metamorfoza

  metamorfoza

  Dorota Wellman od lat jest wierna swojej fryzurze - krótkiemu cięciu, ale z pazurem. Nasza dziennikarka nie należy więc do grona kobiet, które eksperymentują ze swoim wyglądem. Jednak dzięki styliście fryzur, Łukaszowi Urbańskiemu mogliśmy zobaczyć ją w zupełnie nowym wydaniu. W programie Sandra Hajduk pochyliła się nad tematem "metamorfoz".

  Ilona niedawno została mamą, a w jej szafie zalegały ubrania z liceum. Przez 33 lata była wierna T-shirtom, trampkom i przede wszystkim czerni. Nasi eksperci: stylistka Sylwia Antoszkiewicz, makijażystka Marta Gąska oraz stylista fryzur Dawid Krynicki odkryli w naszej bohaterce kobiecość.

  Pandemia i lockdown różnie na nas wpłynęła – jednym kilogramów przybyło, innym ubyło. Jedni siedzieli w domu i spełniali kulinarne zachcianki, inni walczyli o formę życia. Do tych drugich dołączył Krzysztof Skiba, który przeszedł spektakularną metamorfozę. Muzyk schudł blisko 30 kilogramów. O tym, jak tego dokonał, opowiedział, goszcząc na naszej kanapie.

  Młoda dziewczyna, niebanalna uroda, trochę nie z tej epoki. Monika ubiera się jak urzędniczka, ale chce to zmienić i nabrać pewności siebie. Z pomocą ruszyli jej nasi specjaliści: stylistka Sylwia Antoszkiewicz, makijażystka Marta Gąska oraz fryzjer Dawid Krynicki. Sprawdź, jaką metamorfozę przeszła nasza bohaterka.

  Urszula Czyż od dziecka miała kłopot z zębami. Szybko zaczęły jej się psuć, skończyło się tym, że praktycznie wszystkie straciła. Po zabiegu mówi, że jest zupełnie nowym człowiekiem i cały czas się uśmiecha. O swojej metamorfozie opowiadała w naszym programie razem z Anna Grabowską, stomatolog z Malo Clinic Warsaw.

  Robert Kudelski, aktor doskonale znany widzom TVN z serialu "Na Wspólnej" przeszedł metamorfozę - ze 107 kilogramów schudł do 88. Co go zmotywowało do zrzucenia wagi? Jaką stosuje dietę? O swojej przemianie opowiedział w jednym z wywiadów.

  Mimo panującej pandemii, Edyta Bartosiewicz nie zwalnia tempa. Piosenkarka w maju wydała płytę "Ten moment", a teraz przygotowuje się do jej premiery w wersji winylowej. Równocześnie wydaje się, że szykuje nowy projekt. Fani wnioskują tak po opublikowanym przez nią zdjęciu, na którym szokuje swoim wyglądem. Przypomina Lady Gagę!

  Sylwia Bomba od zawsze jest kojarzona nie tylko z wyjątkowym poczuciem humoru, ale także z burzą pięknych, ciemnych loków. Gwiazda programu "Googlebox" postawiła jednak na zmianę, która nie dość, że zaskoczyła fanów, to jeszcze ich podzieliła. Obserwatorzy zarzucają Sylwii, że za bardzo upodobniła się do pewnej amerykańskiej influencerki.