miłość

  miłość

  W programie "40 kontra 20" miłość nie pyta o wiek. Przebojowe dwudziestolatki i uwodzicielskie czterdziestolatki starają się o względy panów. Przystojni single mają już swoje faworytki, ale nie zamykają się na inne kobiety. Ucieczka jednej z najbardziej tajemniczych uczestniczek zburzy spokój w greckim raju. Kogo Robert zabierze na randkę?

  Życie prywatne Dagmary Kaźmierskiej od kilku lat budzi zainteresowanie mediów. Charyzmatyczna gwiazda "Królowych życia" odsłoniła już przed widzami wiele kart. Z programu dowiedzieliśmy się dużo na temat jej życia osobistego oraz poznaliśmy jej bliskich. Nigdy jednak nie zdradziła, kim jest jej ukochany. Ostatnio pojawiły się spekulacje, jakoby był nim mężczyzna, którego pokazała w jednej z transmisji w mediach społecznościowych. Zapytaliśmy u źródła.

  Katarzyna Nosowska słynie z zabawnych postów, które często umieszcza w swoich mediach społecznościowych. Niektóre z nich w humorystyczny sposób komentują aktualne wydarzenia, inne pokazują życie artystki od kulis. Tym razem piosenkarka zdecydowała się opublikować nagranie, w którym publicznie wyznaje miłość, ale nie swojemu mężowi. - Nie wiem, jak powiedzieć o nas Pawłowi - przyznaje wokalistka.

  Miłość to uczucie, którego nie jesteśmy w stanie opisać za pomocą kilku słów. To pełen wachlarz emocji, wzlotów, upadków oraz sinusoida wrażeń, która sprawia, że życie nabiera sensu, ale także stawia przed nami nowe wyzwania i wymaga kompromisów. Problem w wielu związkach pojawia się jednak po ślubie, gdy kolejne kryzysy zaczynają przygniatać uczucia. Jak walczyć o małżeństwo i rodzinę? Co zrobić, by nasza relacja mogła trwać szczęśliwie przez kolejne lata? O tym rozmawialiśmy z psychoterapeutką Karoliną Plichtą.

  Anna i Robert Lewandowscy z córkami odpoczywają w ciepłych krajach. Od kilku dni publikują zdjęcia z wyjazdu, jednak ostatnie kadry szczególnie spodobały się fanom - uczucie, którym para się darzy jest na nich

  Kobiety nieustannie się oceniają, porównują. Starają się, aby wszyscy w ich najbliższym otoczeniu byli zadowoleni i szczęśliwi. W tym dążeniach bardzo często zapominają o sobie. Jak spojrzeć na siebie z innej perspektywy, znaleźć swój własny głos i zacząć go używać? Między innymi na ten temat Agata Młynarska rozmawiała z Natalią de Barbaro, psycholożką i autorką książki "Czuła przewodniczka".

  Dawid Kwiatkowski przygotował dla swoich fanów niemałą wakacyjną niespodziankę. Artysta wydał niedawno singiel "Proste", który jest już drugą muzyczną zapowiedzią jego nadchodzącej płyty. Odważny jak nigdy wcześniej Dawid, szczerze śpiewa o uczuciowej nieporadności. "Marzymy pod kocami o miłości. Bo żadne z nas nie umie w nią grać" - słyszymy w tekście piosenki.

  Osoby wysoko wrażliwe, w skrócie określane jako WWO, stanowią około 20 procent populacji. Ich wyjątkowy sposób postrzegania świata przekłada się na ponadprzeciętną empatię, zwiększoną skłonność do analizowania codziennych sytuacji oraz dostrzeganie subtelności, których inni zwykle nie zauważają. Jak wygląda miłość osoby, która w szczególny sposób przeżywa każdą emocję? Czy dla jej partnera to trudne wyzwanie, czy raczej cudowny prezent od losu? O tym rozmawialiśmy z terapeutką Katarzyną Sawicką.

  Kolejny odcinek programu "40 kontra 20" z pewnością na długo zapisze się w pamięci widzów z powodu nieoczekiwanego zwrotu akcji. Gdy Robert Kochanek zaprosi na wspólną randkę 52-letnią Izę i 31-letną Lindę, dozna szoku, gdy okaże się, że uczestniczki łączy bardzo bliska więź. Obie panie będą go czarować i podrywać. Dopiero później prawda wyjdzie na jaw.

  Marcin Grajoszek i Kara Poita kilka tygodnia po zakończeniu emisji trzeciej edycji "Hotelu Paradise", ciągle budzą mnóstwo emocji. Niedawno zakochani przypieczętowali swój związek romantycznymi wpisami na Instagramie. Teraz w rozmowie z Oskarem Netkowskim z serwisu dziendobry.tvn.pl opowiedzieli o artystycznych planach na wspólną przyszłość. Z rozmowy dowiemy się także, jak uczestnicy dostali się do programu.