miłość

  miłość

  Dwuletniego Łukasza Jacek Grabowski poznał w domu dziecka, gdzie pracował jako opiekun. Mężczyzna napisał wniosek o uczynienie go rodziną zastępczą dla chłopca. Sąd przychylił się do pisma, biorąc pod uwagę silną więź między opiekunem i podopiecznym domu dziecka. W 2013 roku Łukasz zamieszkał z nowym tatą. Jak ludzie komentowali to, że Pan Jacek chciał zostać rodziną zastępczą? Mogliśmy przyjrzeć się relacji chłopca i jego taty. Okazało się, że kiedy Łukasz był mniejszy mówił do Pana Jacka" "mamo".

  Dorota Wellman: "Nie jesteśmy najbogatszą parą w show-biznesie"! O tym, komu przypada ten laur opowiedziała w studiu Dzień Dobry TVN dziennikarka Anna Wendzikowska. Jak myślicie, kto znajduje się na tej liście? Zobaczcie!

  Poznajcie finalistów akcji Mistrz Smaku. Zostali oni wyróżnieni w 5 kategoriach: "Kocham", "Lubię", "Pomagam", "Szanuję" oraz "Smakuję". Jury skończyło już swoją pracę. Teraz czas na Ciebie! Zagłosuj na Mistrza Smaku. Zwycięska para wygra w sumie 100 000 zł.

  "Powiedzieć dzień dobry sąsiadce, której pies właśnie, przepraszam, narobił nam pod drzwiami albo też zaproponować starszemu panu obok, że mu zrobimy zakupy, albo zaprosimy na kawę. Podzielić się tym, co mamy, ale to nie tak, że starym płaszczem, od którego jeszcze odprujemy guziki czy futrzany kołnierz" - tak o czynieniu dobra mówi siostra Małgorzata Chmielewska. Na rynku wydawniczym pojawiła się jej najnowsza książka o paradoksalnym tytule "Odłóż tę książkę i zrób coś dobrego". W Dzień Dobry TVN siostra mówiła o problemach Polski i podawaniu ręki potrzebującym.

  O swoim "Szczęściu" zaśpiewał na naszej scenie, a chwilę wcześniej opowiedział też o nim Magdzie i Piotrowi. Gośćmi Dzień Dobry TVN byli Paweł Domagała i Zuzanna Grabowska. Czy to była miłość od pierwszego wejrzenia? Jak im się układa współpraca na scenie i czy Zuzanna woli występować z mężem, czy z ojcem?

  Na scenie Dzień Dobry TVN: Red Lips & Łobuzy z utworem "Mamo". Do tańca porwali całą naszą redakcję! :) Wcześniej w rozmowie z Anna Kalczyńską i Andrzejem Sołtysikiem, Ruda, Lazer i autorka poradników dla kobiet Anna Szlęzak zdradzili nam swój sposób na udany związek. Zobaczcie jak być ze sobą 24 h na dobę i ... nie zwariować! :)

  Niektórzy wychodzą z założenia, że nie warto o wszystkim mówić swojemu partnerowi. Czy to właściwe podejście? Jak wyjawić sekret, aby nie zranić przy tym swojego partnera? Rozmawialiśmy o tym w Dzień Dobry TVN z psychologiem Piotrem Mosakiem.

  W trzeciej części "Listów do M." między postaciami odgrywanymi przez Magdalenę Różczkę i Borysa Szyca narodzi się uczucie. Kim są ich bohaterowie? Czy aktorzy widzieli już film? Która scena doprowadziła Szyca do łez? Trudno było całować się przed kamerą? I który raz spotykają się na planie firmowym? W Dzień Dobry TVN Magdalena Różczka i Borys Szyc opowiedzieli o swojej wieloletniej przyjaźni w życiu zawodowym i prywatnym.

  Wygląda na to, że związek księcia Harry'ego z Meghan Markle przechodzi w bardziej poważny etap. Mówi się o zaręczynach pary, a nawet o ciąży aktorki. Ale życie księcia nie zawsze było takie poukładane. O wszystkich obliczach młodszego syna księżnej Diany i jego partnerkach rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z naszą dziennikarką Anną Wendzikowską.

  Podobno Brad Pitt stwierdził ostatnio, że 12-letni związek z Angeliną Jolie było piekłem. Po czym poznać, że związek jest toksyczny? Dlaczego ludzie tkwią w nich przez lata? Czy toksyczny związek można "uleczyć"? Zapytaliśmy o to w Dzień Dobry TVN: malarkę i felietonistkę Katarzynę Lengren, terapeutę par Piotra Mosaka oraz aktorkę Monikę Mrozowską.

  Julia Pogrebińska i John Scott - ona to znakomita aktorka pochodzenia kazachskiego, od lat mieszkająca w Polsce, a on - światowej sławy jogin. Zaprosiliśmy ich do Dzień Dobry TVN, aby powiedzieli o niezwykłym uczuciu, które ich połączyło. Co Johna zachwyciło w Julii?

  Czy to prawda, że wybitny kierowca rajdowy, Mistrz Polski w Drifcie oraz najbardziej utytułowany polski motocyklista w Dakarze - Kuba Przygoński w domowych pieleszach przeistacza się w instagramowego męża, który pomaga w tworzeniu kolekcji ubrań i ... w dodatku jeździ zbyt wolno? O swoich pasjach i wspólnym życiu opowiedzieli nam Justyna i Jakub Przygońscy.

  Michał Łykowski jest trenerem crossfitu. Do akcji Mistrz Smaku w kategorii "Smakuję" zgłosił swoją dziewczynę Zuzannę Ratajczak. "Dzięki niej odkryłem, że jedzenie nie musi być jałowe i oznaczać jedzenia w kółko kurczaka z ryżem" - powiedział Michał. Poznajcie Michała i Zuzię - parę, której miłość zaczęła się od Święta Hubertusa.

  Łukasz Dziadowicz po urazie czaszkowo-mózgowym był w śpiączce. Jego stan określano wtedy jako wegetatywny. Na szczęście zaczął się wybudzać. W dojściu do sprawności pomagała mu m.in. rehabilitantka Ewelina. Między dwojgiem tak bardzo zaiskrzyło, że zostali parą. Jak budowali swój związek? Jak znajomi patrzyli na ich miłość? Kiedy para wzięła ślub?

  Są sygnały świadczące o tym, że dany związek nie będzie udany. Na co więc powinniśmy zwracać uwagę? Rozmawialiśmy o tym w Dzień Dobry TVN z psychoterapeutką dr Mają Polikowską-Herman, wokalistką Agatą Nizińską i mistrzem świata w windsurfingu Wojtkiem Brzozowskim.

  Duchownych katolickich obowiązuje celibat. Jednak nie każdy z nich przestrzega ślubów czystości. Z badań przeprowadzonych przez prof. Józefa Baniaka wynika, że ponad 60 proc. księży w Polsce utrzymywało lub utrzymuje stosunki seksualne z kobietami. Czy w związku z tym celibat rzeczywiście jest potrzebny? Rozmawialiśmy o tym w Dzień Dobry TVN z psychologiem ks. Arturem Stępniem i dziennikarzem Marcinem Wójcikiem. Tego ostatniego zapytaliśmy również, kim są kobiety, które decydują się na związek z księdzem i kim są sakrofilki.

  Każdy z nas chciałby znaleźć idealnego partnera, z którym spędzi całe życie. Na co więc zwrócić uwagę przy wyborze partnera? Czy da się zachować zdrowy rozsądek, gdy buzują w nas emocje? Na co podczas pierwszego spotkania zawracają uwagę kobiety, a na co mężczyźni? O przepisie na znalezienie partnera idealnego mówili w Dzień Dobry TVN specjaliści ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia": seksuolog Monika Staruch i terapeuta par Piotr Mosak.

  Urodził się na Syberii, przez 16 lat mieszkał w Moskwie, ale już od 8 lat przebywa w Polsce: "W Warszawie jest mi lepiej z powodu nawet energii, jest tutaj, dla mnie, cisza". W Polsce trzyma go jednak nie tylko cisza. Iwan Wyrypajew od 10 lat jest mężem aktorki Karoliny Gruszki. W studiu Dzień Dobry TVN z Kingą i Piotrem reżyser rozmawiał o mediach, demokracji i sytuacji w Rosji.

  Poznali się na castingu do serialu. Anna Jarosik: "Kiedy z nim zagrałam, to pomyślałam, że była bardzo fajna energia, że bardzo fajny chłopak". Michał Tomala: "Kiedy mieliśmy już ten, czysty casting, spojrzałem Ani głęboko w oczy, Ania spojrzała we mnie i normalnie aż mnie strzeliło coś". Historię swojej miłości opowiedzieli nam wspólnie z mamą Anny - Elżbietą Jarosik.

  W skomplikowanym świecie relacji międzyludzkich pojawiło się novum - situationship. Cóż to takiego? Jakie są zagrożenia związane z tego typu związkiem? Rozmawialiśmy o tym w Dzień Dobry TVN z trenerką mentalną Magdaleną Zamojską, dziennikarką Justyną Dżbik-Kluge i aktorką Marią Konarowską.

  Nowym partnerem Odety Moro jest Konrad Komornicki. Czy Odeta bardzo się broniła przed tym związkiem? Zapytała ją o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Znalezienie miłości życia nie jest proste. Sprawa jest jeszcze trudniejsza, gdy szukamy miłości nie dla siebie, a dla kogoś innego. Tym właśnie w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" zajmują się psychoterapeuta i terapeuta par Piotr Mosak oraz seksuolog Monika Staruch. To już druga edycja popularnego programu. Czym nas zaskoczy? Czego eksperci nauczyli się podczas pierwszej edycji? Pierwszy odcinek nowego sezonu "Ślubu od pierwszego wejrzenia" już dziś o 22.30!

  "...i muszę to przemyśleć." Kim jest jej prywatny Książę William? Jak się poznali? W Dzień Dobry Wakacje Edyta Górniak opowiedziała o swoim nowym partnerze, synu i nowym życiu w USA. Czy są rzeczy, do których nie może się przyzwyczaić na obcym kontynencie? Tęskni za Polską? I jak wpłynęła na nią całkowita zmiana ludzi, którzy są wokół niej?

  Ewa Górniak-Morgan od 20 lat mieszka w Wenecji. Wraz z mężem Robertem pokazała nam to piękne miasto. Podczas wycieczki dowiedzieliśmy się również, jakie są zalety i wady życia w Wenecji, gdzie jest ulubiony punkt widokowy pary, czy wenecjanie mają samochody i gdzie mieszkańcy najchętniej spędzają czas. Z małżeństwem rozmawiała reporterka Dzień Dobry TVN Katarzyna Jaroszyńska.

  Damian Kordas jest zwycięzcą 4. edycji programu MasterChef, a Karolina Pisarek jest finalistką 5. edycji Top Model. Połączyła ich miłość. W kuchni Dzień Dobry Wakacje nie tylko wspólnie gotowali, ale także opowiedzieli Magdzie Mołek i Andrzejowi Sołtysikowi o początkach swojej znajomości i o związku. Skorzystajcie z przepisów na: krem z pieczonego pora z harissą i chipsami z topinambura, hummus z bobu z chrzanową śmietaną i świeżym ogórkiem, tofucznicę z jarmużem, kurkumą i zielonym groszkiem oraz filet mignon z sosem z czarnej porzeczki. Smacznego!

  Niektórym kobietom trudno znaleźć partnera. Dlaczego? O błędach, jakie popełniają singielki rozmawialiśmy z gośćmi Dzień Dobry TVN: vlogerką Klaudią Klarą i psycholog Pauliną Biernat. Dowiedzieliśmy się również, jakie są typy singielek i co zrobić, żeby znaleźć wymarzonego mężczyznę.

  Olga Bołądź i Sebastian Fabijański są parą. W jakich okolicznościach wyszło to na jaw? A może ich związek to zabieg marketingowy mający na celu wypromować film Volta, w którym obije zagrali? Rozmawialiśmy o tym w Dzień Dobry TVN z dziennikarką Barbarą Pasek.