player.pl

    player.pl

    Najnowszy serial platformy player.pl zostanie udostępniony widzom już 4 stycznia. Fani powieści Remigiusza Mroza nie mogą doczekać się ekranizacji bestsellerowej powieści. Czy produkcja powtórzy fenomen "Chyłki"?

    W nadchodzący weekend miłośnicy skoków narciarskich będą mogli obejrzeć na kanałach i platformach TVN Grupa Discovery aż sześć transmisji. TVN, Eurosport 1 i Player pokażą oba konkursy mężczyzn. W Eurosporcie i w Playerze dodatkowo relacjonowane będą piątkowe kwalifikacje mężczyzn oraz zaplanowane na piątek i sobotę konkursy kobiet. A to jeszcze nie wszystko.

    Aneta Glam-Kurp, Sylwia Graff, Ela Pruszyńska, Ewa Sama, Karolina Antoniades to bohaterki nowego programu "Żony Miami". Kim są i czym się zajmują? Poznajcie je bliżej. Premiera reality show już 6 grudnia na player.pl.

    "Hotel Paradise", mimo tytułowej rajskości, najeżony jest mniej i bardziej spodziewanymi zwrotami akcji. Do tych drugich zaliczyć można przeparowanie, otwierające 31. odcinek 4. sezonu serii. Do pierwszych - bolesne zadanie, jakie Klaudia el Dursi wyznaczyła mieszkańcom hotelu.