby wziąć udział w nowych wyzwaniach.

  Małgorzata Rozenek-Majdan spotkała się z ostrą krytyką po tym, jak udostępniła zdjęcie płaczącego Henryczka. Dziennikarka, Malina Błańska, zarzuciła gwieździe, że odziera swoje dziecko z prywatności, pokazując je w tak intymnym momencie. Panie dyskutowały także publicznie.