player.pl

  player.pl

  Ekipa "One Night Squad" przybyła na Zanzibar. Jak w nowym show poradzi sobie dziesiątka celebrytów, którzy zdobyli popularność dzięki udziałowi w największych programach reality: "Big Brother", "Hotel Paradise", "Love Island. Wyspa miłości", "Ex na plaży", "Warsaw Shore" oraz "Top Model"? O tym, co wydarzyło się na Zanzibarze opowiedziała nam prowadząca program, Aleksandra "Sworo" Sworowska.

  Dziesięcioro odważnych i kontrowersyjnych celebrytów znanych widzom z największych reality show, takich jak "Hotel Paradise", "Big Brother" czy "Love Island. Wyspa miłości" spotka się w jednym programie. Przez 10 dni będą pokonywać kilometry rajskich plaż Zanzibaru, by zawalczyć o luksus i imprezę życia. Czeka ich survivalowy maraton, w którym zwyciężą tylko najwytrwalsi.

  Już niebawem na platformie Player.pl pojawi się show "One night squad". Najnowsza produkcja to coś dla fanów bikini reality. Uczestnicy znani z innych programów telewizyjnych zmierzą się z wyjątkowymi zadaniami. Jedno jest pewne - jeśli spodziewali się rajskich, luksusowych wakacji, to rozczarowanie musiało być ogromne.

  93. ceremonia wręczenia Oscarów zbliża się wielkimi krokami. Jak co roku miłośnicy kina zadają sobie pytanie: gdzie oglądać oscarową galę? Tegoroczne święto filmu będzie zupełnie inne od pozostałych, co nie zmienia faktu, że wiele osób z zapartym tchem zamierza śledzić wręczanie nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej. Sprawdź, gdzie można obejrzeć transmisję ceremonii.

  Zabójstwo Maurizio Gucci w 1995 roku wstrząsnęło nie tylko Włochami, ale całym światem. Biznesman i szef jednego z największych domów mody na świecie został zastrzelony w Mediolanie. Śledztwo w sprawie trwało ponad 2 lata i zakończyło się szokującym wynikiem. To Patrizia Reggiani zleciła zabójstwo męża. Dlaczego? Opowiada o tym w najnowszym dokumencie discovery+ Originals.

  "Tajemnica Zawodowa", czyli najnowsza produkcja TVN, przyciąga w środowe wieczory przed ekrany telewizorów rzesze fanów. Zawikłane losy Julii i Andrzeja Żurawskich i ich bliskich elektryzują i intrygują wielu widzów. Z jakiego powodu serial stał się aż tak popularny?