Marcin Prokop

  Marcin Prokop

  Kolejną bohaterką cyklu "Niedoskonała mama" jest Kinga Szulc - mama Toli i Tymka. Zgłosiła się do nas, ponieważ jest bezsilna wobec zachowania swojego dwuletniego synka, który zaczął dokazywać. Objawia się to tym, że chłopiec lubi stawiać na swoim, a w czasie zabawy bije swoją straszą siostrę. Psycholog Karina Mucha wytłumaczyła nam skąd się bierze brak harmonii między rodzeństwem. Jak rodzice powinni reagować, kiedy młodsze dziecko bije starsze? Kingę Szulc i jej dzieci oraz Karinę Muchę gościliśmy w Dzień Dobry TVN. Okazało się również, że rozmowa z Dorotą i Marcinem ma działanie moczopędne ;)

  Dzieciaki wychowane na współczesnej elektronice nie znają innych telefonów niż komórkowe. Aby uniknąć sytuacji, w której nasze pociechy nie wiedzą, jak skorzystać z telefonu stacjonarnego ciocia Wellman i wujek Prokop zrobili krótką prezentację. Zobaczcie, jak korzystać z telefonu z tarczą :)

  Dnia 11 listopada, dla upamiętnienia odzyskania przez Polskę niepodległości w 1918 roku, obchodzimy Narodowe Święto Niepodległości. Z tej okazji Dorota Wellman i Marcin Prokop wywiesili biało-czerwoną flagę. A Wy?

  Michał Ogórek stwierdził, że prowadzący Dzień Dobry TVN Dorota Wellman i Marcin Prokop wyglądają jak minaret. Dlaczego? A jak Dorotę i Marcina nazywa Dyrektor? :)

  Marcin Prokop, którego "bojlery są rozpalne do czerwoności", postawnowił dać szansę młodszym, by Ci trochę poćwiczyli i nabrali tężyzny fizycznej. Jakie ćwiczenia powinno się wykonywać, by wyrzeźbić mięśnie brzucha? Co robić, by w krótkim czasie osiągnąć efekt tzw. "kaloryfera"? Do ćwiczeń, przy muzyce Michaela Jacksona, zachęca Was trener Tomasz Choiński. Ale on się rusza! ;-)

  Sebastian Karpiel-Bułecka twierdzi, że ma trudny charakter i podziwia swoją partnerkę Paulinę Krupińską za to, że ta znosi jego humory. O komentarz do tej wypowiedzi poprosiła Paulinę dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Zobaczcie, jaką piękną suknię miała na sobie nasza Miss. Z czego - według Marcina Prokopa - kreacja była wykonana? Komu Paulina zawdzięcza obecną figurę?

  To jest rozmowa o Marcinie Prokopie z... Marcinem Prokopem. Co Marcin Prokop robił w Korei Południowej? Ile razy tam był? Jak odnalazł się w kraju opanowanym obsesją doskonałości? Bo w Korei Południowej 20 proc. ludzi sobie regularnie makijaż, a wielu z nich poddaje się różnym operacjom plastycznym tylko po to, by dostać wymarzoną pracę. Marcin Prokop uległ tej modzie i sam poddał się kilku zabiegom. Jakim? Dlaczego wziął udział w rytuale "symulowanej śmierci"? Zobaczcie, jakim prezentem Marcin Prokop obdarował Jarosława Kuźniara! Czy to prawda, że Prokop nienawidzi Kuźniara?

  W piątek w Dzień Dobry TVN: kraj, który nie jest dla wielkich i nieładnych ludzi - co jeszcze w owładniętej obsesją doskonałością Korei odkrył Marcin Prokop? Następnie mamy oko na oczy, czyli jak pozbyć się zmarszczek i cieni w ich okolicach, a na koniec smakowity temat - Magda Gessler dobrowolnie zdradza nam sekrety swojej kuchni. Bądźcie z nami o 8.00!

  Przemek Kossakowski to mężczyzna, który - jak powiedział prowadzący Dzień Dobry TVN Marcin Prokop - był wszędzie, widział wszystko, jadł wszystko i doświadczył prawie wszystkiego. Wydawałoby się, że nie boi się nikogo, ani niczego. Ale to nieprawda. Przemek boi się... swojej mamy. Czy "gen szwendania się po świecie" odziedziczył właśnie po niej? Czy Pani Anna przeżywa programy syna, w których ten eksperymentuje ze swoim ciałem, zdrowiem i robi inne rzeczy na granicy? Panią Annę Mariannę Winnicką i Przemka gościliśmy w naszym studiu.

  prowadzący Dzień Dobry TVN Marcin Prokop zaliczył kolejną wpadkę na wizji! Ostatnio pękły mu spodnie w kroku, a dziś... No, sami zobaczcie! Śmiech Doroty Wellman i Marcina Prokopa zaraża, prawda? :-)

  Neo to czternastoletni jamnik Pawła Deląga. Z powodu problemów zdrowotnych pieska aktor zafundował mu wózek inwalidzki. Dzięki niemu Neo może swobodnie poruszać się podczas spacerów i w domu. Zachowanie Pawła Deląga jest godne pochwały, ponieważ - jak powiedziała Magdalena Kordas, która na co dzień zajmuje się niedomagającymi psami - wielu właścicieli pozbywa się schorowanych zwierzaków. Z aktorem i Panią Magdą rozmawiał dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki. Zobaczcie, jak sprawnie Neo porusza się na wózku. Jaką radę miał dla Pawła Deląga Marcin Prokop?

  Gość Dzień Dobry TVN Grażyna Dobczyńska jest pilotką balonową. Po tym, jak w 1986 roku zrobiła licencję na balony, zdobyła wiele tytułów mistrzowskich. Powiedziała nam, co jest największym wrogiem baloniarza, jak steruje się balonem i jak wygląda chrzest na baloniarza. W studiu Pani Grażynie towarzyszyły wnuczki: Klaudia i Marysia. Jakie inne talenty ma ich babcia Grażyna? Jaki musiałby być kosz, gdyby Dorota Wellman i Marcin Prokop chcieli polecieć balonem z Panią Grażyną?

  Po wczorajszej wpadce z dziurą w kroku prowadzący Dzień Dobry TVN wyciągnął wnioski. Marcin Prokop postanowił nieco ostrożniej operować kończynami i poruszać się tylko od pasa w górę... Jak sobie poradził? ;)

  Szymon Hołownia potrafi zaskakiwać. Tym razem przyszedł do Dzień Dobry TVN prosto z... piekła! Zobaczcie, co u nas wyprawiał i gdzie wysłał go Marcin Prokop ;)

  Program Dzień Dobry TVN gwarantuje spore emocje. Także prowadzącemu Marcinowi Prokopowi, który tak się rozemocjonował dzisiejszymi tematami i zaproszonymi gośćmi, że aż... pękły mu spodnie w kroku!!! Cóż, zdarza sie nawet najlepszym. Zobaczcie, jak zareagowała Dorota Wellman i, co zrobił sam Marcin.

  Koniec z Dzień Dobry TVN! Wpadły do nas "trzy wesołe plemniczki" - Prokop, Wellman i Jędrzejak - by trochę narozrabiać. Zobaczcie, co zrobili i jak bardzo zdemolowali studio Dzień Dobry TVN. Czy da się je odbudować? Może być ciężko...

  Gościem Dzień Dobry TVN był kierowca rajdowy Kajetan Kajetanowicz, który w swoim setnym starcie w karierze został mistrzem Europy i tym samym powtórzył sukces Sobiesława Zasady i Krzysztofa Hołowczyca. Jak zaczynał swoją karierę? Jak wygląda "furkoczące jelito"? Płakał na wieść o zdobyciu mistrzostwa Europy? Jak się "urywa" czas, aby zwyciężyć w rajdzie? Czy ma czas na życie prywatne? Zobaczcie, co Kajetan zaproponował Dorocie Wellman i Marcinowi Prokopowi.

  Panuje opinia, że sportowcy mają sposoby na zmotywowanie się, nawet w najgorsze dni. Czy to prawda? Jak z obniżonym nastrojem radzi sobie pływaczka Otylia Jędrzejczak? Z czego czerpie przyjemność? Z Otylią rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. A co motywuje Marcina Prokopa? Dowiedzieliśmy się również, co nasz prowadzący jadł dzisiaj na śniadanie :)

  Zapraszamy na poniedziałek z Dzień Dobry TVN! Tylko u nas wszystko o intercyzie - o tym nasz ekspert i zaznajomiona z tematem Hanna Bakuła, a potem Tomek Choiński i porcja ćwiczeń na rozpoczęcie dnia. Oprócz tego domowy sposób na zrobienie maseczki na twarz. Bądźcie z nami jutro o 8.00! Program poprowadzą Dorota Wellman i Marcin Prokop.

  Podobno mały skoczek w boczek jeszcze nikomu nie zaszkodził ;) Z takiego założenia wyszła Ania Kalczyńska, która w oczekiwaniu na Jarosława Kuźniara do współprowadzenia dzisiejszego programu zaprosiła Marcina Prokopa. Ciekawe, co na to Dorota Wellman...

  Kolejny trening Tomka Choińskiego ma wzmocnić mięśnie brzucha i dolnego odcinka grzbietu. Ćwiczenia, jakie pokazał w Dzień Dobry TVN trener personalny nie są aż tak bardzo intensywne, dlatego może je wykonać każdy - nawet Marcin Prokop ;)

  Podobno Polacy coraz częściej zdradzają. Z badań wynika, że już niedługo problem zdrady dotknie cztery na pięć małżeństw już w ciągu 5 lat po ślubie. Dlaczego ludzie zdradzają? Czy obecnie zdrada jest bardziej akceptowana przez społeczeństwo? Jakie są najczęstsze symptomy zdrady? Zapytaliśmy o to socjologa Tomasza Sobierajskiego, seksuologa Monikę Staruch i detektyw Annę Figielską, których gościliśmy w Dzień Dobry TVN. Z kim Marcin Prokop zamierza jutro zdradzić Dorotę Wellman?

  Jak donoszą media, prowadzący Dzień Dobry TVN Marcin Prokop nienawidzi Jarka Kuźniara! Według nas wiąże się to z zazdrością Marcina o nasz program i popularność. Teraz już wiemy, dlaczego Prokop od kilku tygodni nie chce zejść z anteny. Czyżby czułości, na których kiedyś ich przyłapaliśmy były tylko podstępną grą Marcina? Czy Jarek kiedyś wróci z Japonii? ;)

  Z okazji Światowego Dnia Ptaków prezenterka pogody Dzień Dobry TVN Paulina Wilkiewicz odwiedziła Ośrodek Leczenia i Rehabilitacji Dzikich Zwierząt w Wyszonowicach. Zaprzyjaźniła się tam z niezwykłym profesorem, którego nosiła na rękach. Czy w szpitalu znajdują się tylko ptaki? Jakie zwierzątko ma w domu Marcin Prokop? Co oznacza, kiedy ptak macha ogonkiem? ;)

  Prokopowe źródła donoszą, że Beyonce postanowiła pogrzebać w papierach urzędu stanu cywilnego i odkryła, że jej dziadkiem był... UWAGA! Polak spod Grunwaldu. Postanowiła to uczcić. Zobaczcie, w jaki sposób :)

  Prowadzącego Dzień Dobry TVN Marcina Prokopa zaatakowały wielkie, włochate bakterie! Kto je przyniósł do studia? Jak Marcin próbował się ich pozbyć? ;)

  W Dzień Dobry TVN mamy piękne dziewczyny, ale dla Marcina Prokopa liczy się tylko jedna - Dorotka. Nie widział jej tylko kilka dni, a stęsknił się za nią bardzo. Jak Marcin okazuje uczucia swojej Dorotce? Warto zobaczyć :)

  W tym sezonie jesiennym obowiązują dwa style: męski minimalizm i paryska nonszalancja. Najmodniejsze dodatki tej jesieni oraz stylizacje widzom Dzień Dobry TVN przedstawiła stylistka Alicja Napiórkowska. Jakie zapachy lubi Marcin Prokop?

  Gość Dzień Dobry TVN Jan Wróbel jest z pokolenia dzieci, które grały w pikuty i ganiały po podwórku z kluczem na szyi. Obecnie dzieci są wychowywane pod kloszem. Z czego to wynika? A może jest to wina Marcina Prokopa? ;)

  Jesteście ciekawi, co specjalista od piękna dr n. med. Krzysztof Gojdź powiedział o naszych prowadzących? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała doktora, jak mocno - jego zdaniem - Dorotę i Marcina nadgryzł w ciągu 10 lat ząb czasu. Kto z prezenterów Dzień Dobry TVN jest faworytem fachowca? Czy Marcin "malował" sobie włosy? Co zrobiłby nasz prowadzący, gdyby zaczął łysieć? :)