miłość

  miłość

  Grzegorz Lepianka i Krzysztof Łoś od lat walczą z nietolerancją wobec homoseksualizmu. Przyszli do Dzień Dobry TVN, by powiedzieć o Kampanii Przeciw Homofobii: walentynkowy foto happening „Popieram związki”. Czy tego typu akcje przynoszą jakikolwiek skutek? Co muszą robić pary homoseksualne, by czuć się bezpiecznie?

  Z miłości do swojej 17-letniej uczennicy, 42-letni nauczyciel zdecydował się zostawić żonę i 2 dzieci. O romansie poinformował dyrektorkę szkoły, w której pracuje, ta z kolei zgłosiła sprawę do prokuratury. O tym, czy takie związki, oparte na fascynacji starszym doświadczonym mężczyzną są częste, czy mają szansę powodzenia i czy początkowa fascynacja raczej szybko wygasa, rozmawialiśmy z adwokatem Elizą Kuną i psychologiem dziecięcym Justyną Korzeniewską.

  Pani Anna i Pani Kamila zakochały się w Algierczykach. Obie pary postanowiły wziąć ślub w Polsce. Partnerzy kobiet przekroczyli granicę kraju, zostali zatrzymani i w tej chwili przebywają w ośrodku w Białymstoku. Czy spodziewali się, że spotkają ich takie problemy? Obecnie w całej Europie mamy do czynienia z falą niechęci w stosunku do obcokrajowców, w szczególności wyznających Islam. Czy kobiety miały nieprzyjemności ze względu na to, kogo pokochały? Wielu obcokrajowców zawiera związki z Polkami w celu otrzymania polskiego obywatelstwa. Jak takie związki kontrolowane są przez urzędników? W Dzień Dobry TVN opowiedział o tym radca prawny Przemysław Ligęzowski.

  Dziś w Zielonych Drzwiach niezwykła historia miłosna Anny i Artura Wachowiczów. Poznali się i pokochali jako ludzie zdrowi, ale ślub on brał już po wypadku... na wózku. Annie Maruszeczko opowiedzieli między innymi o swojej niezwykłej podróży poślubnej!

  Jakiś czas temu widzowie Dzień Dobry TVN byli świadkami zaręczyn Fatimy Orlińskiej i Damiana Targowskiego, a fani Mam Talent - Sylwii i Marcina Świsłowskich. Pary zaprosiliśmy do studia, aby powiedzieli o swojej miłości i wspólnym życiu. Czy Panowie nie obawiali się, że dziewczyny podczas publicznych oświadczyn powiedzą NIE?

  W święta Bożego Narodzenia w rodzinie Wojciecha Modesta Amaro nie może zabraknąć Boga. Od kiedy duchowy aspekt świąt ma dla nich tak duże znaczenie? Jak zmieniła ich wiara? Rodzinę Amaro odwiedziła dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska. Rozmawiali o wierze, miłosierdziu, pomaganiu i miłości.

  Dlaczego czasem jest tak, że mimo iż obie strony w związku są przekonane, że robią wszystko, by okazać swoją miłość drugiej stronie, przekaz pozostaje niezauważony lub niezrozumiany? Gary Chapman, amerykański terapeuta i publicysta, twierdzi, że zdarza się tak ponieważ posługujemy się różnymi językami miłości. O wielu sposobach komunikowania uczuć rozmawialiśmy z Joanną Heidtman.

  Jedni potrzebują więcej czasu na rozpoczęcie kolejnego poważnego związku, a inni szybko są gotowi na nową miłość. A jak jest w przypadku gości Dzień Dobry TVN: wokalistki Iwony Węgrowskiej i aktora Piotra Zelta? Dlaczego - według psycholog Pauliny Biernat - lepiej nie stosować zasady "klin klinem"? Okazało się, że Piotr Zelt znalazł nową miłość. Jaka wiąże się z tym historia?

  Nauczyciel matematyki Gordon Wilson przeszedł ok. 1500 km w niecałe 80 dni. Jego podróż zaczęła się w Leeds a skończyła w Poznaniu, gdzie czekała na niego stęskniona żona Ela. Parę gościliśmy w Dzień Dobry TVN, by powiedzieli nam o tym niezwykłym wyczynie, no i oczywiście o swojej miłości. Długo przygotowywał się do tej podróży? Jakich ludzi spotkał na swojej drodze?

  Według najnowszych badań w Polsce zdrady dopuszcza się ok. 30 proc. osób będących w związkach. Czy istnieją zawody "podwyższonego ryzyka" w kwestii zdrady? Rozmawialiśmy o tym z naszymi gośćmi: pilotem - Mirosławem Chmielem, kierowcą rajdowym - Krzysztofem Hołowczycem i dr Alicją Długołęcką - seksuologiem.

  Niedawno w Londynie odbyła się premiera filmu Światło między oceanami, w którym główne role zagrali: Alicia Vikander i Michael Fassbender. Zjawiała się na niej dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Senkara. Miała okazję usłyszeć od aktorów i reżysera Dereka Cianfrance o pracy na planie. Co widzowie powinni wynieść z tego filmu?

  W tym roku minie 40 lat od premiery „Sztuki kochania” Michaliny Wisłockiej – rewolucyjnej książki traktującej o naszym życiu seksualnym. Wydawałoby się, że Polacy zdążyli przez ten czas odrobić lekcję z rozmawiania o swojej seksualności. Okazuje się, że niekoniecznie. Z tego też powodu powstała ogólnopolska kampania „Kochanie to Sztuka” pod patronatem Ogólnopolskiego Programu Zdrowia Seksualnego.

  W filmie USS Indianapolis: Men of Courage Weronika Rosati zagrała u boku Nicolasa Cage'a. Dziennikarzowi Dzień Dobry TVN Mateuszowi Hładkiemu aktorka zdradziła, jak grało jej się z amerykańskim gwiazdorem i czy lubi chodzić na castingi. Czy Weronika powiedziała coś o swojej nowej miłości?

  Tegoroczne Letnie Grand Prix w skokach narciarskich wygrał Polak Maciej Kot. Do Bukowiny Tatrzańskiej pojechała dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Jaroszyńska, aby zapytać skoczka, jak świętował zwycięstwo i kto jest dla niego największym wsparciem. Miała też okazję spotkać się z dziewczyną Maćka - Agnieszką Lewkowicz.

  Już dziś wieczorem na antenie TVN pierwszy odcinek „Ślubu od pierwszego wejrzenia”. Do programu zgłosiły się osoby poszukujące miłości. Ich drugą połówkę mają im dobrać naukowcy: antropolog prof. Bogusław Pawłowski, terapeuta Piotr Mosak i seksuolog Monika Staruch. Pary poznają się dopiero na ślubnym kobiercu. Czy taki eksperyment ma szansę na powodzenie? Na podstawie jakich cech naukowcy dobierali pary? Czy czują się za swoje czyny odpowiedzialni?

  W sobotę w Dzień Dobry TVN: miała być miłość wszech czasów, będzie rozwód stulecia - Kinga Rusin o tym, co w Hollywood mówi się o rozstaniu Angeliny Jolie i Brada Pitta. Następnie: była dziewczyną najbardziej znanego w Polsce Misia - tylko u nas Krystyna Podleska 36 lat później. A także: siostrzana miłość czy rywalizacja? Maria i Hanna Konarowskie o tym, co dominuje w ich relacji. Bądźcie z nami o 8.00! Zapraszają: Magda Mołek i Marcin Meller.

  Nie każda randka jest udana, nawet jakbyśmy się bardzo starali. Czy przytrafiły się takie gościom Dzień Dobry TVN: aktorowi Sebastianowi Stankiewiczowi, dziennikarzowi Krzysztofowi Jankowskiemu, muzykowi Staszkowi Karpielowi-Bułecce i pisarce Marcie Guzowskiej?

  Filip Chajzer zakochał się w... swoim polonezie! Dlatego też postanowił ruszyć tropem motoryzacyjnej miłości i znaleźć, podobnych mu, fascynatów czterech kółek! Czy na tym uczuciu da się zarobić? Zobaczcie. O męskiej fascynacji samochodami rozmawialiśmy, w studiu Dzień Dobry TVN, z Hubertem Urbańskim i Mateuszem Damięckim. Czy pamiętają swoje pierwsze samochody? Które auta mają, ich zdaniem, dusze?

  Latem rodzi się wiele miłości. Dlaczego ciepłe miesiące sprzyjają romansom? Dlaczego z wakacyjną miłością nie można wiązać poważniejszym planów? Rozmawialiśmy o tym z edukatorką seksualną Joanną Keszką, psychologiem Piotrem Mosakiem i piosenkarzem Norbim. Zobaczcie, do jakich gorących scen - podczas tej rozmowy - dochodziło w Dzień Dobry TVN ;)

  Przed nami nowy sezon Singielki. Do Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy aktorki Paulinę Chruściel i Julię Kamińską, aby powiedziały, co tym razem czeka serialowe siostry. Czy Elka znajdzie w końcu miłość?

  "Ślub od pierwszego wejrzenia" to kontrowersyjny eksperyment. Jego bohaterami są osoby, które marzą o wielkiej miłości, ale nadal nie znalazły swojej drugiej połówki. Pomogą im w tym specjaliści. Uczestnicy tego eksperymentu i programu swojego partnera/partnerkę poznają dopiero - uwaga - w dniu ślubu. Czy małżeństwo aranżowane może być udane? Czy taki eksperyment jest moralny? O to zapytaliśmy w Dzień Dobry Wakacje psychologa Piotra Mosaka, który bierze udział w tym projekcie.

  Na trzeci solowy krążek Beaty Kozidrak jej fani czekali ponad 10 lat. Ten rok jest dla niej przełomowy, nie tylko z powodu nowej płyty, ale także dlatego, że po ponad 30 latach małżeństwa rozwiodła się ze swoim mężem i managerem Andrzejem Pietrasem. Dziennikarka Ula Chincz odwiedziła Beatę Kozidrak w jej domu, by porozmawiać o nowej płycie, którą Beata uważa za "jedną z piękniejszych w jej działalności artystycznej". Artystka opowiedziała jej także o nowym życiu i... miłości, którą znalazła. To bardzo szczera rozmowa dwóch wyjątkowych kobiet. Zobaczcie!

  Jutro jest Dzień Wyznawania Miłości, dlatego nie zapomnijcie okazać uczucia i wyznać miłość tym, których kochacie! Możecie to zrobić nawet teraz w komentarzach poniżej lub na naszym fanpage'u na Facebooku. A to od nas dla Was... ❤❤❤❤❤❤

  Dla miłości można zrobić wiele, wywrócić do góry nogami całe swoje dotychczasowe życie, a nawet zdecydować się na "miłosną emigrację". O tym z czym wiąże się taka rewolucja, co pozwala ją przetrwać i jak silna potrafi być miłość rozmawialiśmy z naszymi dzisiejszymi gośćmi: Basią Ritz i jej mężem Ulim oraz z Ireneuszem Ciarą i Daviną Reeves, która z powodu miłości przeprowadziła się z Nowego Jorku … na Śląsk.

  Nigdy nie wiesz, kiedy ustrzeli Cię strzała amora. Tak właśnie było z Dorotą Wellman. Dzisiaj zakochała się w pewnym panu, który pojawił się na planie Dzień Dobry TVN. Jak to skomentował Marcin Prokop? Zobaczcie, jak wygląda wybranek Doroty ;)

  Gościem Dzień Dobry TVN była socjolog dr Emilia Paprzycka, z którą rozmawialiśmy o tym, jak nowe technologie i Internet wpłynęły na relacje międzyludzkie. Czy ułatwiają bycie niewiernym?

  Emilia Clarke to młoda brytyjska aktorka znana z serialu "Gra o tron". W najnowszym filmie "Zanim się pojawiłeś" zagrała dziewczynę, której wiarę w życie przywraca miłość do mężczyzny na wózku. Czy, kiedy jest zakochana przedkłada dobro tej osoby nad swoje? Jak się czuje z etykietką najseksowniejszej kobiety na świecie? I co według niej buduje pewność siebie? Z aktorką rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska.

  Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski tworzą parę w życiu i na ekranie. Poznali się na zdjęciach próbnych. W filmie "W spirali" zagrali małżeństwo przechodzące kryzys. Jak pracowało im się na planie, gdy rodziło się między nimi uczucie? Czy ukrywali to przed ekipą? Katarzyna i Piotr gościli dziś w studiu Dzień Dobry TVN.

  Izabela Bagińska i Jan Srokowski tworzą niezwykłą parę - połączyła ich nie tylko miłość, ale także pasja podróżowania. W kilka miesięcy odwiedzili 16 krajów, realizując przy tym niecodzienny projekt. Zobaczcie, jaki.