miłość

    miłość

    Wyznanie miłości to jedna z najpiękniejszych chwil w każdym związku. W wielu relacjach nadchodzi taki moment, gdy musimy powiedzieć "kocham cię" drugiej osobie, ponieważ nasze odczucia są wyraźne i widoczne. Najpiękniejsze wyznanie miłości płynie prosto z serca i wiąże się z namiętnością i zaangażowaniem w związek.

    Na rajskim Zanzibarze zapanował chaos. Pojawienie się dwóch nowych singli wywołało falę niespodziewanych zwrotów akcji. Uczestnicy zaczęli pokazywać swoje prawdziwe emocje. Wiktoria podczas wieczornej imprezy zapomniała o Miłoszu i szampańsko bawiła się u boku Łukasza. Nad ranem dopadły ją wyrzuty sumienia, bo uświadomiła sobie, że bardzo zależy jej na swoim partnerze.

    Dwie trzecie związków zaczyna się od przyjaźni – tak wynika z najnowszych badań opublikowanych na łamach "Social Psychological and Personality Science". Doskonale o tym wiedzą Joanna i Łukasz Lazerowie, którzy na własnej skórze przekonali się o tym, że granica pomiędzy przyjaźnią a miłością jest bardzo cienka. Ale czy wyjście z koleżeńskiej strefy to przepis na udaną relację? Z tym pytaniem w Dzień Dobry TVN zmierzył się Piotr Mosak, psycholog.