miłość

  miłość

  W Chinach nie łatwo znaleźć partnera, dlatego czasami z pomocą przychodzą rodzice. Co Chińczycy robią, by podobać się kobietom? Kiedy Chińczyk powinien się ożenić? Poznajcie historię miłości Xien i Li, których przyjechał do Polski studiować polonistykę. Dlaczego stopy chińskiej panny młodej nie powinny dotykać ziemi? Dlaczego Chińczyk nie weźmie ślubu w dniu, w którego dacie występuje cyfra 4? I wreszcie, dlaczego w Chinach nie wolno zwracać się do kobiety po imieniu?

  Na polsko-niemieckim pograniczu rozpoczął się właśnie projekt "Uczmy się języka sąsiadów." Polskie i niemieckie przedszkolaki będą się odwiedzać i razem spędzać czas. Nie zabraknie zabaw, ale przede wszystkim pożytecznej nauki.

  Dla niej to było spojrzenie, jego w tym momencie "strzelił piorun"! Czy Hiszpanie rzeczywiście są namiętni? Zobaczcie historię miłości Conrado Moreno i Katarzyny Moreno-Szypowskiej! Zapraszamy na kolejny odcinek cyklu "Miłość dookoła świata".

  Tomek zakochał się w niedostępnej Tatarce z Uzbekistanu, która przyjechała do Polski na delegację. Czy kobiety w Uzbekistanie podrywają mężczyzn? Czy rozmawia się tam o seksie? Kto kogo zaprosił na pierwszą randkę? Co zaszokowało Tomka, gdy przybył do swoich teściów? Zobaczcie kolejny odcinek cyklu "Miłość dookoła świata". Czym dostaje po głowie Tomek, gdy spóźni się do domu po pracy?

  Co łączy zespół Depeche Mode i seksuologa Andrzeja Depko? Czy można rozmawiać normalnie o perwersyjnym seksie? Okazuje się, że tak. Ewa Wanat i Andrzej Depko napisali książkę "Chuć, czyli normalne rozmowy o perwersyjnym seksie". - Jeszcze osiemdziesiąt lat temu masturbacja była takim zachowaniem, które uważano za perwersyjne i zboczone - mówił w Dzień Dobry TVN znany seksuolog. Gdzie kończy się fantazja seksualna a zaczyna dewiacja? Sadomasochizm, nekrofilia, fetysze, froteryzm - to niektóre z tematów omawianych w tej książce.

  Czy to prawda, że w Meksyku, by zdobyć kobietę trzeba być "super macho" i mieć super samochód? Czy seks na pierwszej randce to dla Meksykanina coś zwykłego? O miłości po meksykańsku opowiedzieli Ofelii Grzelińskiej, w kolejnym odcinku cyklu "Miłość dookoła świata", Kinga i Antonio.

  O pozwolenie na randkę z Marisol, Tomek musiał spytać jej rodziców! Zgodzili się, pod jednym warunkiem, że będą na niej obecni członkowie rodziny... w randce uczestniczyło w sumie 15 osób! Zobaczcie, co jeszcze zadziwia Polaka na Filipinach i czym Polska zaskakuje Filipinkę? Zapraszamy na kolejny odcinek cyklu "Miłość dookoła świata".

  O tym, jak podrywają i czy są dobrzy "w te klocki" Francuzi - przedstawiciele narodu, który uwielbia sam siebie, opowiedzieli nam Ola i Mokscha, czyli smutna Pani z Polski i francuski Mały Książę. Zobaczcie polsko-francuską miłość podgrzewaną kłótniami, w związku, który nie ogranicza się do łóżka, dzieci i kredytu.

  Skąd wiesz, że mężczyzna, który Ci się podoba, to ten jedyny, z którym chcesz spędzić resztę życia? O to zapyliśmy w Dzień Dobry TVN prezenterkę pogody Agnieszkę Cegielską, dziennikarkę Katarzynę Laskowską, dziennikarkę Magdalenę Żakowską i psycholog Marię Rotkiel. O czym pomyślały, gdy spotkały swoich przyszłych mężów? - Życzyłabym sobie tego, by zestarzeć się u boku tego Pana - mówiła w Dzień Dobry TVN. Ile razy "spadł grom z jasnego nieba" na Magdę Żakowską?

  Wesele to karnawał, mężczyźni są wulgarni, ale i bardziej romantyczni niż Polacy, a taniec wiele mówi o seksie. Jak wygląda miłość w roztańczonej Kolumbii, gdzie nawet idąc po bułki do sklepu kobieta musi się umalować? Zobaczcie, co powiedzieli nam Adriana i Radek. Zpraszamy na kolejny odcinek cyklu Ofelii Grzelińskiej "Miłość dookoła świata".

  Czy to prawda, że Norwegowie są chłodni, czy jedynie dyskretni i mimo, że nie okazują publicznie namiętności, pod ciepłymi swetrami noszą seksowne koronki? Zobaczcie norwesko-polską miłość Siren i Mariusza w kolejnym odcinku cyklu "Miłość dookoła świata".

  Polka Iza i Japończyk Tyra poznali się pięc lat temu w Warszawie w ośrodku buddyjskim. Małżeństwem są od roku. Czy Japończycy różnią się od Polaków? - W Japonii mężczyźni mogą okazywać słabość i wrażliwość, a w Polsce muszą być silni fizycznie i mentalnie - uważa Tyra. Jak Japończycy dbają o swój wygląd? Jaki jest podział obowiązków w ich domu? Kto spędza więcej czau w łazience - ona czy on? Czy w Japonii można okazywać sobie publicznie uczucia?

  Jak rozbudzic fińską namiętność i jak zdobyć serce Fina? Czym różni się ślub polski od fińskiego i czy można iść do ślubu w czerwonej sukience w groszki i kaloszach? Kulisom miłości Laury i Łukasza przyjrzałą się Ofelia Grzelińska.

  Publiczne okazywanie sobie uczuć jest zakazane, randki obywają się w domu w towarzystwie rodziców, mężczyźni nie mogą sprzątać, a korzystanie z usług prostytutek to nie zdrada - zobaczcie jak wygląda miłość po ormiańsku!

  Aleksandra Sierant szukała pracy i znalazła ją, znalazła też miłość. Jako "Arashi" została asystentką iluzjonisty Krzysztof "Markusa" Markiewicz. Poznajcie historię ich magicznej milości i tajniki pracy. Zobaczcie, jak "Arashi" chodzi po szkle w studiu Dzień Dobry TVN. Czy taki występ wymaga specjalnego przygotowania?

  Ona piękna Kubanka, on turysta z Polski. Oto polsko-kubańska love story. O swojej miłości opowiedzieli Ofelii Grzelińskiej, autorce cyklu "Miłość dookoła świata". Jakie kobiety na Kubie uchodzą za seksowne? Jacy mężczyźni podobają się Kubankom? Czy to prawda, że na Kubie o seksie rozmawia się bez ogródek?

  Czy to wina kobiet, że trafiają na niewłaściwych mężczyzn, czy to może faceci są beznadziejni? Na ten temat rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z psycholog Małgorzatą Ohme, aktorką Aleksandrą Woźniak, dziennikarką Zuzą Ziomecką oraz tancerką i projektantką Ewą Szabatin.

  Modelka Magdalena Frąckowiak zdecydowała się przeprowadzić z Nowego Jorku do Warszawy z powodu Wojtka, w którym się zakochała. Czy to była miłość od pierwszego wejrzenia? Jaki pierścionek dostała od swojego narzeczonego? Jak wygląda zwykły dzień top modelki? Dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej pokazali ulubione miejsca w Warszawie.

  Może nie są najliczniejszą grupą Polaków na obczyźnie, ale za to najaktywniejszą. Egipską Polonię z rodowitymi Egipcjanami więcej łączy niż dzieli. Podobieństwa i różnice odkrywał Łukasz Radwan.

  Niektórzy twierdzą, że pojęcie "męska wierność" to najzwyklejszy oksymoron. Jednak każda kobieta chce mieć pewność, że jej przyszły mąż lub aktualny partner będzie lub jest jej wierny. Każda kobieta także może wynająć kogoś, kto to sprawdzi. Ale czy na takie usługi jest udzielana gwarancja? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy testerki wierności: Katarzynę i Olgę. Czy potrafią uwieść każdego mężczyznę?

  Są dobrze sytuowani, dojrzali i przystojni. Wiele kobiet chce ich usidlić. Jednak oni nie chcą się ustatkować. Wieczni kawalerowie - z przymusu czy z wyboru? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy aktora Jana Nowicki, sportowiec Wojciech Brzozowski, psycholog Piotr Mosak oraz redaktor naczelny K-Mag Mikołaj Komar. Czy można zamknąć w klatce niebieskiego ptaka?

  Tunezja jest najbardziej liberalnym krajem arabskim. A jak było 44 lata temu, kiedy Maria i Tahar zdecydowali się zamieszkać w Tunezji? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Państwa Boukef. Jak wyglądała sytuacja społeczno - polityczna po ich przyjeździe do Tunezji? Czy małżeństwa "mieszane" są tam dyskryminowane?

  Jak rodzice dzielą miłość pomiędzy dzieci? Czy, kiedy rodzi się drugie dziecko, to pierwsze trzeba kochać bardziej? O faworyzowaniu dzieci rozmawialiśmy w studiu Dzień Dobry TVN z aktorką Anną Korcz, piosenkarką Anną Świątczak, dziennikarką Sonią Ross i psycholog Małgorzatą Ohme. - Bardzo bałam się, jak miała się Kasia pojawić na świecie, ponieważ tak bardzo kochałam Anię, że bałam się, że nie będę umiała pokochać tak wielką miłością tego drugiego dziecka - wyznała w programie Anna Korcz. Czy faworyzowanie dzieci może spowodować niezdrową rywalizację pomiędzy rodzeństwem?

  Romantyczne, szalone, niecodzienne albo niebezpieczne. Magdalena Prus oraz Aleksandra Ostrowska zorganizują każde zaręczyny. Zaręczają, że będzie ciekawie i niestandardowo!

  Mijają dni, miesiące, lata, a my wciąż rozpamiętujemy się w związku, w którym byliśmy, który się rozpadł? Dlaczego niektórzy nie potrafią zamknąć pewnego etapu w życiu i otworzyć się na nowy związek? Dlaczego boimy się zmian? O rozstaniach i o tym, czy stara miłość rzeczywiście nie rdzewieje rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z Małgorzatą Potocką, Domanem Nowakowskim, Magdą Żakowską i Małgorzatą Ohme.

  Książka „Wszystko, co chciałaś wiedzieć o mężczyznach, ale bałaś się zapytać" to swoista instrukcja użycia mężczyzny. Krytyka mamusi, byłej narzeczonej, za duży brzuch, łysina. Zobacz, o czym rozmawiać z mężczyzną, by go stracić! Naszymi gośćmi w studiu Dzień Dobry TVN byli: autorka książki Evita de Gor, aktorka Małgorzata Potocka, redaktor naczelna „Joy” Anna Zejdler-Ibisz oraz kitesurfer Victor Borsuk.

  Wiosna za oknem, wiosna w sercach! O tym gdzie i jak szukać miłości i czy to prawda, że prawdziwa miłość czeka zawsze za siedmioma górami i siedmioma rzekami rozmawialiśmy z socjologiem dr. Tomaszem Sobierajskim

  W naszym poukładanym, rodzinnym życiu zawsze może pojawić ktoś trzeci i niespodziewana miłość. Co wtedy? Walczymy z nowym uczuciem i o związek, w którym jesteśmy, czy może porzucamy dotychczasowe życie i rodzinę? Czy warto pozostać w związku, w którym miłość dawno już się wypaliła? Czy żonaty ma prawo się zakochać? Jak odejść, by nie zranić tych, z którymi przez lata budowaliśmy dom? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Aleksandrę Woźniak, Jacka Borkowskiego, Przemysława Saletę oraz psychologa Olafa Żylicza.

  Dotychczasowy rekord Guinessa to 24 godziny 44 min - tak przytulali się w Londynie. A jak będą się przytulać w Polsce? Te niecodzienne zawody obserwowali: dziennikarz Dzień Dobry TVN Marcin Sawicki oraz Bilguun Ariunbataar, czyli popularny Bill.

  Od czego powinna się zacząć wielka miłość? O to zapytał Marcin Prokop w studiu Dzień Dobry TVN Dorotę Wellman. Czy może się rozpocząć od przyjaźni? Co powinni zrobić przyjaciele, którzy odkryli, że zakochują się w sobie? Przekonaj się, co o tym myśli aktor Rafał Rutkowski, aktorka Beata Tyszkiewicz, ekonomista Marek Zuber i psycholog Małgorzata Ohme.