polska wokalistka

    polska wokalistka

    Viki Gabor ma zaledwie 13 lat, lecz już może pochwalić się wieloma sukcesami. Najnowszym z nich jest wydanie debiutanckiej płyty, która niedawno pokryła się złotem. Młoda artystka zajmuje się jednak nie tylko śpiewaniem i nauką, ale też ekologią oraz pomocą innym. W Dzień Dobry TVN opowiedziała o swojej karierze, a także o tym, co jest dla niej najważniejsze.

    Wokalistka właśnie wróciła z Chin, gdzie zagrała dwa koncerty. Gdzie i przed jaką publicznością wystąpiła? Jaka była reakcja widowni? W jakim języku zaśpiewała Justyna Steczkowska? Z kim do kraju herbaty i jedwabiu pojechała gwiazda? Co robiła między koncertami? W studiu Dzień Dobry TVN Justyna opowiedziała o swoim nowym projekcie.

    Fiolka Najdenowicz, gwiazda polskiej sceny muzycznej lat 90. właśnie wydała książkę. Co w niej znajdziemy? Czy wokalistka opisała tam swoje życie na emigracji? Niewielu bowiem wie, że Fiolka kilka lat temu porzuciła polski show-biznes i wyjechała z kraju. Została wolontariuszką. Za granicą sprząta domy, dba o ogrody. Zarobione pieniądze pozwalają jej zwiedzać malownicze okolice. O swoim niezwykłym życiu Fiolka opowiedziała w Dzień Dobry TVN.