metamorfoza

  metamorfoza

  W jednym z plebiscytów Agnieszka Włodarczyk została nominowana w kategorii Metamorfoza Roku. Jak się przygotowywała do gali? Gdzie kupiła swoją sukienkę? Ile na nią wydała? Czy takie uroczystości ją jeszcze stresują? Czy żałuje występu w filmie "Sara"? Kiedy gwiazdorzyła? O swojej metamorfozie na przestrzeni lat aktorka opowiedziała Barbarze Pasek. Zobaczcie, jakie wrażenie na dziennikarce Dzień Dobry TVN zrobiła ta rozmowa :)

  Zwyciężczynią konkursu HGTV została Pani Karolina Barabach z Kielc. Nagrodą jest metamorfoza pomieszczenia, którą przeprowadzi sama Dorota Szelągowska. Zobaczcie zwycięski teledysk!

  Niektóre role wymagają od aktorów dużej metamorfozy. Co dla roli są w stanie zrobić goście Dzień Dobry TVN - aktorzy: Aleksandra Konieczna, Dominika Gwit i Piotr Stramowski? Czy lubią się zmieniać? Czy jest rola, o której marzą?

  Przemek Kossakowski w swoim nowym programie "Kossakowski. Być jak..." przechodzi metamorfozę fizyczną i psychiczną. W pierwszym odcinku, który zobaczycie w TTV 3 września, wcielił się w Michała Wiśniewskiego. W kolejnych będzie m.in.: Dariuszem Michalczewskim, Natalią Siwiec, Danielem Olbrychskim i Magdą Gessler. Czego boi się Michał Wiśniewski, gdy patrzy w lustro? Co go odstresowuje? Jaki jest prawdziwy Michał Wiśniewski? I co Dominika Tajner-Wiśniewska myśli o Przemku Kossakowskim?

  Dominika Gwit o walce z kilogramami opowiedziała w swojej książce. Jakie towarzyszyły jej emocje podczas premiery? Co piszą do niej jej fani? I czy Dominika Gwit jest wreszcie szczęśliwa? Jakie ma rady dla ludzi, którzy żyją w cieniu otyłości? Zapytała ją o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Mamy dzieci chorujących na nowotwory dużo czasu spędzają ze swoimi pociechami w szpitalach, dlatego nie mają wielu okazji, aby zadbać o siebie. Drużyna Szpiku Kostnego postanowiła zabrać je w miejsca, gdzie mogły naładować akumulatory i przejść metamorfozę. Zobaczcie, gdzie panie trafiły.

  Aktorzy dla dobrej roli są gotowi na spore wyrzeczenia. Utrata lub przybranie na wadze już nikogo nie szokuje. Co poniektórzy aktorzy idą o krok dalej i np. Robert De Niro do roli kazał sobie spiłować zęby. Z czego wynikają tego typu poświęcenia? Czy będąc "w roli" zdrowie jest dla aktorów mniej ważne? Zapytaliśmy o to obecną w studiu Dzień Dobry TVN Annę Wendzikowską.

  Już wkrótce, na antenie TVN, rusza jej nowy program: "Sablewskiej sposób na…". Maja Sablewska, korzystając z pomocy specjalistów, będzie w nim pomagała kobietom, które chcą odmienić swoje życie. O tym, jak widzi swoją rolę w tym programie i z jakimi problemami zgłaszają się do niej kobiety opowiedziała dziś na naszym czacie i w rozmowie z Ulą Chincz.

  Kolejną bohaterką cyklu "Ściąga z szafy" jest Justyna Karwot. Praca w aptece wymaga od niej odpowiedniego, schludnego ubioru. Po godzinach Pani Justyna zajmuje się także coachingiem. Nie potrafi jednak ubrać się biznesowo. Jakich rad udzieliła jej nasza stylistka Anna Męczyńska?

  Żona piłkarza Legii Marka Saganowskiego - Kamila przeszła niezwykłą metamorfozę. Po zmianie diety i wprowadzeniu ćwiczeń schudła 20 kilogramów. Teraz - jako trener personalny - pomaga innym w zrzuceniu wagi. W Dzień Dobry TVN zapytaliśmy Kamilę, czy jej mąż kiedykolwiek skrytykował ją z powodu tuszy i jak udawało jej się trzymać planu odchudzania. Ile czasu zajęła jej utrata 20 kilogramów?

  Niedawno Borys Szyc zmienił swój wygląd, by zagrać Tadeusza Kantora w filmie Jana Hryniaka „Nigdy tu już nie powrócę”. O przygotowaniach do roli powiedział dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej. Jak reagowali ludzie na jego widok? W końcu schudł do roli bardzo wiele kilogramów i zmienił kolor włosów.

  Edyta Kulman - z powodu braku zębów - musiała nosić protezę. To zaniżało jej samoocenę. Postanowiła więc zgłosić się do naszego cyklu "Piękny uśmiech". W klinice przeszła zabieg MaloClinic Protocol. Efekt jest niesamowity. Gośćmi w Dzień Dobry TVN byli: Edyta i stomatolog, właściciel Malo Clinic dr Paulo Malo.

  Boghaterka kolejnego odcinka cyklu "Odważ(e)ni" - Agnieszka Serafin - schudła 25 kilogramów, a pomógł jej w tym mąż, który jest kulturystą. Z Agnieszką spotkała się Dominika Gwit. Zobaczcie, jak Agnieszka wyglądała przed metamorfozą, a jak wygląda teraz.

  Kolejną bohaterką cyklu "Piękny Uśmiech" jest Ada Marcinkowska. 8 lat temu, podczas gry w hokeja, dziewczyna straciła sześć zębów. Na czym polegał zabieg implantacji - o tym w studiu Dzień Dobry TVN opowiedział dr Paulo Malo - stomatolog, właściciel Malo Clinic w Warszawie. Zobaczcie spektakularną metamorfozę Ady i to, jak nowy uśmiech odmienił życie hokeistki!

  Za kilka dni na rynku ukaże się nowy album Mariki „Marta Kosakowska”. Znajdziemy tam repertuar w zupełnie innym stylu niż gwiazda prezentowała dotychczas, bo między innymi modlitwy. Zmianie uległ także wygląd zewnętrzny wokalistki. Jaka jest przyczyna tak dużej metamorfozy? Gwiazda o zmianach w swoim życiu opowiedziała w studiu Dzień Dobry TVN.

  W kolejnej odsłonie "Ściągi z szafy" Anna Męczyńska pomogła Ani. Jakie perełki znalazła na dnie szafy naszej bohaterki? Czy naszej stylistce udało się skomponować nowe stylizacje ze starych ubrań pani Ani? I na czym polega zasada trzech kolorów? Obie Anie gościliśmy w studiu Dzień Dobry TVN.

  Podbija serca kobiet na całym świecie, a w Polsce sławę zawdzięcza programowi, w którym pomagał paniom odnaleźć zatraconą kobiecość. Brytyjski stylista Gok Wan ponownie odwiedził Polskę. Tym razem pojechał do Bydgoszczy, gdzie czekały na niego ochotniczki na metamorfozę. Udało się nam dowiedzieć, czego kobiety oczekują od Goka. Jak w oczach stylisty zmieniły się Polki od czasu jego ostatniej wizyty w naszym kraju? Dlaczego wzbudza zaufanie wśród kobiet i za co tak bardzo kocha swoją pracę?

  W Dzień Dobry TVN gościliśmy Paulinę Smaszcz-Kurzajewską, dziennikarkę i bizneswoman, która mówi o sobie "korpolud". Nie rozmawialiśmy z nią jednak o jej osiągnięciach zawodowych, ale o niezwykłej metamorfozie, którą przeszła. Skąd ta potrzeba radykalnej zmiany? Jak na nowy wizerunek zareagowali najbliżsi? Jak reagowała na krytykę mediów? Podoba się Wam odmieniona Paulina?

  Kolejnym bohaterem cyklu "Piękny Uśmiech" jest Zbigniew Kmieć. Dlaczego przypadek Pana Zbyszka był tak trudny dla lekarzy - opowiedział o tym w Dzień Dobry TVN Dr Paulo Malo z Malo Clinic. Jak nowy uśmiech zmienił życie Pana Zbyszka? I czy wpłynął na jego relacje z klientami? Zobaczcie tę spektakularną metamorfozę!

  Czy prowadzącej "Piekielny hotel" udało się odmienić życie kolejnych uczestników programu? Jakie zaszły zmiany w hotelach Wojciecha Furasa Allahama i Katarzyny Stangreckiej, którzy odwiedzili Dzień Dobry TVN? Jakie zrealizowali pomysły Małgorzaty Rozenek? I dlaczego prowadząca tak emocjonalnie podchodzi do każdej metamorfozy?

  A w czwartek w Dzień Dobry TVN... Doradzamy: cierpisz z powodu rozstępów? Powiemy Ci, dlaczego powinnaś być z nich dumna. Zaciekawiamy: Harry Potter made in Poland, czyli jak Filip Chajzer został czarodziejem. A wraz z Małgorzatą Rozenek udowadniamy, że piekielne metamorfozy czynią cuda. Dzień Dobry TVN to dobry początek dnia. Zapraszamy jutro o 8.00 w imieniu Ani i Roberta!

  "Wchodzimy tam i pracujemy od rana do nocy!". Kto wybiera hotele, które weźmie "w obroty" Małgorzata Rozenek? Kto pokrywa koszty metamorfozy i czy można się jeszcze zgłosić do programu? Kolejny odcinek "Piekielnego Hotelu" już dziś o 18.00!

  Pani Katarzyna Domachowska straciła w młodości zęby. Od 19. roku życia musiała nosić protezę. Dziś 38-letnia położna ze Śląska może cieszcyć się nowym, pięknym uśmiechem, bo zdecydowała się wziąć udział w akcji "Piękny uśmiech". Dr Armando Lopes z Malo Clinic spełnił marzenie Pani Kasi. Czy bardzo bała się zabiegu? Ile trwała zabieg umieszczenia implantów? Dlaczego przypadek Pani Kasi był szczególnie trudny i co się zmieniło się w jej życiu?

  Niektórym się wydaje, że psy z kucykami, warkoczykami i kokardkami nie są szczęśliwe i bardzo się męczą. Ale są i tacy, którzy nie widzą nic złego w tym, by zaprowadzić psa do fryzjera. Czym kierują się właściciele psów wybierając fryzjera dla swoich pupili? Od czego zaczyna się pielęgnacja psa? Czym charakteryzują się, modne coraz bardziej, strzyżenia przestrzenne? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Kasia Olubińska rozmawiała z Kasią Rajchel - właścicielką Five Star Dog. A modelem był Luluś - mistrz Zen :)

  Maja Sablewska wraca na antenę TVN Style w czwartym sezonie swojego programu „Sablewskiej sposób na modę”. Maja zmieniła życie wielu osób. Co nowego przygotowała na wiosnę dla widzów TVN Style? W studiu Dzień Dobry TVN Maja zdradziła, czy czwarty sezon będzie bardziej emocjonalny od poprzednich?

  Szykuje się kolejne cięcie w show biznesie. "Jeśli ścinać to porządnie" - twierdzi Anja Rubik i szykuje się do radykalnej metamorfozy. O szczegóły zapytała ją nasza dziennikarka Agnieszka Jastrzębska. A co zdradził Marcin Prokop na temat swojej młodości?

  Jeszcze rok temu Dominika Gwit wyglądała inaczej. W ciągu roku zrzuciła aż 50 kilogramów, a jej przemiana została ogłoszona najbardziej spektakularną metamorfozą 2014 roku. Co się w jej życiu zmieniło po zrzuceniu kilogramów? Czy jej otyłość była wynikiem objadania się, czy genetyki? Co wpłynęło na jej decyzję o odchudzaniu? Aktorkę gościliśmy w Dzień Dobry TVN.

  Niektórzy mówili jej, że skoro urodziła dwójkę dzieci to powinna się pogodzić z tym jak wygląda. Ale Anna popadała w coraz większe kompleksy i... pragnęła dobrze się czuć we własnym ciele. Dlatego zgłosiła się do cyklu "Ciało po ciąży" i z pomocą naszych specjalistów przeszła metamorfozę. Zobaczcie, jak teraz wygląda po zabiegu liposukcji i intensywnemu treningowi.

  Dużym problemem Pawła Meja były zęby. Z powodu zaniedbań miał spore ubytki. Postanowił to zmienić. Pomógł mu w tym doktor Armando Lopes z Malo Clinic. Jakie zabiegi przeszedł Paweł? Co sprawiło największe problemy protetykom? Jak Paweł Mej zareagował, kiedy zobaczył nowe zęby? O czym teraz marzy?