miłość

  miłość

  19 marca ukazał się nowy album Eleni: „Miłości ślad”. Prace nad płytą trwały … 11 lat! Dlaczego tak długo musieliśmy czekać na nowe utwory i czego możemy się spodziewać po najnowszym krążku? Czy pogodziła się z tragedią, która ją spotkała i czy wybaczyła mordercy swojej córki?

  Dorota Wellman nie znosi określenia "kobiety w średnim wieku", ale uważa, że te powinny mieć one wzięcie, bo są atrakcyjne, ciekawe i intersujące. Dlaczego po pięćdziesiatce trudniej znaleźć miłość? Po co, zdaniem psycholog Katarzyny Miller, mężczyżczyźni potrzebują kobiet? Do studia Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy dziennikarkę Katarzynę Dowbor, malarkę Hannę Bakułę i psycholog Katarzynę Miller. Posluchajcie rozmowy o kobietach spragnionych miłości, łajdakach i mężczyznach-ciapkach.

  Dario pochodzi z Nikaragui, a Dominika z Polski. Poznali się na dyskotece. Są parą od roku i dwóch miesięcy. We wrześniu planują ślub. Ofelia Grzelińska, dziennikarka Dzień Dobry TVN, zapytała Dario o to, jak wyglądają relacje damsko-męskie w Nikaragui. Jakie są tam dziewczyny i czy wcześnie zaczynają współżycie seksualne?

  Przeciętna para aż 104 razy w roku kłóci się o bałagan. Jak to wpływa na związek nie trzeba nikomu tłumaczyć. Ale czy rozrzucone skarpetki mogą stać się przyczyną jego rozpadu? W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli: Agnieszka Kieloch oraz jej maż Grzegorz - uczestnicy programu Perfekcyjna Pani Domu- oraz psycholog Maria Rotkiel.

  W kolejnym odcinku „Miłości dookoła świata” Ofelia Grzelińska przedstawia historię miłości Polki Izy i Kubańczyka Yoilana. Są mąłżeństwem od trzech lat, a poznali się na Kubie. Jakie trudności musieli pokonać, by być razem? Co zaskoczyło Yoilana, gdy przyjechał do Polski? Jak podywają Kubańczycy? Czy Yoilan jest zadrosny o Izę? Poznajcie kubańskie afrodyzjaki!

  Zdarzyło się Wam kiedyś, że ktoś chciał Was zeswatać? W studiu Dzień Dobry TVN rozmawialiśmy o tym z Adrianem Furgalskim, który bardzo często dostaje propozycje spotkania od obcych kobiet oraz z Markiem Troszyńskim, socjologiem. Co sobie myśli, gdy dostaje takie e-maile i czy odpisuje swoim adoratorkom?

  Coraz więcej czasu spędzamy w pracy, przez co nie mamy okazji poznać swojej drugiej połówki. Dlatego często zadajemy sobie pytanie, czy warto jest flirtować z kolegą/koleżanką z pracy? Co o tym myślą pracodawcy? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Joannę Heidtman, Kasię Lengren, Aleksandrę Kisio i Marcina Szczygielskiego. Opowiedzieli nam o flirtach i związkach w pracy oraz czy taki flirt jest w stanie na dłuższą metę przetrwać.

  Prezenty z pieprzykiem stają się coraz bardziej popularne. Przebrania, feromony i wibratory. Co jeszcze Polacy kupują na Walentynki? W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi były: dyrektor zarządzający serwisu Allegro.pl Katarzyna Kuśnierska oraz specjalista ds. PR Multikino S.A. - Natalia Kaleta.

  Truskawki, krewetki, kurczak oraz koktajl z owoców. W czasie walentynkowej kolacji we dwoje nie może zabraknąć tak słodkości jak i wykwintnych smaków pieszczących nie tylko podniebienie :) Smacznego!

  Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji we Wrocławiu twierdzi, że najlepiej zakochać się w tramwaju. Oczywiście we współpasażerze, nie w maszynie :)

  Willy pochodzi z kraju, gdzie kobiety są materialistkami, pupę trzeba mieć dużą, a rozwody są na porządku dziennym. Zobaczcie, jak wygląda polsko-wenezuelska miłość Willego i Doroty!

  To uczucie musiało pokonać 3500 kilometrów, różnicę wyznań i poglądów, w dodatku on uważał, że nigdy się nie ożeni... ale miłość nie uznaje porażek :) Zobaczcie wielką polsko-tadżycką miłość Justyny i Ibrohima.

  Zakochani nie trzymają się tam za ręce, a gwarantowanym sposobem na zdobycie i zatrzymanie przy sobie ukochanej osoby jest przygotowanie dla niej "spoconego ryżu" - potrawy bazującej na ryżu i używanej bieliźnie! Zobacz przepis na polsko-karaibską miłość Marty i Marlona!

  Kiedy był malym chłopcem, babcia przepowiedziała mu że poślubi białą kobietę. Swoją przyszłą żonę poznał, gdy ta przyleciała do Afyki na warsztaty tańca. Co sobie pomyślał, gdy zobaczył Ale po raz pierwszy? Jak rodzina Andy'ego przyjeła jego białą żonę? Czy zostali kochankami przed ślubem? Jaka jest rola kobiety, a jaka mężczyzny w tradycyjnym gwinejskim związku? Czego nie wypada robić kobiecie w Afryce? Czy mąż może całować publicznie swoją żonę? Co Andy myśli o Polkach? Zobaczcie kolejny odcinek cyklu "Miłośc dookoła świata".

  O czym w Turcji się nie rozmawia, jak wyglądają tureckie oświadczyny i kto rządzi w typowym tureckim domu, a kto w turecko-polskim domu Gurkena i Gizeli? Zobaczcie kolejny odcinek cyklu "Miłość dookoła świata".

  Kocham cię to najbardziej "wyświechtane" słowo świata, ale jednocześnie najbardziej miłe. Jak go nie nadużywać, co zrobić, by tym słowem nie kłamać i zbyt pochopnie nie deklarować swoich uczuć? Co znaczy kocham cię u mężczyzny, a co u kobiety? W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli: dziennikarka Katarzyna Dowbor, aktor Michał Lewandowski, coach i trener umiejętności psychologicznych Katarzyna Zygmunt oraz aktorka Agnieszka Wielgosz.

  Kuba - kraj gorącej muzyki i gorących mężczyzn. Ania ma to szczęście, że "złowiła" swojego Kubańczyka w ... wannie. Zobaczcie historię ich miłości w kolejnym odcinku cyklu "Miłość dookoła świata!

  Magda uciekła do Portugalii przed mężczyznami, by już nigdy się nie zakochać... poznała Daniela, od którego miała się trzymać z daleka :) Czy Portugalczycy są podrywaczami i czy rzeczywiście zdrada jest w Portugalii na porządku dziennym?

  W Chinach nie łatwo znaleźć partnera, dlatego czasami z pomocą przychodzą rodzice. Co Chińczycy robią, by podobać się kobietom? Kiedy Chińczyk powinien się ożenić? Poznajcie historię miłości Xien i Li, których przyjechał do Polski studiować polonistykę. Dlaczego stopy chińskiej panny młodej nie powinny dotykać ziemi? Dlaczego Chińczyk nie weźmie ślubu w dniu, w którego dacie występuje cyfra 4? I wreszcie, dlaczego w Chinach nie wolno zwracać się do kobiety po imieniu?

  Na polsko-niemieckim pograniczu rozpoczął się właśnie projekt "Uczmy się języka sąsiadów." Polskie i niemieckie przedszkolaki będą się odwiedzać i razem spędzać czas. Nie zabraknie zabaw, ale przede wszystkim pożytecznej nauki.

  Dla niej to było spojrzenie, jego w tym momencie "strzelił piorun"! Czy Hiszpanie rzeczywiście są namiętni? Zobaczcie historię miłości Conrado Moreno i Katarzyny Moreno-Szypowskiej! Zapraszamy na kolejny odcinek cyklu "Miłość dookoła świata".

  Tomek zakochał się w niedostępnej Tatarce z Uzbekistanu, która przyjechała do Polski na delegację. Czy kobiety w Uzbekistanie podrywają mężczyzn? Czy rozmawia się tam o seksie? Kto kogo zaprosił na pierwszą randkę? Co zaszokowało Tomka, gdy przybył do swoich teściów? Zobaczcie kolejny odcinek cyklu "Miłość dookoła świata". Czym dostaje po głowie Tomek, gdy spóźni się do domu po pracy?

  Co łączy zespół Depeche Mode i seksuologa Andrzeja Depko? Czy można rozmawiać normalnie o perwersyjnym seksie? Okazuje się, że tak. Ewa Wanat i Andrzej Depko napisali książkę "Chuć, czyli normalne rozmowy o perwersyjnym seksie". - Jeszcze osiemdziesiąt lat temu masturbacja była takim zachowaniem, które uważano za perwersyjne i zboczone - mówił w Dzień Dobry TVN znany seksuolog. Gdzie kończy się fantazja seksualna a zaczyna dewiacja? Sadomasochizm, nekrofilia, fetysze, froteryzm - to niektóre z tematów omawianych w tej książce.

  Czy to prawda, że w Meksyku, by zdobyć kobietę trzeba być "super macho" i mieć super samochód? Czy seks na pierwszej randce to dla Meksykanina coś zwykłego? O miłości po meksykańsku opowiedzieli Ofelii Grzelińskiej, w kolejnym odcinku cyklu "Miłość dookoła świata", Kinga i Antonio.

  O pozwolenie na randkę z Marisol, Tomek musiał spytać jej rodziców! Zgodzili się, pod jednym warunkiem, że będą na niej obecni członkowie rodziny... w randce uczestniczyło w sumie 15 osób! Zobaczcie, co jeszcze zadziwia Polaka na Filipinach i czym Polska zaskakuje Filipinkę? Zapraszamy na kolejny odcinek cyklu "Miłość dookoła świata".

  O tym, jak podrywają i czy są dobrzy "w te klocki" Francuzi - przedstawiciele narodu, który uwielbia sam siebie, opowiedzieli nam Ola i Mokscha, czyli smutna Pani z Polski i francuski Mały Książę. Zobaczcie polsko-francuską miłość podgrzewaną kłótniami, w związku, który nie ogranicza się do łóżka, dzieci i kredytu.

  Skąd wiesz, że mężczyzna, który Ci się podoba, to ten jedyny, z którym chcesz spędzić resztę życia? O to zapyliśmy w Dzień Dobry TVN prezenterkę pogody Agnieszkę Cegielską, dziennikarkę Katarzynę Laskowską, dziennikarkę Magdalenę Żakowską i psycholog Marię Rotkiel. O czym pomyślały, gdy spotkały swoich przyszłych mężów? - Życzyłabym sobie tego, by zestarzeć się u boku tego Pana - mówiła w Dzień Dobry TVN. Ile razy "spadł grom z jasnego nieba" na Magdę Żakowską?