Marcin Prokop

  Marcin Prokop

  Marcin Prokop wybrał się na Kaszuby, gdzie cieszy się urokami wakacji. Prowadzący Dzień Dobry TVN wykorzystuje wolne chwile na odpoczynek pod gołym niebem w otoczeniu sielskiego krajobrazu. Na swoim Instagramie pochwalił się zdjęciem w towarzystwie swojego wiernego kompana, psa Rufusa. Zobacz naszego prowadzącego w naprawdę wakacyjnym wydaniu.

  Koniec sezonu to dla każdego programu telewizyjnego czas podsumowań. Ale to także początek nowego i zapowiedź nadchodzących zmian. Już w najbliższą sobotę Marcin Prokop odwiedzi studio Dzień Dobry TVN, lecz nie poprowadzi programu. Tym razem zobaczycie go wyjątkowo w roli gościa, który ma do przekazania swoim fanom kilka ważnych informacji związanych z jego obecnością na antenie TVN.

  Marcin Prokop bardzo rzadko dzieli się informacjami z życia prywatnego. Nie ukazuje także zdjęć rodziny. Tym razem postanowił uchylić rąbka tajemnicy. Na Instagramie dziennikarza pojawiło się zdjęcie jego żony, Marii. Jak się okazuje, kobieta ma pewną ciekawą pasję.

  Szymon Hołownia i Marcin Prokop wydali właśnie trzecią wspólną książkę "Pół na pół. Rozmowy nie dla dzieci". Opisali w niej, co ich ukształtowało, jakie były początki ich drogi zawodowej oraz jak odnajdują się w roli mężów i ojców. Panów zaprosiliśmy do Dzień Dobry TVN, aby opowiedzieli o swojej przyjaźni i współpracy.

  Dlaczego, ich zdaniem, wzięcie udziału w wyborach to nie przywilej, a wręcz obowiązek? Dlaczego koniecznie trzeba iść na wybory i wziąć udział w święcie demokracji. W Dzień Dobry TVN: Dorota Wellman, Marcin Prokop, Anita Sokołowska, Mateusz Damięcki i Anna Cieślak.

  Dorota Wellman i Marcin Prokop postanowili wyrzeźbić swoje maślane baranki! Zobaczcie jak "wystrugać świątecznego baranka". Czym charakteryzuje się baranek z obrony terytorialnej? Które dzieło bardziej przypadło Wam do gustu - "skudłacony" baranek w wersji Doroty, czy "artystyczny" wg Marcina?

  Wyobraź dobie, że w sobotnie popołudnie umawiasz się ze znajomymi w kawiarni. Wchodzisz i chcesz zostawić płaszcz w szatni, a tam czeka na Ciebie… Marcin Prokop! To właśnie spotkało gości jednego z warszawskich lokali.

  Jedna z firm nielegalnie i bez wiedzy Marcina Prokopa wykorzystała jego wizerunek w reklamie swoich usług. Kiedy dziennikarz się o tym dowiedział, od razu zaapelował do swoich fanów: "Nie mam nic wspólnego z tą złodziejską próbą wyłudzenia waszych ciężko zarobionych pieniędzy".

  Rumba w wykonaniu Iwony i Grzegorza Wójcickich to uczta dla oka. Małżeństwo choć tańczy dopiero od pięciu lat, już osiągnęło poziom mistrzowski. Para zainspirowała naszych prowadzących do tego stopnia, że Marcin Prokop porwał do tańca Anię! Cza-cza w ich wykonaniu to hit!

  W studiu Dzień Dobry TVN Marcin Prokop opowiedział o swojej najnowszej książce "Chłopaki Chojraki". Tytułowi chojracy to Polacy, którzy przez życie szli bądź idą jak burza. Mieli i mają odwagę zmieniać świat na lepsze :) Dla kogo Marcin Prokop pisał tę książkę?

  Marcin Prokop chwali się, że robi najlepsze gofry na świecie. Nie z przepisu, ale z serca, bo "jak chcesz zrobić dobre gofry, musisz myśleć jak ciasto, musisz być tym ciastem, musisz się stać nim na chwilę". Postanowiliśmy więc sprawdzić, czy Marcin to rzeczywiście prawdziwy "gofermaster" ;) Jak mu wyszły gofry, które robił w Dzień Dobry TVN?

  Zbliżają się wybory samorządowe, w których zamierzają startować Dorota Wellman i Marcin Prokop. Obiecują swoim wyborcom między innymi: metro w Sochaczewie, bursztyny z dzikich plaż dla każdego i chodzenie tylko prawą stroną. Co jeszcze deklarują? Swój program wyborczy przedstawili w Dzień Dobry TVN. Natomiast nasz reporter Filip Chajzer sprawdził, jakie plakaty przygotowali na te wybory konkurenci Doroty i Marcina.