niespodzianka

  niespodzianka

  Zaczęło się od urodzin, na które nie dotarł nikt oprócz najlepszej przyjaciółki... Skończyło się imprezą, która zablokowała jedną z większych ulic w Warszawie, na którą nie dało się wcisnąć nawet bocznym wejściem! Bo urodziny są BARDZO WAŻNE! O tym, jak istotne są dla dzieci takie imprezy, spotkania z grupą rówieśników, zabawa i prezenty, rozmawialiśmy z Małgorzatą Ohme i Grzegorzem Markowskim.

  3 września 2005 roku program Dzień Dobry TVN zadebiutował na antenie. Dziękujemy, że jesteście z nami już 12 lat! Z tej okazji przygotowaliśmy małą niespodziankę...

  Ślub Jakuba i Dawida Mycek-Kwiecińskich odbył się 9 czerwca na Maderze. W uroczystości uczestniczyły tylko 22 najbliższe parze osoby. No i był prezent ślubny od Roxette. Zobaczcie, jaki wyglądała ta cudna ceremonia i jaki prezent młodej patrze przygotowało Dzień Dobry TVN ;-)

  Pani Monika Jaskólska zainicjowała akcję przekazania Tomowi Hanksowi popularnego "malucha" czyli Fiata 126p, który już 9 lipca trafi do aktora. Z okazji jej urodzin aktor postanowił złożyć jej życzenia, korzystając z pomocy Janusza Kamińskiego. Zobaczcie jak Tom Hanks śpiewa "Sto lat!". :D

  Wkrótce Izabela Janachowska będzie świętować trzecią rocznicę ślubu. Czy planuje odnowienie przysięgi małżeńskiej? Jaką niespodziankę przygotowuje z tej okazji dla męża? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Śpiew towarzyszy Basi Sypion wszędzie. Nasz wysłannik, Rafał Maślak, miał dla Basi niemałą niespodziankę. Zobaczcie, jaki "MISTERny Plan" wymyślił, by dziewczynka mogła spełnić swoje marzenie.

  Tym razem Rafał Maślak postanowił zrobić niespodziankę, wychowankowi domu dziecka, Patrykowi Cichemu, który mimo życiowych perturbacji realizuje swoją pasję pięściarską. Zobaczcie jak Mister Polski poradził sobie w ringu z młodym mistrzem.... i jaka niespodziankę zgotował Patrykowi! :)

  Przez 8 lat pracy w Dzień Dobry TVN Bartek Węglarczyk dał się poznać jako lew salonowy i specjalista do spraw poważnych. Niestety postanowił nas zostawić i wypłynąć na inne wody. Przygotowaliśmy dla niego niespodziankę. Zobaczcie, jak Bartek na nią zareagował! :)

  Lady Pank to jedna z najpopularniejszych grup w historii polskiego rocka. Na swoim koncie zespół ma bardzo wiele płyt i przebojów. W tym roku obchodzi swoje 35-lecie. O historii grupy, najnowszej płycie i planach rozmawialiśmy z Janem Borysewiczem kompozytorem, gitarzystą i liderem Lady Pank Janem Borysewiczem oraz wokalistą Januszem Panasiewiczem. Zobaczcie, co przygotowaliśmy dla Jana z okazji jego urodzin.

  Największą pasją Tomasza Jendryczko jest motoryzacja, a największym marzeniem spotkanie z Krzysztofem Hołowczycem! Rafał Maślak postanowił pomóc jego żonie, Zofii, zrealizować marzenie męża! Zobaczcie jak udała się kolejna, "MISTERnie" zaplanowana, niespodzianka!

  Rafał Maślak wymyślił swój kolejny MISTERny plan. Tym razem postanowił sprawić niespodziankę utalentowanej młodzieży z grupy teatralnej Uninvited, odnoszącej duże sukcesy. Miał też okazję odegrać z nimi kilka scen. Zobaczcie, jak mu poszło i gdzie zabrał młodych aktorów.

  Wokalistka i trenerka w programie "Aplauz, Aplauz!" Magda Steczkowska obchodzi dziś 40 urodziny. Z tej okazji postanowiliśmy zrobić Magdzie niespodziankę. Dlaczego Steczkowska marzyła o ogromnym garnku? I czy ma zamiar hucznie świętować swoją 40-tkę?

  Jak do swojego pierwszego wesela przygotowywał się Michał Szpak, czy niespodzianka zorganizowana przez siostrę i kuzynkę panny młodej, wspólnie z Dzień Dobry TVN, spodobała się parze młodej i czy Michał bawił się na weselu do białego rana? Chcecie zorganizować komuś podobną niespodziankę? Zgłaszajcie się!

  Dziesięciolecie Dzień Dobry TVN to nie tylko wyjątkowy jubileusz dla nas, ale i wiele cudownych wspomnień! Przez lata zaskakiwaliśmy gwiazdy, robiąc im urodzinowe niespodzianki. Życząc sobie i dotychczasowym jubilatom wszystkiego najlepszego, przeżyjmy to raz jeszcze!

  Z okazji Międzynarodowego Dnia Wróbla postanowiliśmy zrobić niespodziankę wyjątkowemu przedstawicielowi tych ptaków Jankowi Wróblowi. Jak zareagował na nią?

  Przed nami kolejny odcinek programu "Mamy Cię!". Tym razem ofiarą Marcina Prokopa i Szymona Hołowni padł Rafał Brzozowski. Jakie towarzyszyły mu emocje, kiedy był wkręcany? Jak zazwyczaj reaguje na sytuacje stresowe? Czy obraził się za kawał, który przygotowali mu kolega i prowadzący "Mamy Cię!"? Całość będzie można zobaczyć dzisiaj o 20.00.

  Ola Sokołowska marzyła o tym, aby zajrzeć za kulisy Dzień Dobry TVN. Jej mąż - Radek uznał, że da się to zrobić. I udało mu się. Wizyta u nas miała być niespodzianką dla Oli. Czy przyjście do naszego studia dało mu się utrzymać w tajemnicy do samego końca? Czy podobało im się w Dzień Dobry TVN? Kogo pozdrowili?

  Edyta i Cezary Pazura przyjaźnią się z Joanną Brodzik i Pawłem Wilczakami. Jak się zaczęła ta przyjaźń? Rozmawiali o tym z dziennikarką Dzień Dobry TVN Agnieszką Jastrzębską.

  W ramach cyklu „Davina – be happy!” spośród nadsyłanych do Dzień Dobry TVN e-maili, wybieramy najciekawsze pomysły na niespodzianki dla najbliższych. Tym razem ujął nas list trzech sióstr Klaudii Miszczuk. Jaką niespodziankę wymyśliły dla niej? Czy Davinie Reeves udało się uszczęśliwić Klaudię?

  Piątek wieczór, słyszysz dzwonek do drzwi, otwierasz i… widzisz swoich znajomych, którzy niespodziewanie Cię odwiedzili. Oni mają ochotę się bawić, a Ty nie masz nastroju. Co robić? Reporter Dzień Dobry TVN Filip Chajzer sprawdził, w jaki sposób pozbyć się niechcianych gości.

  Katarzyna Figura ma dziś urodziny! Z pomocą policji i managerki aktorki udało się dziennikarce Dzień Dobry TVN Kasi Olubińskiej przygotować urodzinową niespodziankę-zasadzkę. Policjanci zatrzymali w centrum Warszawy jadącą samochodem Katarzynę Figurę. Aktorka przestraszyła się, że chodzi o kolejny mandat, bo - jak przyznała - ma ich kilka na swoim koncie. Okazało się, że dostała bukiet róż i...

  Urodzinową niespodziankę dla Aleksandry Kwaśniewskiej pomogła nam zorganizować mama Oli Jolanta Kwaśniewska. Był tort i kwiaty od Dzień Dobry TVN. A co Ola dostanie w prezencie od rodziców? Jak spędzi ten wyjątkowy dzień?

  9 stycznia aktorka Weronika Rosati świętuje swoje urodziny. Z tej okazji przygotowaliśmy dla niej, wspólnie z jej mamą Teresą i managerką, urodzinową niespodziankę. Reporterka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska zaskoczyła aktorkę w restauracji Piotra Adamczyka. Były kwiaty i pyszny tort. Zobacz, jak zareagowała Weronika Rosati.

  W dniu urodzin Maryli Rodowicz wokalistkę odwiedziła reporterka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska z naręczem kwiatów, pysznym tortem i niespodzianką. Zobacz reakcję Maryli!