miłość

  miłość

  Ostatnio często można zobaczyć taki oto obrazek: przy kawiarnianym stoliku siedzi para. Zamiast patrzeć sobie głęboko w oczy i rozmawiać, wpatrują się w swój telefon komórkowy. Jak smartfony zmieniają relacje między ludźmi? Czy goście Dzień Dobry TVN trenerka fitness Ewa Chodakowska i antropolog kultury Robert Zydel też mają potrzebę zaglądania do telefonu podczas spotkań ze znajomymi?

  Po raz pierwszy w historii programu „Ugotowani” gotować będą pary. W kuchni Dzień Dobry TVN gościliśmy dziś jedną z tych par: Patrycję Durakiewicz i Przemka Pałubińskiego, którzy są razem od 1,5 roku. Podzielili się z nami swoimi przepisami na zdrowe i szybkie śniadanie.

  W Dzień Dobry TVN mamy piękne dziewczyny, ale dla Marcina Prokopa liczy się tylko jedna - Dorotka. Nie widział jej tylko kilka dni, a stęsknił się za nią bardzo. Jak Marcin okazuje uczucia swojej Dorotce? Warto zobaczyć :)

  Jak twierdzi Anna Kalczyńska - Marcin Prokop jest mistrzem świata w robieniu jajecznicy, a w czym najlepsi są Wasi mężczyźni? Mówicie im to? O tym co chcą słyszeć faceci rozmawialiśmy z Piotrem Kędzierskim, Grzegorzem Kordkiem i Elizą Jędrzejewską-Kordek. Czy rzeczywiście "głaskologia" jest najlepszym sposobem na uwiedzenie i zatrzymanie przy sobie mężczyzny?

  Paris Hilton z drugą wizytą w Polce. Dziedziczka fortuny, która sławę zyskała dzięki nazwisku i licznym romansom spotkała się z dziennikarzem Dzień Dobry TVN Mateuszem Hładkim i zdradziła, jak zmieniło się jej życie w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Czy miłość może zmienić nawet największą imprezowiczkę? Dlaczego nie chciała ocenić wyglądu znanych polskich mężczyzn? Czy stan zakochania jest tajemnicą pięknego wyglądu celebrytki? Paris wyznała, co lubi w Polsce najbardziej, gdzie najwięcej czasu spędza, a także co sprawiło, że została DJ-ką. O czym marzy, ile dzieci planuje i za co dziękuje Bogu?

  "Wyjątkowa, zaradna, troskliwa i nie ma szczęścia w miłości." Marta - nowa uczestniczka programu "Kto poślubi mojego syna" oraz jej mama Marzena odwiedziły Dzień Dobry TVN. Co sprawiło, że Marta zgłosiła się do programu? O czym marzy dziewczyna i kto jest dla niej autorytetem? Czy Marcie udało się złamać stereotyp, że wybierać mogą tylko mężczyźni? Panie opowiedziały nam o wzlotach i upadkach przeżywanych w trakcie trwania programu. Jakie rady dla córki ma doświadczona przez życie mama?

  Dzień Dobry TVN za kulisami nowego talent-show "APLAUZ, APLAUZ". Nasza dziennikarka Agnieszka Jastrzębska rozmawiała z jurorką programu Anią Rusowicz o emocjach, jakie wywołuje u niej udział w programie. Tu najważniejsza jest rodzina. Czy widząc relacje rodzinne między uczestnikami, wokalista czuje ścisk w gardle? Co wzrusza Anię najbardziej? Jakie wspomnienia z dzieciństwa ma artystka i dzięki czemu potrafi doceniać dziś małe rzeczy? Czy Ania Rusowicz ma dystans do przeszłości?

  Małgorzata i Piotr Widera to bohaterowie kolejnego odcinka cyklu "Para do poprawy". Psycholog Paulina Biernat postanowiła pomóc im odbudować relację zaburzoną przez zdradę Piotra. Czy decyzja o podjęciu walki o miłość jest obustronna? Jakie dylematy wiążą się z wybaczeniem? Czy zdradę rzeczywiście można wybaczyć i jaką rolę odgrywa pomoc psychologa w odbudowie zaufania? Małgorzatę, Piotra i Paulinę Biernat gościliśmy w Dzień Dobry TVN.

  Prowadzący Dzień Dobry TVN Marcin Prokop znalazł sobie nowy obiekt uczuć. Jest nim Jarosław Kuźniar. Wystarczy, że Jarek pojawił się w studio i... ich czułościom nie było końca. Co na to Dorota Wellman?

  Kiedy mija "miesiąc miodowy" partnerów często dopada kryzys. Jeden, drugi, kolejny. W dzisiejszym świecie szybkiego życia panuje moda na równie szybkie związki. Na naszej kanapie, seksuolog profesor Zbigniew Lew- Starowicz opowiedział, dlaczego wzrasta liczba rozwodów i, dlaczego tak łatwo poddajemy się w walce o swój związek? Psycholog Joanna Heidtman podpowiada zaś, jak skutecznie pracować nad sobą, by przetrwać nie tylko wspólne wzloty, ale i upadki.

  Samotni panowie i ich troskliwe mamy zasiedli dziś na kanapie w studio Dzień Dobry TVN, a to oznacza, że na antenę wraca program "Kto poślubi mojego syna?"! Czego oczekuje mama od przyszłej wybranki swojego syna? Czy udział w programie pomoże spełnić chłopakom marzenie o wielkiej miłości? Zapraszamy już dziś o 21:30! Nie możecie tego przegapić! :-)

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska podczas ramówki TVN Style porozmawiała między innymi z Mają Sablewską. Nie zapytała jednak o jej program, a o życie miłosne. Czy to prawda, że w związku Mai i Wojtka Mozolewskiego nastały gorsze dni? Jaka para radzi sobie z problemami?

  Agnieszka Jastrzębska wybrała się na Paryski Tydzień Mody. Spotkała się tam z Ewą Minge, której kolekcji haute couture, oczywiście, nie mogło w Paryżu zabraknąć! Co projektantka powiedziała nam o kotach, motylach i swojej kolekcji, o czym możemy przeczytać w jej biografii i jak zapowiada się nowy etap w życiu Ewy?

  Ile powinna trwać wakacyjna miłość? Sprawdził to dziennikarz Dzień Dobry TVN Filip Chajzer, który temat postanowił zgłębić nie gdzie indziej, jak w Sopocie. Jak się okazało, rozmówcy Filipa byli co do wakacyjnej miłości bardzo wymagający. Poniektórzy pojechali wręcz z grubej rury ;)

  Co się człowiekowi robi w głowie, kiedy się zakochuje? Stan uniesienia i adoracji – to przyjemność, która mogłaby trwać w nieskończoność. Czy można się od tego uzależnić? Co zrobić, by zakochanie przerodziło się w trwałe uczucie? Porozmawialiśmy na ten temat z psychologiem Robertem Rutkowskim.

  Małgorzata Bogdańska debiutowała w filmie w wieku 16 lat. Ukończyła studia na Wydziale Aktorskim PWSFTviT w Łodzi i zaczęła pracę w Teatrze Ochoty w Warszawie, gdzie gra do dziś. Prywatnie jest drugą żoną reżysera i scenarzysty Marka Koterskiego. Czy para zawsze żyje na wysokich obrotach? Jak miłość na nich wpływa? Małgorzata Bogdańska, Marek Koterski i Misiek Koterski przyjęli zaproszenie do Dzień Dobry TVN.

  Elżbieta i Sławomir są małżeństwem z 6-letnim stażem. Na co dzień Pan Sławek pracuje w Niemczech, natomiast jego żona zajmuje się domem i wychowuje ich 2-letnią córkę. Co w ich związku nie funkcjonuje prawidłowo? Czego im brakuje? Jakie mają oczekiwania wobec siebie? Parze postanowiła pomóc psycholog Paulina Biernat. Czy jej się udało?

  Zeinab Hashmat jest córką Polki i Egipcjanina. Ma trzy młodsze siostry i brata, po narodzinach którego matka zapadła w śpiączkę, natomiast ojcu odebrano prawa rodzicielskie. Dlaczego? W efekcie rodzeństwo rozdzielono. Zeinab miała wówczas 8 lat. Przez kolejne 12 szukała swojego rodzeństwa. W końcu się udało! Jak? Kto jej w tym pomógł?

  Małgorzata Rozenek rzadko bywa na wieczornych bankietach, zwłaszcza pokazach mody. Robi wyjątek jedynie dla duetu Paprocki&Brzozowski. Dlaczego? Za co Rozenek ich ceni? Małgosia na pokazie pojawiła się razem ze swoim partnerem - Radosławem Majdanem. Jakie para ma plany na najbliższe tygodnie? Rozmawiała z nimi dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Bianka Zalewska wybrała się na wschód Ukrainy z polskim konwojem charytatywnym. Tym razem Polacy dostarczyli Ukraińcom karetki i przeprowadzili szkolenia z ratowania życia w czasie działań wojennych! Poznaliśmy też historię wojennej miłości, która zaczęła się od tego, że on przyjechał na pierwsza randkę... czołgiem!

  W ciągu tygodnia Hubert Urbański i Joanna Majstrak pokazali się drugi raz publicznie. Czy to jest przyjaźń, czy to już kochanie? ;) Z parą rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Podobno żyjemy w erze narcyzmu. Psycholog Małgorzata Ohme uważa jednak, że miłość do własnego "ja" jest obecnie nieco nadinterpretowana. Dlaczego? Czym w takim razie jest miłość narcystyczna? Jak ją rozpoznać? Jest dobra czy zła? Czy może być rozwojowa? Jak się żyje z kimś, kto nie odczuwa empatii? I czym jest koluzja? Drugim gościem Dzień Dobry TVN była Barbara Poniatowska, która przez 3,5 roku była w związku z osobą o osobowości narcystycznej.

  Ewa Chodakowska wydała kolejną książkę. Kiedy trenerka ma czas na ich pisanie? Kto jej w tym pomaga? Partnerem Ewy, także biznesowym, jest jej mąż Lefteris Kavoukis. Dzięki temu spędzają cały czas razem. Jak im się współpracuje? Czy pojawiają sie konflikty? Kto jest w tym związku bardziej impulsywny, a kto jako pierwszy wyciąga rękę na zgodę? Trenerkę o jej relację z mężem zapytała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Kinga Korta to jedna z bohaterek reality show "Żony Hollywood". Czym Polka zajmuje się na co dzień? Co sprzedaje w swoim butiku w Laguna Beach? Dlaczego zdecydowała się na emigrację do USA? Kto ją do tego namówił? Czy w Hollywood można znaleźć prawdziwych przyjaciół? Jak często Kinga przyjeżdża do Polski i czy tęskni za rodzinnym Krakowem? Kinga Korta, "żona z Hollywood", byla gościem Dzień Dobry TVN.

  Państwo Bednarscy od pięciu lat prowadzą bar, który usytuowany jest... w lesie. Dlaczego to miejsce jest tak wyjątkowe? Co serwują swoim gościom Bednarscy? Dlaczego menu oparli na kuchni rosyjskiej? Czy taki biznes płaca się im? Czym Michał i Swietłana Bednarscy przyciągają do leśnego baru klientów? Na co przeznaczają dużą część swojego zarobku?

  Z okazji urodzin ukochany Mai Sablewskiej zabrał ją do Nowego Jorku. Tam też poprosił gwiazdę o rękę. Jaka była jej reakcja? Czy była zaskoczona? Jak wyglądały zaręczyny? Czy Wojtek Mozolewski trafił w gust Sablewskiej wybierając pierścionek? I kiedy ślub? Co jeszcze Maja zdradziła dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej?

  Dziennikarz Andrzej Sołtysik na premierze TVN Fabuła pojawił się razem z ukochaną. Okazuje się, że partnerka Andrzeja jest w zaawansowanej ciąży. Jak zareagował, gdy dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska złożyła mu na wizji gratulacje? Urodzi się syn czy córka? Kiedy? I co Andrzej obiecał Agnieszce?

  Na premierę TVN Meteo Active i TVN Fabuła gwiazda przyszła z młodym przystojniakiem. Kim jest tajemniczy William? Dlaczego Patricia Kazadi zaprosiła go na czerwony dywan? Jak zdradziła dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej, z chłopakiem połączyła ją miłość do muzyki. Czy może coś jeszcze?

  Czy prawdą jest, że prowadząca "You Can Dance" jest znowu zakochana? Podobno wybrankiem Patricii jest Baron z grupy Afromental. Gwiazdy zostały przyłapane przez paparazzi w restauracji w Los Angeles. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska sprawdziła, pytając samą Kazadi, czy doniesienia kolorowej prasy są prawdziwe.

  Z wiekiem coraz bardziej panujemy nad swoimi emocjami. Kontrolujemy się. Osoby niepełnosprawne są zawsze szczere, dojrzewając, nie tracą swojej spontaniczności. Czy są w stanie przeżyć prawdziwą miłość? Jak wyrażają swoje emocje? Czy są wylewni czy raczej zamknięci w sobie? Czego pragną osoby niepełnosprawne? Z Anną Maruszeczką porozmawiali goście Dzień Dobry TVN: Romek Zańko – podróżnik, prezes Fundacji Pod Sukniami i Tadeusz Woźniak – muzyk, ojciec 19-letniego chłopca z Zespołem Downa.