miłość

  miłość

  Katarzyna i Tadeusz Dworokowie mieszkają w Lublińcu. Ona ma 186 cm wzrostu, a on 214 . Tym samym są najwyższym małżeństwem w Polsce. Do wkręcenia żarówki nie potrzebują drabiny. Jakie zainteresowanie wzbudzają w otoczeniu? Czy mieszczą się pod futrynami? Zobaczcie małżeństwo, które żyje na naprawdę wysokim poziomie!

  Tylko Jolancie Pieńkowskiej, w studiu Dzień Dobry TVN, Mistrz i Mistrzyni kominiarstwa opowiedzieli historię swojej wielkiej miłości. Jak kobiety radzą sobie na wysokościach? Czym muszą zasłużyć na czarny cylinder? Czy kiedykolwiek pojawił się u nich lęk wysokości?

  Ostatnio pojawiła się informacja, że aktorka Weronika Książkiewicz jest zakochana. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska postanowiła zapytać bezpośrednio u źródła. Czy to rzeczywiście miłość ma wpływ na to, że aktorka wygląda tak kwitnąco i radośnie?

  Dziś w "Rozmowach w Toku" sprawdzimy czy dzięki hipnozie można poradzić sobie z nieszczęśliwą, beznadziejną miłością?

  Piosenkarka Halina Mlynkova i czeski producent muzyczny Leszek Wronka zabiorą Was w najbliższą niedzielę do ukochanej Pragi, gdzie niedawno spędzili swój romantyczny weekend. Nie możecie tego przegapić! Bądźcie z Dzień Dobry TVN w niedzielę od 8:30!

  Zakochała się w jego dłoniach. Jak się poznali niewidomy finalista "Mam Talent"- Paweł Ejzenberg i Joanna - teraz też Ejzenberg? Czym ujęła go Joanna? Jaki prezent dał Joannie? Jak wyglądało ich pierwsze spotkanie? W studiu Dzień Dobry TVN szczęśliwi zakochani opowiedzieli o swojej jeszcze bardziej szczęśliwej miłości.

  Niektórzy twierdzą, że liczy się wnętrze, a rozmiar i zasobność portfela nie ma znaczenia. Podobno pieniądze nie dają szczęścia, ale lepiej cierpieć w ferrari niż na... zdezelowanym rowerze. Jak pieniądze pomagają w miłości? Czy każdy z nas jest po trosze merkantylistą? O tym, w sondzie ulicznej, Filip Chajzer, a w studiu Dzień Dobry TVN rozmawialiśmy na ten temat z Katarzyną Lengren oraz Krzysztofem „Kasą” Kasowskim. Czy pseudonim Krzysztofa zobowiązuje?

  Dla niektórych zdrada to radykalny koniec związku. Jedni potrafią wybaczyć przysłowiowy "skok w bok", inni nie wyobrażają sobie dalszego życia z osobą, które je oszukała. W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi były: psycholog Tatiana Ostaszewska-Mosak oraz Marta Trzęsimiech-Kocur - adwokat, która prowadzi blog o tematyce rozwodowej.

  Christopher MacKinlay jest matematykiem. Na podstawie stworzonego przez siebie algorytmu wybrał reprezentacyjną grupę potencjalnych partnerek, które do niego pasowały. Okazało się, że po zastosowaniu wzoru, jego skrzynka e-mailowa pękała w szwach. Jaki wzór matematyczny zastosował? O to zapytał go nasz reporter Ksawery Kalicki. Jak wyglądał jego system parowania? Na jakie typy i kategorie podzielił użytkowniczki serwisu randkowego? Czy w rezultacie znalazł tę jedyną?

  Pieczony dorsz podany na purée z groszku, krem z kalafiora z pieczoną dynią i suszoną szynką, ciasto ogrodowe z lodami waniliowymi oraz ciasto bezowe z wiśniami. To nasze propozycje na walentykową kolację. A wszystko na gorąco! I oczywiście nieoceniony Andrzej Polan. Zobaczcie, jak mrożonki świetnie sprawdzają się w czasie gorącej, walentynkowej kolacji.

  Znają się od dawna, kiedy on zaczynał zajmować się biznesem, ona wciąż jeszcze bawiła się w piaskownicy. O kim Halina Mlynkowa powiedziała dziś w naszym studiu: "Nie oceniajcie, już nie musicie, TEN jest najlepszy! ... Głębokie spojrzenie w oczy i wszystko wiadomo"? Zobaczcie!

  Prawie 2/3 ankietowych Polaków jest przeciwko pracy w jednej firmie ze swoim partnerem życiowym. A co o tym sądzą nasi goście: Anna Wyszkoni – wokalistka wraz ze swoim partnerem i managerem gwiazd Maciejem Durczakiem oraz Rafał Rutkowski – aktor wraz ze swoją żoną i managerem Magdaleną Godlewską.

  O nienawiści, miłości, przyjaźni, wrogości i polaryzacji uczuć, w studiu Dzień Dobry TVN, Jolanta Pieńkowska rozmawiała z socjologiem Tomaszem Sobierajskim. Ile kroków dzieli przyjaźń od nienawiści?

  Kit Fui Bruczkowski jest Malezyjką, Marcin Bruczkowski - Polakiem. Połączyła ich nie tylko miłość do siebie, ale i do jedzenia. W kuchni Dzień Dobry TVN przygotowali: shanghai pancakes, czyli naleśniki shanghai, mango lassi oraz chicken tikka masala.

  W studiu Dzień Dobry TVN gościem Anny Maruszeczko była Olga Fijałkowska, pierwsza Miss Polski na wózku. Czy trudniej znaleźć partnera osobie niepełnosprawnej aniżeli pełnosprawnej, czy jest to tylko mit powtarzany z ust do ust?

  Podobno pierwsza miłość zostaje w nas na zawsze. Czy tak jest rzeczywiście? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Piotra Gruszkę i jego żonę Aleksandrę Szettel-Gruszkę oraz Tomasza i Elizę Kosewskich.

  Niedawno ukazała się książka "Obywatel i Małgorzata". Tytułem nawiązuje do słynnego dzieła Bułhakowa. Czy Grzegorz Ciechowski był dla Małgorzaty Potockiej takim samym Mistrzem, jak powieściowy Mistrz dla Małgorzaty? W studiu Dzień Dobry TVN aktorka opowiedziała o życiu z Grzegorzem Ciechowskim. Dlaczego zgubiła ją pycha i czemu sądzi, że to ona nie zadbała o związek z Obywatelem G.C.?

  Czy spotkała się z handlem terminami ślubów? Jakie są najbardziej "topowe" miejsca na wesele? Z jakim wyprzedzeniem trzeba rezerwować termin ślubu? O to zapytaliśmy w Dzień Dobry TVN organizatorkę ślubów Ewę Wardęgę-Sawicką.

  W Chinach opalona skóra nie uchodzi za seksowną, a trzydziestoletnie kobiety uznaje się za stare panny. Ona jest z Chin, a on jest Polakiem. Jak się poznali i czy nie przeszkadzają im różnice kulturowe? Poznajcie historię miłości Mai i Jacka w kolejnym odcinku cyklu "Miłość dookoła świata" Ofelii Grzelińskiej. Jak podrywają Polacy? Czy w Chinach można rozmawiać swobodnie na temat seksu? Jak wygląda typowe chińskie małżeństwo?

  Polki kochają namiętnie i gorąco. A jak kochają Izraelczycy, którzy urodzili się w Rosji i, których Polki spotykają w buddyjskich świątyniach? Jak podrywają Izraelczycy? Jaka jest różnica między kobietami w Polsce, a tymi w Izraelu? O tym Ofelia Grzelińska w kolejnym odcinku: Miłości dookoła świata".

  Dlaczego zakochani w Nepalu nie okazują sobie czułości na ulicy? Czy Nepalczycy są romantyczni? Dlaczego Nepalczykom nie podobają się chude i oplone kobiety? Poznajcie historię miłości Radżiego i Joanny. Zapraszamy na kolejny odcinek cyklu "Miłość dookoła świata". Jak wygląda ślub w Nepalu i czy można swobodnie rozmawiać na temat seksu?

  Poznali się na Dominikanie, gdzie Sylwia była rezydentką. Sylwia i Wendolin są ze sobą już osiem lat. Mają dwoje dzieci, a trzecie w drodze. Zapraszamy na kolejny odcinek cyklu "Miłość dookoła świata". Dlaczego na Dominikanie kobiety chętnie rodzą dzieci? Z czego robi się dominikańską viagrę? Kiedy ojcowie zabierają swoich synów na pierwszą randkę? Czy Dominikanka wybaczy swojemu mężowi zdradę?

  Czy równie gorącą, jak wskazywałaby na to temperatura w ich kraju? O miłości arabsko- polskiej nasza reporterka Ofelia Grzelińska w cyklu "Miłość dookoła świata".

  ... i na co podrywają dziewczyny? Pierwsze wrażenie, pierwsza randka, pierwsza kolacja. Jakie kobiety mają największe powodzenie w kraju Evity Peron? Zobaczcie kolejny odcinek cyklu "Miłość dookoła świata"!

  Poznajcie historię miłości Włodka i Darii, czyli ukraińsko-białoruskie namiętności w Warszawie w reportażu Ofelii Grzelińskiej. Jakie kobiety podobają się na Białorusi? Czego oczekuje się od mężczyzn na Ukrainie? Jaki Białorusini mają stosunek do zdrady?

  W studiu Dzień Dobry TVN o najdziwniejszych ślubach, najtrudniejszych do zrealizowania oczekiwaniach oraz o kulisach pracy konsultanta ślubnego opowiedziały zawodowe konsultantki ślubne: Zuza Kuczbajska oraz Marzena Ramotowska.

  Robin i Marcin, czyli para polsko-amerykańska w reportażu Ofelii Grzelińskiej. Czym różni się obyczajowość w Stanach Zjednoczonych od obyczajowości w Polsce?