miłość

  miłość

  Ewa Górniak-Morgan od 20 lat mieszka w Wenecji. Wraz z mężem Robertem pokazała nam to piękne miasto. Podczas wycieczki dowiedzieliśmy się również, jakie są zalety i wady życia w Wenecji, gdzie jest ulubiony punkt widokowy pary, czy wenecjanie mają samochody i gdzie mieszkańcy najchętniej spędzają czas. Z małżeństwem rozmawiała reporterka Dzień Dobry TVN Katarzyna Jaroszyńska.

  Damian Kordas jest zwycięzcą 4. edycji programu MasterChef, a Karolina Pisarek jest finalistką 5. edycji Top Model. Połączyła ich miłość. W kuchni Dzień Dobry Wakacje nie tylko wspólnie gotowali, ale także opowiedzieli Magdzie Mołek i Andrzejowi Sołtysikowi o początkach swojej znajomości i o związku. Skorzystajcie z przepisów na: krem z pieczonego pora z harissą i chipsami z topinambura, hummus z bobu z chrzanową śmietaną i świeżym ogórkiem, tofucznicę z jarmużem, kurkumą i zielonym groszkiem oraz filet mignon z sosem z czarnej porzeczki. Smacznego!

  Niektórym kobietom trudno znaleźć partnera. Dlaczego? O błędach, jakie popełniają singielki rozmawialiśmy z gośćmi Dzień Dobry TVN: vlogerką Klaudią Klarą i psycholog Pauliną Biernat. Dowiedzieliśmy się również, jakie są typy singielek i co zrobić, żeby znaleźć wymarzonego mężczyznę.

  Olga Bołądź i Sebastian Fabijański są parą. W jakich okolicznościach wyszło to na jaw? A może ich związek to zabieg marketingowy mający na celu wypromować film Volta, w którym obije zagrali? Rozmawialiśmy o tym w Dzień Dobry TVN z dziennikarką Barbarą Pasek.

  Którego uczestnika MasterChefa uczestniczka Top Model Karolina Pisarek wybrała sobie na chłopaka? Sprawę zbadała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Modelka trzyma ostrą dietę czy pozwala sobie gotować nowemu wybrankowi?

  O Barbarze i Romanie Giertychu - najbardziej znanym małżeństwie prawników w Polsce - mów się, że są specjalistami od beznadziejnych przypadków i, gdy wszystko zawodzi trzeba dzwonić do Giertychów. To małżeństwo z 19-letni stażem i czworgiem dzieci. O tym, jak się poznali, jak do siebie zalecali i, jak przetrwali wszystkie burze, także polityczne, opowiedzieli Anna Klaczyńskiej i Andrzejowi Sołtysikowi w studiu Dzień Dobry TVN. Od czego, zdaniem Barbary Giertych, uzależniony jest jej mąż? Co o dzisiejszym rządzie mówi Roman Giertych? Jakimi rodzicami są Giertychowie? I czy ich dzieci będą kontynuować prawniczą tradycję? Czy Barbara Giertych ogranicza mężowi dostęp do Twittera? Zobaczcie, co powiedzieli w Dzień Dobry TVN.

  "Poczułam motyle w brzuchu" - zdradziła dziennikarce Dzień Dobry TVN Beata Kozidrak. Jak nowa miłość wpływa na jej życie artystyczne? A jak wyglądają jej stosunki z byłym mężem?

  Maja Barełkowska-Cyrwus i Piotr Cyrwus to para, która co prawda, nie posiada recepty na udany związek i "sami nie wiedzą jak to się stało, że przetrwali tyle lat"... ale ich małżeństwo trwa już ponad 32 lata! Oczywiście czasami ponoszą ich nerwy, ale jak mówią - Piotr Cyrwus: "Trzeba umieć ze sobą przebywać. Kiedy jesteśmy w humorze, kiedy nie jesteśmy w humorze...", Maja Barełkowska-Cyrwus: "Ważną rzeczą jest to, że się wysłuchujemy". Jak widać, to działa!

  Podczas 6. Charytatywnych Kulinarnych Zawodów Dziennikarzy Odeta Moro po raz pierwszy pojawiła się publicznie ze swoim ukochanym. Czy gotują dla siebie i kto robi najlepszą kawę na świecie? Zobaczcie czego dowiedziała się Agnieszka Jastrzębska.

  To miejsce powstało z wielkiej miłości i pasji do zwierząt. Wszystkie zwierzęta, które znalazły się w tym miejscu zostały uratowane. Dziennikarz Mateusz Hładki odwiedził w Aleksandrę Gruszczyńską i Arka Sypułę w ich "Zwierzęcej Arkadii" w Pszczynie. Skąd dowiadują się, że zwierzę jest w potrzebie? Ile lat działa ich fundacja? I jak się poznali?

  Niektóre zachowania partnerów wyjątkowo nas drażnią. Jakie? O zdanie zapytaliśmy w Dzień Dobry TVN psycholog Tatianę Ostaszewską-Mosak, stand-uperkę Kasię Piasecką i kierowcę rajdowego Klaudię Podkalicką. Zastanawialiśmy się również, dlaczego mężczyźni nie lubią, kiedy prosi się ich o potrzymanie torebki.

  Joanna Krupa opowiedziała dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej o swoim rozstaniu z mężem. Czy to prawda, co piszą tabloidy, że nie rozmawiają już ze sobą i walczą o majątek? Jak Joanna radzi sobie w tym trudnym dla siebie czasie? Czego Joanna życzy mężowi? I czy myśli już o nowej miłości?

  Tancerz Łukasz Czarnecki i wenezuelska modelka Francys Barazza Sudnicka są parą. O zaletach i wadach wielokulturowego związku powiedzieli w Dzień Dobry TVN. Jak Francys ocenia Polaków? Czy Łukasz lubi kuchnię wenezuelską? Jaka jest różnica w stylu życia Wenezuelczyków i Polaków?

  Nie każdy może pochwalić się długoletnim związkiem. Co nas irytuje w partnerach, z którymi jesteśmy wiele lat? Zapytaliśmy o to gości Dzień Dobry TVN: kierowcę rajdowego Krzysztofa Hołowczyca, psychiatrę Maję Polikowską-Herman i aktorkę Andżelikę Piechowiak.

  Dla Ewy Górniak-Morgan Wenecja to coś więcej niż tylko miejsce. Z autorką książki "Venice My Love", podczas polskiej premiery tej książki, spotkała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska. Od czego zaczęła się jej miłość do Wenecji? Kim jest jej mąż? Jak wyglądała pracą nad książką? I jakie są ulubione miejsca Ewy Górniak-Morgan w Wenecji?

  Brigitte Macron jest starsza od swojego męża Prezydenta Francji Emmanuela Macron o 25 lat. Z tego powodu internauci okrzyknęli ją "Pierwszą babcią Francji". Co jeszcze jej zarzucają? O okolicznościach, w których para się poznała i związanych z nimi kontrowersjach mówiła dziennikarka Dzień Dobry TVN Barbara Pasek.

  Michał Koterski i Marcela Leszczak są parą. Jak się poznali? Czy to była miłość od pierwszego wejrzenia? Jak wyglądała ich pierwsza randka? Czy to prawda, że Marcela jest w ciąży? Czy rodzice kibicują ich związkowi? Planują ślub? Z parą rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Gdy się poznali, oboje byli już po 40. i dawno przestali szukać miłości. Kiedy ich oczy się spotkały, świat na chwilę stanął w miejscu... Poznajcie historię dojrzałej miłości Zofii i Tadeusza Gwiaździńskich, z którymi rozmawiał dziennikarz Dzień Dobry TVN Robert Stockinger. Ich historia to dowód na to, że prawdziwą miłość można spotkać w najmniej spodziewanym momencie życia.

  38-letnia tłumaczka pracująca dla FBI miała rozpracować jednego z dżihadystów przebywających w Syrii. W trakcie wykonywania zadania zakochała się w nim, a nawet została jego żoną. Dlaczego kobiety zakochują się w draniach? Według naukowców są do tego skłonne podczas owulacji. Co jeszcze wpływa na takie wybory pań? Rozmawialiśmy o tym z gościem Dzień Dobry TVN psycholog Magdaleną Chorzewską.

  Ile czasu należy spędzić na portalu randkowym, aby znaleźć miłość? Jakie typy mężczyzn można tam spotkać? Czy internetowi amanci są dziś inni niż 14 lat temu? W Dzień Dobry TVN psychiatra dr Maja Polikowska-Herman, bloger, który wcielił się w rolę nastolatki szukającej miłości na portalu randkowym Kamil Macher i Joanna Dudek, która z mężem poznanym w Internecie ma już troje dzieci, powiedzieli o randkowaniu w sieci. Dlaczego kobiety coraz częściej szukają partnera właśnie tam?

  Dziś historię swojej miłości opowiedzieli nam: Cezary Zieliński: "Minęło tyle lat, ale dokładnie pamiętam moment, kiedy nasze spojrzenia się spotkały" i Karolina Bourgeon-Zielińska: "To było jak uderzenie pioruna, kiedy pierwszy raz chwycił mnie za rękę". Czy dziś, po 20 latach, to uczucie jest nadal takie samo?

  Podobno najważniejsze jest to, żeby między dwiema osobami zgadzała się energia - wtedy nie może nie wyjść. A co, jeśli chcemy wzbudzić uczucie w konkretnej osobie, która nie zwraca na nas uwagi? Istnieją czary, które mogą to zmienić? Jak wygląda rzucenie czaru? O tym w Dzień Dobry TVN doradca życiowy i psychotronik Gabriel Piernikarz. A o naukowej stronie miłości opowiedziała psychiatra dr Maja Polikowska-Herman. Czy naukowcy też wierzą w czary? Zobaczcie, kogo chciała zaczarować Dorota Wellman! I czy się to udało? ;-)

  Justyna Krupińska, nauczycielka języka polskiego w IV LO im. S. Sempołowskiej w Lublinie, przyniosła do klasy napisany odręcznie list miłosny, który został znaleziony w pewnej książce. Jak zareagowała na niego młodzież? Kiedy list został napisany? Kto jest jego adresatem, a kto nadawcą? Osoby, które mogą znać autora listu i dziewczynę, do której był kierowany prosimy o kontakt na adres: ddtvn@tvn.pl

  Jest, zdaniem Anny Klaczyńskiej, kobietą wszechstronną, silną zdecydowaną i jednoczenie kobiecą. Mowa o aktorce i założycielce Fundacji "Mimo wszystko" Annie Dymnej. W studiu Dzień Dobry TVN Anna Dymna opowiedziała o książce "Warto mimo wszystko" - wywiadzie rzece, który przeprowadził z nią Wojciech Szczawiński, o Wiesławie Dymnym, o miłości, synu i swojej pracy. Dzięki tej książce poznajemy Annę Dymną jakiej nie znamy. Z okazji zbliżających Świąt Wielkanocnych Anna Dymna złożyła wszystkim życzenia!

  Ona - Polka, projektantka butów. On - Kanadyjczyk, muzyk. Hanna Ferenc-Hilsden i jej mąż James Hilsden poznali się w Izraelu. Tam też mieszkają i pracują. Dlaczego postawili właśnie na Tel Awiw? Jak traktowana jest tam kobieta, która ma własny biznes? Dlaczego para nie może słuchać razem muzyki? W Dzień Dobry TVN historia miłości na polu międzynarodowym.

  Wiosna i miłość idą w parze, dlatego w Dzień Dobry TVN zapytaliśmy trenerkę fitness Ewę Chodakowską, restauratorkę Magdę Gessler i stand-upera Łukasza Lodkowskiego o ich życie uczuciowe. Czym Magdę i Ewę ujęli mężowie? Czy Panie rozpieszczają swoich parterów? Na jakie walory kobiece zwraca uwagę Lotek?

  I znowu jest! Wiosna - tak wyczekiwana i uwielbiana. Podobno o tej porze roku motylki w brzuchu czujemy najczęściej. Czy rzeczywiście tak jest? Sprawdził to dziennikarz Dzień Dobry TVN Filip Chajzer. Czy znalazł kogoś, komu na wiosnę znowu zapłonął konar? Filip dowiedział się również, jakie eksponaty (z okazji wiosny) należy przetrzeć z kurzu? ;)

  Ostatnio głośno zrobiło się o książce napisanej przez Agatę Steczkowską. Kompozytorka i dyrygentka potwierdziła w niej, że tylko ona spośród całego swojego rodzeństwa przyszła na świat jako dziecko księdza. Agatę zaprosiliśmy do Dzień Dobry TVN, by powiedziała, dlaczego zdecydowała się na opisanie historii swojej rodziny. Jak rodzeństwo zareagowało na tę książkę? Dlaczego autorka nie dodała do niej zdjęć rodziny? Jak wspomina swoje dzieciństwo?

  Daniel i Natalia Muniowscy poznali się w sieci. Połączył ich ulubiony bohater: Harry Potter. Po kilku miesiącach spotkań w Internecie postanowili zobaczyć się na żywo. Daniel przejechał 500 kilometrów, by zobaczyć się z ukochaną. I został już na zawsze. Czy wspólna pasja pomaga im w pokonywaniu trudów codzienności? Dlaczego ich córka nazywa się Liliana? Poznajcie historię miłości: do partnera, do dziecka i do książek.

  Po wypadku komunikacyjnym Krzysztof Stern znalazł się na wózku inwalidzkim. Jak przyznaje, wydawało mu się wtedy, że będzie samotny do końca życia. Stało się jednak inaczej - dziś ma piękną żonę, Karolinę i córeczkę Mariannę. Karolina jest zawodniczką fitness, a Krzysztof trenuje crossfit i uczestniczy w maratonach. Jak para wkroczyła w świat sportu? Dlaczego Karolina nie chciała iść z nim na randkę przed wypadkiem? W cyklu "Zielone Drzwi" Anny Maruszeczko niesamowita historia miłości bez barier.