przemek kossakowski

  przemek kossakowski

  Przemek Kossakowski postanowił tym razem sprawdzić się w opiece nad dziećmi. W tym przedsięwzięciu pomogła mu znajoma, która odważyła się powierzyć mu czwórkę swoich dzieci. Zapytaliśmy go o wrażenia. Do jakich wniosków doszedł? Czy po tym doświadczeniu planuje mieć dzieci? Natomiast Barbara Karkoszka-Siedlecka - właścicielka agencji opiekunek do dzieci powiedziała nam, czy rodzice mają opory przez zatrudnieniem pana-niani.

  Rodził, siedział w areszcie, był torturowany, poprawiał urodę i żył na ulicy. Co jeszcze musiał zrobić Przemek Kossakowski, by zbadać granice wytrzymałości człowieka? Oto, co zobaczycie jesienią w TTV w nowym cyklu "Inicjacja". Co czuł na sali porodowej i dlaczego podano mu gaz rozweselający? Co by było, gdyby mężczyźni mogli rodzić dzieci? Co było gorszym doznaniem: tortury czy "poród"?

  Już 31 sierpnia tego roku na stadionie Legii odbędzie się Wielki Mecz: Gwiazdy TVN kontra gwiazdy TVP. Obie drużyny ostro trenują. Agnieszka Jastrzębska spotkała się z zawodnikami drużyny TVN: Przemkiem Kossakowskim, Mikołajem Roznerskim oraz ich trenerem Jackiem Magierą, aby spytać o ich szansę na zwycięstwo w tym roku. Jak im idą przygotowania? I na jaki cel zostaną przeznaczone pieniądze zebrane w tym roku?

  Mało kto wiem, że Przemek Kossakowski z wykształcenia jest nauczycielem plastyki. Pod wpływem swoim podróżny namalował obrazy, które przyniósł ze sobą do studia. Tak powstała niezwykła kolekcja portretów uzdrowicieli, którzy wpłynęli na jego życie.

  Nie wie czy uzdrowicielka, którą poznał uleczyła mu oko, ale dzięki niej Przemek Kossakowski wiele zrozumiał. Zobaczcie ostatni w tym sezonie odcinek programu "Kossakowski. Szósty zmysł". Czemu służy podcinanie języka?

  Życie w Tunezji nie toczy się tylko na wybrzeżu Morza Śródziemnego. Na południu kraju żyzna nizina ustępuje miejsca pustyni. Sahara jest ogromna - tu nie tylko jest piasek, ale również piękne, porośnięte bujną zielenią oazy, które otwierają się na turystów. Zobaczcie, jak żyje się ludziom, którzy postanowili się tu osiedlić. Niektórzy z nich świetnie posługują się językiem polskim!

  Tym razem Przemek Kossakowski poszukiwał uzdrowienia ciała i duszy. Co robi zdjęcie Doroty w portfelu Przemka? Kim są uzdrowiciele i jasnowidze? Czy przewidzieli przyszłość Przemkowi? I czy znali jego przeszłość? W studiu dzień Dobry TVN posiadacz szóstego zmysłu - Przemek Kossakowski po raz kolejny wprowadził nas w świat dziwów. Jaka przyszłość czeka Dorotę Wellman?

  Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami. To najważniejsze święto dla Chrześcijan, bardzo barwne i pełne obrzędów ludowych. Z tej okazji przygotowujemy kolorowe pisanki, cukrowe baranki, przepyszne mazurki i baby, smakowite pasztety i wędliny a w lany poniedziałek z chęcią wylewamy na najbliższych litry wody. Bez czego nie wyobrażacie sobie Świąt Wielkanocnych?

  Przemek Kossakowski - prowadzący „Kossakowski. Szósty zmysł” w TTV - wybrał się w podróż do Kosowa. Tam spotkał się z uzdrowicielem, który - używając białej magii - wypędził z podróżnika dżina. Przepowiedział mu nawet przyszłość. W jaki sposób złe moce zostały wypędzone z ciała Przemka Kossakowskiego i co dokładnie czeka go w tym roku? I dlaczego podróżnik przeszedł taką metamorfozę?