Mateusz Hładki

  Mateusz Hładki

  Monika Jagaciak to polska modelka, która jako pierwsza dołączyła do grona oficjalnych aniołków Victoria's Secret. Ma dwadzieścia jeden lat, a ze światem mody jest związana od ośmiu. Pracuje tylko dla największych: Diora, Chanel, czy Calvina Kleina. Dziennikarzowi Dzień Dobry TVN Mateuszowi Hładkiemu powiedziała, co oznacza być aniołkiem Victoria's Secret i jak wyglądają przygotowania do sławnego pokazu. Modelka pokazała nam również swojego pupila :)

  Po wyborach parlamentarnych w sejmie pojawiły się nowe osoby. Wśród nich jest najmłodszy poseł tej kadencji Łukasz Rzepecki z Prawa i Sprawiedliwości. Pierwszego dnia w sejmie towarzyszył mu Mateusz Hładki. Dziennikarz Dzień Dobry TVN sprawdził wiedzę młodego polityka z zakresu historii Polski. Czy Pan Łukasz znał odpowiedzi na wszystkie pytania? Jak poseł zareagował na anonimowe komentarze internautów, które dotyczyły jego wieku? Czy według jego partyjnej koleżanki Krystyny Pawłowicz 23 lata to dobry wiek, aby być już w polityce? Zobaczcie, jakie rady mają dla niego inni posłowie.

  11 listopada w samo południe odbywają się tradycyjne uroczystości przed Grobem Nieznanego Żołnierza w Warszawie. Tego dnia przybyli na miejsce mają okazję zobaczyć m.in. musztrę Kompanii Reprezentacyjnej Wojska Polskiego. Dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki przypatrywał się próbie generalnej przed wielką defiladą. Dowiedział się, ile czasu zajmują przygotowania i kto może dostać się do KRWP. Czy Mateusz poradził sobie z krokiem defiladowym i dlaczego nie nadawałby się do Kompanii Reprezentacyjnej WP? :)

  W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Kamilę Ibrom i Andre Whyte, którzy wczoraj pożegnali się z programem "Top Model". Dlaczego jury zdecydowało, że powinni odejść? Czy ze swoim nastawieniem Kamila i Andre poradzą sobie w modelingu? Zapytaliśmy o to Michała Piróga.

  Z okazji urodzin odwiedziliśmy artystkę w Toruniu. To tam odbył się wyjątkowy koncert Kayah promujący płytę Kamień, którą po 20 latach wokalistka zdecydowała się wydać po raz drugi. Czy ma sentyment do piosenek sprzed dwóch dekad? Co obecnie jest dla Kayah najważniejsze? Dla kogo chce być opoką? I jak się resetuje po koncertach? Z Kayah rozmawiał dziennikarz Dzień dobry TVN Mateusz Hładki.

  Były Premier RP Włodzimierz Cimoszewicz na co dzień mieszka w domu wybudowanym w Puszczy Białowieskiej. Dziennikarzowi Dzień Dobry TVN Mateuszowi Hładkiemu opowiedział o życiu z dala od zgiełku miejskiego i swoich pasjach. Mogliśmy również zwiedzić dom polityka. Niektórzy będą zdziwieni, kiedy dowiedzą się, co swego czasu robił Włodzimierz Cimoszewicz w Radiu Białystok.

  Ze znanym ekspertem mody męskiej Jonathanem Edwardsem spotkał się w Polsce dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki. Jak ikona stylu ocenia styl Polaków?

  To jedna z najbardziej znanych modelek na świecie. Pracuje z najlepszym projektantami, a jej życie prywatne przyciąga uwagę mediów. Kiedyś Bar Refaeli spotykała się z Leonardo DiCaprio, a teraz poślubiła izraelskiego milionera Adi Ezrę. Z izraelską topmodelką o polskich korzeniach spotkał się w Soczi dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki. Co Bar Refaeli wie o Polsce? Co według niej jest przepustką do światowej sławy w modelingu?

  Teatr, kino, muzyka. W której roli najlepiej odnajduje się Grażyna Szapołowska? Czy aktorka planuje wydać płytę? Jakie historie opisała w swojej najnowszej książce i jaki jest sekret jej nieprzemijającej urody? Z Grażyną Szapołowską porozmawiał dziennikarz Dzień dobry TVN Mateusz Hładki.

  W miniony weekend w Krakowie Daniel i Hubert, para gejów, wracających z imprezy została napadnięta i pobita. Czy prowokowali swoim zachowaniem napastników? Dlaczego uważają, że zostali zaatakowani tylko ze względu na orientację seksualną? O zdarzeniu Daniel i Hubert opowiedzieli w rozmowie z Mateuszem Hładkim.

  Gospodynie z Koła Gospodyń Wiejskich w Łękach Dukielskich od lat walczyły o miano wyrobu regionalnego dla Bandurzaka i zaledwie dwa miesiące temu zyskały certyfikat. To niekwestionowany przysmak Podkarpacia, a przepis na niego przekazywany jest od pokoleń. Z gospodyniami: panią Aliną i panią Marią spotkał się nasz dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki. Poznał tajemnicę powstawania ciasta i sam miał okazję je zrobić. Zobaczcie, jakie składniki są potrzebne, by powstał prawdziwy Bandurzak. Ślinka cieknie na sam widok.

  Pozuje na ściankach, udziela wywiadów i zbiera "lajki" na Instagramie. Dr Mike z USA zyskał miano najprzystojniejszego lekarza. Jakie ma plany na przyszłość? Czy wiąże je z showbiznesem? Co daje mu obecność na czerwonym dywanie. Z lekarzem rozmawiał dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki. Przy okazji dowiedzieliśmy się, że dr Mike ma powiązania z Polską.

  Niecodzienne wydarzenie miało miejsce na komisariacie policji w Mosinie. Funkcjonariusze tamtejszej placówki mięli właśnie przerwę, gdy przywieziono do nich... rodzącą kobietę! Dzięki szybkiej i sprawnej reakcji policjantów na świat przyszła mała Lenka. Nie mogło nas tam zabraknąć, więc z samego rana udaliśmy się z kamerą, by porozmawiać z bohaterami akcji porodowej. Dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki zapytał policjantów, jaka była ich pierwsza reakcja i czy to ich pierwszy poród. Na miejscu był również szczęśliwy, świeżo upieczony tata Lenki - pan Artur Matuszak. Jak czują się Lenka i jej mama? Do czego "zobowiązali" się funkcjonariusze? ;-) Serdecznie gratulujemy!

  Wieczorem Robert Lewandowski strzelił w kilka minut pięć bramek, a my z samego rana w kilka minut dotarliśmy do Leszna, aby porozmawiać z mamą piłkarza - Iwoną Lewandowską. Czy pogratulowała już synowi ostatniego wyczynu? Czy szykuje dla niego niespodziankę? Sąsiedzi gratulują Pani Iwonie syna? Zapytał o to dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  To już kolejna licytacja zapomnianych bagaży na Okęciu. Po jakim czasie nieodebrany bagaż zostaje oddany na licytację i kto licytuje? Dlaczego te licytacje cieszą się tak dużym zainteresowaniem? Ile warta była najdroższa walizka? Z rzecznikiem Polskich Linii Lotniczych Adrianem Kubickim rozmawiał dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Mimo niechęci społecznej i zaostrzonych kontroli granicznych, fala uchodźców napływa do Europy. Gdzie trafiają i co ich tam czeka? W Polsce jest jedenaście ośrodków pomocy dla uchodźców, nasz reporter Mateusz Hładki odwiedził jeden z nich, w Podkowie Leśnej. Porozmawiał z mieszkającymi tam kobietami. Czy cudzoziemki są zadowolone z pobytu tam i czy mogą poczuć się jak w domu? Kierownik ośrodka Bożena Myszak powiedziała nam, na jaką pomoc mogą liczyć uchodźcy. Czy mimo sytuacji, która skłoniła ich do ucieczki ze swojego kraju, tęsknią za nim? Ilu cudzoziemców ostatecznie trafi do Polski?

  Z królową polskiej estrady dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki spotkał się na siłowni. Jak Maryla dba o swoją kondycję? Co daje jej uprawianie sportu? I czy idzie to w parze ze zdrową dietą?

  Joanna Przetakiewicz zaprojektowała koszulki dla Fundacji TVN "nie jesteś sam". Na spotkanie z projektantką wybrał się nasz reporter Mateusz Hładki. Dlaczego Joanna zdecydowała się na stworzenie tych t-shirtów, czy to jej indywidualny projekt i na co zostaną przeznaczone pieniądze uzyskane dzięki nim?

  Paris Hilton z drugą wizytą w Polce. Dziedziczka fortuny, która sławę zyskała dzięki nazwisku i licznym romansom spotkała się z dziennikarzem Dzień Dobry TVN Mateuszem Hładkim i zdradziła, jak zmieniło się jej życie w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Czy miłość może zmienić nawet największą imprezowiczkę? Dlaczego nie chciała ocenić wyglądu znanych polskich mężczyzn? Czy stan zakochania jest tajemnicą pięknego wyglądu celebrytki? Paris wyznała, co lubi w Polsce najbardziej, gdzie najwięcej czasu spędza, a także co sprawiło, że została DJ-ką. O czym marzy, ile dzieci planuje i za co dziękuje Bogu?

  Powiatowe Urzędy Pracy kojarzą się nam z długimi kolejkami i mało atrakcyjnymi ofertami pracy. Jednak wszystko wskazuje na to, że sytuacja na rynku powoli się zmienia. Dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki spotkał się z Radosławem Czerwińskim - pracownikiem łódzkiego urzędu pracy, w którym pojawiła się niecodzienna oferta. Jak wysokie wynagrodzenie oferuje pracodawca tej wyjątkowej propozycji? Jakie wymagania musi spełnić potencjalny pracownik i czy każdy ma szansę je spełnić? Czy stereotyp, że urząd pracy to instytucja dla osób bez wykształcenia, zostanie w końcu przełamany? Kim są ludzie zarejestrowani w urzędach?

  W Wielkiej Brytanii powstała agencja statystów i modeli specjalizująca się w zatrudnianiu do reklam i filmów ludzi o wątpliwej urodzie, ale przede wszystkim charakterystycznych. W Polsce nie ma podobnej agencji, co nie znaczy, że w naszym show-biznesie nie ma charakterystycznych aktorów. Są. Należą do nich aktorzy Sławomir Sulej i Krzysztof Kiersznowski. Jak sobie radzą na polskim rynku? Czy oryginalność bardziej zapisuje się w pamięci? O zapotrzebowaniu w Polsce na charakterystycznych aktorów zapytaliśmy właściciela agencji aktorów i epizodystów Jerzego Gudejko. Panów gościliśmy w Dzień Dobry TVN.

  Reżyserka pokazów mody Kasia Sokołowska zapozowała przed obiektywem cenionego na świecie polskiego fotografa Marcina Tyszki. Jak wspominają wspólną pracę? Czego nowego dowiedzieli się o sobie? Czym Marcin zaskoczył Kasię? Gościliśmy ich w Dzień Dobry TVN.

  Ich muzyka przypadła do gustu fanom na całym świecie. Zespół Hurts odwiedził teraz Polskę - z muzykami porozmawiał dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki. Czy wiedzieliście, że wokalista Theo Hutchcraft parę lat temu uczył angielskiego podczas obozu językowego w Polsce?

  Paris Hilton kolejny już raz z wizytą w Polsce. Ze znaną dziedziczką fortuny spotkał się nasz dziennikarz Mateusz Hładki. O co zapytał gwiazdę - tego dowiecie się już w najbliższy weekend w Dzień Dobry TVN. Zapraszamy przed telewizory! Zobaczcie ich wspólne zdjęcie, które zrobili sobie na Instagrama :-)

  Dawid Tomaszewski to jeden z niewielu polskich projektantów, który robi karierę za granicą. Polak pracował w Londynie, Nowym Jorku, Paryżu, Tokio. Jednak na stale osiadł w Berlinie. Dlaczego akurat tam? Co wyróżnia ubrania jego marki? Dla kogo projektuje? I czy chciałby wrócić i pracować w Polsce? Z Dawidem porozmawiał dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  W najbliższą środę zobaczycie w Dzień Dobry TVN wywiad z brytyjskim duetem Hurts. Z muzykami spotkał się dziennikarz Mateusz Hładki. Oto zapowiedź tego wywiadu.

  Izabella St. James, doskonale znana z programu "Żony Hollywood", przyleciala do Polski z Los Angeles i zabrała dziennikarza Mateusza Hładkiego w sentymentalną podróż po rodzinnym Krakowie. Czy krakowskie obwarzanki nadal smakują tak, jak wtedy, gdy Izabella była dzieckiem? Co zawsze kupuje w prezencie dla mamy, gdy przyjeżda do Krakowa? Czy popularność ją męczy? Mateuszowi Hładkiemu pokazała swoje miejsca w Krakowie i zdradziła czy podobają się jej polscy mężczyźni...

  13 sierpnia Gosia Baczyńska skończyła 50 lat. Na urodziny projektantki połączone z pokazem mody wybrał się dziennikarz Mateusz Hładki. Przybyły tam też tłumnie gwiazdy...

  Zdzisława Sośnicka wiele swoich przebojów nie tylko zaśpiewała, ale też skomponowała. Szczyt jej popularności przypadł na lata 70. i 80., ale nawet dziś jej piosenki są dobrze znane. Artystka zdecydowała się po latach wrócić do śpiewania. Co ją do tego skłoniło? Kiedy usłyszymy singiel promujący jej nową płytę? Czy bała się po tylu latach wejść do studia nagraniowego? Co myśli o polskim show-biznesie? I którą polską piosenkarkę lubi najbardziej? Dziennikarz Mateusz Hładki spotkał się ze Zdzisławą Sośnicką.