miłość

  miłość

  Jak w swoich serialowych rolach odnajdują się Marcin Perchuć i Mirosław Kotowicz? Czy filozofia życiowa granych przez nich postaci jest zbieżna z ich prywatnymi poglądami? Czy faceci, w ogóle, rozmawiają o związkach? Jakich rad nasi goście udzielili Marcinowi Mellerowi? Na serial "Mąż czy nie mąż" zapraszamy dziś o 21.50!

  Smakosz Mikołaj Rey, w poszukiwaniu idealnego chleba, udał się aż do Sycyny, niewielkiej, wielkopolskiej miejscowości. To właśnie tam Mikołaj poznał pewną parę, która wypieka chleb według tradycyjnej receptury. W czym tkwi sekret jego doskonałości? Historię chleba "miłością podszytą" opowiedział naszym prowadzącym.

  W jego plecaku mieszczą się tylko dwie pary ubrań na zmianę, śpiwór, sprzęt do gotowania, komputer i dziennik z podroży. Japończyk Yuji Miyata pokonał na piechotę 12 tysięcy kilometrów, odwiedził 17 krajów i posadził 4 tysiące drzew. Yuji Miyata właśnie dotarł do Polski. Spotkała się z nim dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska. Od ilu lat Yuji Miyata jest w podróży? Dlaczego sadzi "drzewa pokoju" i czym dzieli się z ludźmi? W jaki sposób pomógł małej Kornelii?

  Poradniki dla kobiet. Ich fanką była Bridget Jones. W nich szukała odpowiedzi na pytania: jak znaleźć odpowiedniego faceta, jak stworzyć udany związek, jak być perfekcyjną panią domu i jak nie dopuścić do siebie nieudaczników. Jej fanki wiedzą, czym to się zazwyczaj kończyło. Czy warto więc czytać poradniki dotyczące związków i miłości? Zapytaliśmy o to modelkę Magdę Modrą, redaktorkę naczelną "Zwierciadła" Katarzynę Montgomery i wokalistkę Wandę Kwietniewską, które zasiadły na kanapach Dzień Dobry TVN.

  Romantyczna kolacja przy świecach lub wyjście do kina. Tak standardowo zakochani spędzają walentynki. Jednak jest pewna grupa ludzi, którzy spędzili Dzień Zakochanych w bardziej oryginalny sposób, biegnąc. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska sprawdziła, która para dobiegła do mety.

  Każdy z nas ma przeszłość. I o tę przeszłość najczęściej zazdrośni są nasi aktualni partnerzy. Chcą wiedzieć z kim byliśmy związku, jak długo i ilu mieliśmy partnerów seksualnych. W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi były: Manuela Michalak, psychoseksuolog Bianca Kotoro oraz wokalistka Paulla. Czy one są zazdrosne o tą trzecia? Czy naprawdę nie ma miłości bez zazdrości?

  Marcin Perchuć: "Duperele tworzą ten świat (...) koronę zostawiamy na wycieraczce, zakładamy dresy i jedziemy z koksem". Swój przepis na udany związek zdradziły nam dziś dwie "medialne" pary, którym, od wielu już lat, udaje się godzić uczucie, showbiznes i szarą codzienność. O tym, co jest dla nich ważne w życiu, opowiedzieli nam: Aneta Todorczuk – Perchuć, Marcin Perchuć oraz Piotr Rubik i Agata Rubik.

  W walentynki w Dzień Dobry TVN postanowilismy dowiedzieć się jak kochają Górale, jak kochają Kaszubi i czy Gubałówka to dobre miejsce na oświadczyny! Zobaczcie romantyczną niespodziankę jaką, z pomocą Bartka Jędrzejaka, dla swojej ukochanej Michaliny przygotował Mateusz! Gorzko, gorzko! :)

  W kuchni Dzień Dobry TVN rządził dziś nasz olimpijczyk Zbigniew Bartman z narzeczoną Joanną Michalską. Przygotowali, ja na Walentynki przystało, śniadanie dla dwojga! Może wypróbujecie ich przepisy? :)

  W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli: seksuolog Izabela Jąderek, pisarka i malarka Hanna Bakuła oraz dziennikarka Zuzanna Ziomecka. Czy ludzi może łączyć tylko sam seks? Co, gdy w końcu rodzi się między nimi miłość? Czy ustalenie reguł wystarczy, by stworzyć taki związek?

  Najpierw byli tylko przyjaciółmi, a potem zakochali się w sobie. Agnieszka wiedziała, że Grzesiek jest miłością jej życia, dlatego nie zrezygnowała z niego nawet wtedy, gdy dowiedziała się, że Grzegorz choruje na stwardnienie rozsiane. W 2008 roku wzięli ślub i od tej pory wspólnie walczą z chorobą. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy: Agnieszkę Stawską-Gibałę, Aro Kłusowskiego i Natalię Lubrano - wokalistów, którzy wspierają Agnieszkę w walce o zdrowie męża.

  Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska. Czy aktor Mateusz Banasiuk zakochał się kiedykolwiek na zabój? Czy Maja Bohosiewicz znalazła swój ideał? Jak rozpoznać, że jest się w kimś zakochanym? Zobaczcie, co na temat miłości powiedziały jej: Sławomira Łodzińska, Edyta Olszówka i Sonia Bohosiewicz.

  W sobotę z Dzień Dobry TVN: duży Żyła ocenia, jak skacze mała Żyłka. Oprócz tego, filmowa żona o tej prawdziwej żonie genialnego Stephena Hawkinga. W programie także miłość, muzyka i wspólna pasja - Maria Sadowska z mamą, a na koniec sędzia Anna Maria Wesołowska, Tomasz Karolak oraz Rafał Brzozowski o dniu, w którym weszli w dorosłość. Bądźcie z nami o 8.30! Program poprowadzą Kinga Rusin i Bartek Węglarczyk.

  Katarzyna Nicewicz od lat pomaga bezdomnych i właśnie w ich środowisku znalazła swoją miłość - Rafała. Czym ją ujął? Jak zareagowali jej najbliżsi na wiadomość, że związała się z bezdomnym? Czy Rafał wyszedł z bezdomności? Jak sobie radzą z przeciwnościami losu? Mają plany na przyszłość, czy raczej żyją z dnia na dzień? Kasię gościliśmy w Dzień Dobry TVN.

  On mieszkał w Szwecji, ona we Wrocławiu. Poznali się w sieci. Jednak zanim się poznali uważali, że związek przez Internet jest niemożliwy. Zrewidowali swoje przekonania. Zobaczcie historię miłości w sieci.

  1,5 roku temu nie działo się dobrze w związku Joanny Krupy i Romaina Zago. Pojawiła się inna kobieta, która zagroziła ich miłości. Jak zareagowała Joanna na wieść o tej drugiej? Czy modelka ma momenty niepewności? Zapytała ją o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Od jakiegoś czasu mówi się o nowym zawiązku dziennikarki Agnieszki Szulim i producenta filmowego Piotra Woźniaka-Staraka. Nikt tego nie mógł jednak potwierdzić, ponieważ para nie była widywana razem. Aż do momentu, kiedy pojawiły się w internecie ich pierwsze wspólne zdjęcia, zrobione podczas premiery filmu "Bogowie". Czy właśnie z powodu plotek o nowej miłości Agnieszka wycofała się z życia publicznego? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Zawodnicy drużyny rugby z Londynu zrzucili ubrania i stanęli przed obiektywem aparatu. Ich nagie zdjęcia znalazły się w kalendarzu na 2015, który każdy może zakupić w Internecie. Nie zrobili tego jednak dla zabawy czy po to, by się promować! Pieniądze ze sprzedaży kalendarza pomogą ich sparaliżowanemu koledze. Dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki rozmawiał ze sportowcami. Ile kosztuje kalendarz i, ile udało im się już zebrać?

  Ostatni odcinek programu "Kto poślubi mojego syna?" już za nami. Z tej okazji zaprosiliśmy do Dzień Dobry TVN finalistki: Elwirę Dudek, Sylwię Kalatę, Joannę Woś i Julkę Hertmanowską. Dlaczego postanowiły wystąpić w tym programie? Czy Konrad, Paweł, Artur i Patryk okazali się interesujący? Która z nich znalazła miłość w programie? Który z panów był maminsynkiem?

  Są jeszcze tacy mężczyźni, którzy muszą się "nachodzić", by zdobyć rękę kobiety. Nasz gość "wystarał" się o rękę Karoliny w bardzo nietypowy sposób. Oświadczyny Damiana Jurkina i Karoliny Świerczek przejdą do historii. W studiu Dzień Dobry TVN opowiedzieli o tym, jak oryginalnie wyznać komuś miłość.

  O pięknych i o trudnych momentach w życiu, o macierzyństwie, o miłości oraz o najnowszym filmie p.t. " Zapnijcie pasy" , w którym aktorka gra kobietę zmagającą się z chorobą nowotworową, z Kasią Smutniak, rozmawiała Magdalena Mołek.

  Czy Weronika Książkiewicz rzeczywiście desperacko szuka nowego chłopaka? Zobaczcie co, na temat doniesień medialnych, Agnieszce Jastrzębskiej powiedziała aktorka. Czy Weronika jest singielką?

  Agnieszka Jastrzębska zapytała gwiazdy na premierze filmu "Dzień Dobry. Kocham Cię", czy - jeśli miłość to - ta od pierwszego wejrzenia, czy niekoniecznie? Łukasz Garlicki, Anna Dereszowska, Aleksy Komorowski, Basia Kurdej- Szatan, Maciej Musiał, Olga Bołądź opowiedzieli dziennikarce o swoich miłosnych doświadczeniach.

  Multiinstrumentalista. Jak zaczęła się jego przygoda z muzyką? Czym dla niego są dźwięki i jak przeżył rozstanie z dziewczyną? O karmie, Freudzie, starości, rozczarowaniach miłosnych, sukcesie, trasie koncertowej, przyjaźni opowiedział dziennikarce Dzień Dobry TVN Annie Wendzikowskiej.

  Młode Polki i Polacy zdradzają na potęgę! – wynika z badań przeprowadzonych przez Centrum Profilaktyki Społecznej. Dlaczego jesteśmy coraz słabsi moralnie? Jak to wpływa na instytucję rodziny? O tym, w studiu Dzień Dobry TVN, prof. Mariusz Jędrzejko - socjolog.

  Co zaskoczyło Joannę Przetakiewicz w programie "Project Runway"? Jak jurorka ocenia uczestników programu? Czy jurorzy "Project Runway" spotykają się poza planem? Czy Joanna Przetakiewicz miała czas na stworzenie własnej kolekcji? Z projektantką i jurorką spotkała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Ewa Farna jest ostatnio bardzo zajęta i nie ma za dużo czasu na spotkania ze swoim ukochanym. Kiedy ostatnio się widzieli? Czy Ewa jest cały czas zakochana w swoim chłopaku? O tym powiedziała dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej.

  Katarzyna i Tadeusz Dworokowie mieszkają w Lublińcu. Ona ma 186 cm wzrostu, a on 214 . Tym samym są najwyższym małżeństwem w Polsce. Do wkręcenia żarówki nie potrzebują drabiny. Jakie zainteresowanie wzbudzają w otoczeniu? Czy mieszczą się pod futrynami? Zobaczcie małżeństwo, które żyje na naprawdę wysokim poziomie!

  Tylko Jolancie Pieńkowskiej, w studiu Dzień Dobry TVN, Mistrz i Mistrzyni kominiarstwa opowiedzieli historię swojej wielkiej miłości. Jak kobiety radzą sobie na wysokościach? Czym muszą zasłużyć na czarny cylinder? Czy kiedykolwiek pojawił się u nich lęk wysokości?