miłość

  miłość

  W programie "40 kontra 20" uczestniczki zaciekle rywalizują o względy Roberta i Bartka. Ta, która zostanie zabrana na romantyczną randkę, jest narażona na nieprzychylne komentarze ze strony zazdrosnych koleżanek. Oliwy do ognia doda Ceremonia Chaosu. Jedna z dwudziestek usłyszy na swój temat kilka gorzkich słów.

  Pocałunek Marty z Iwoną wywołał istne medialne tornado, choć żadna z dziewczyn nigdy nie ukrywała łączącej ich relacji. Otrzymały później wiele wiadomości, w których ludzie dziękowali im za otwartość, szczerość i przełamywanie stereotypów, które nadal mocno zakorzenione są w wielu środowiskach. - Zamykanie się na świat, ukrywanie, na dłuższą metę na pewno nie przynosi niczego dobrego. To otwartość daje siłę – zapewnia Marta Warchoł w rozmowie z dziendobry.tvn.pl.

  Niektórzy twierdzą, że życie zaczyna się dopiero po 50. Świadome swoich zalet, ustabilizowane zawodowo, twardo stąpamy po ziemi i czerpiemy z życia garściami. To, czego nam jednak często brakuje, to obecności drugiej osoby, bliskiego partnera, z którym w każdej chwili mogłybyśmy porozmawiać, wyjść na kolację oraz przy którym mogłybyśmy poczuć się kobieco. Z różnych względów zaczynamy poszukiwania, które nie zawsze są udolne. Gdzie i jak szukać partnera? Jak zrobić dla niego miejsce w naszym życiu?

  "Nie umiem kochać" – tego typu zdania paraliżują większość osób. We współczesnej kulturze nie ma miejsca i akceptacji dla "braku miłości". Miłością powinno się obdarzać nie tylko męża, dzieci, rodzinę, przyjaciół, lecz także pracę, obowiązki i całe swoje życie. Coraz więcej osób przyznaje jednak, że ma problem z miłością.

  W programie "40 kontra 20" miłość nie pyta o wiek. Przebojowe dwudziestolatki i uwodzicielskie czterdziestolatki starają się o względy panów. Przystojni single mają już swoje faworytki, ale nie zamykają się na inne kobiety. Ucieczka jednej z najbardziej tajemniczych uczestniczek zburzy spokój w greckim raju. Kogo Robert zabierze na randkę?

  Życie prywatne Dagmary Kaźmierskiej od kilku lat budzi zainteresowanie mediów. Charyzmatyczna gwiazda "Królowych życia" odsłoniła już przed widzami wiele kart. Z programu dowiedzieliśmy się dużo na temat jej życia osobistego oraz poznaliśmy jej bliskich. Nigdy jednak nie zdradziła, kim jest jej ukochany. Ostatnio pojawiły się spekulacje, jakoby był nim mężczyzna, którego pokazała w jednej z transmisji w mediach społecznościowych. Zapytaliśmy u źródła.

  Katarzyna Nosowska słynie z zabawnych postów, które często umieszcza w swoich mediach społecznościowych. Niektóre z nich w humorystyczny sposób komentują aktualne wydarzenia, inne pokazują życie artystki od kulis. Tym razem piosenkarka zdecydowała się opublikować nagranie, w którym publicznie wyznaje miłość, ale nie swojemu mężowi. - Nie wiem, jak powiedzieć o nas Pawłowi - przyznaje wokalistka.

  Miłość to uczucie, którego nie jesteśmy w stanie opisać za pomocą kilku słów. To pełen wachlarz emocji, wzlotów, upadków oraz sinusoida wrażeń, która sprawia, że życie nabiera sensu, ale także stawia przed nami nowe wyzwania i wymaga kompromisów. Problem w wielu związkach pojawia się jednak po ślubie, gdy kolejne kryzysy zaczynają przygniatać uczucia. Jak walczyć o małżeństwo i rodzinę? Co zrobić, by nasza relacja mogła trwać szczęśliwie przez kolejne lata? O tym rozmawialiśmy z psychoterapeutką Karoliną Plichtą.

  Anna i Robert Lewandowscy z córkami odpoczywają w ciepłych krajach. Od kilku dni publikują zdjęcia z wyjazdu, jednak ostatnie kadry szczególnie spodobały się fanom - uczucie, którym para się darzy jest na nich