Marcin Prokop

  Marcin Prokop

  Justyna Steczkowska sprawia wrażenie osoby perfekcyjnej, która musi mieć wszystko zapięte na ostatni guzik. Czy rzeczywiście tak jest? Z wokalistką rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Marcin Prokop przyznał, że podczas sylwestra TVN Justyna skutecznie go rozgrzała. Zobaczcie, w jaki sposób.

  Czasami przed wielkim wyjściem na imprezę przedmioty stają się złośliwe. A to szminka się złamie, a to puder się rozsypie i ubrudzi naszą piękną sukienkę. O swoich wpadkach tuż przed wielkim wyjściem Patricia Kazadi opowiedziała dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej. Do wpadek przyznał się też Marcin Prokop.

  W przypadku przeprowadzki zmiana szkoły jest nieunikniona, ale bywa i tak, że rodzice przenoszą dziecko do innej placówki z zupełnie błahego powodu, np. jedynki w dzienniku. Czy to dobry pomysł? Jak pomóc dziecku w zaadoptowaniu się do nowej sytuacji? Zapytaliśmy o to gości Dzień Dobry TVN: dyrektora gimnazjum nr 16 w Łodzi Witolda Młynarczyka, psycholog Małgorzatę Ohme i aktorkę Agnieszkę Wielgosz. Zobaczcie, o co zaapelował do pewnej szkoły Marcin Prokop.

  W poniedziałek w Dzień Dobry TVN: znane miejsca z innego punktu widzenia, czyli sejmowa moda okiem stylistki Kaji Śródki. Następnie: finalistka Top Model w programie popularnonaukowym? Jakie swoje marzenia spełnia Karolina Gilon? A na koniec: kolej na polską kolej - Filip Chajzer na tropie absurdów w tym transportowym obszarze. Bądźcie z nami o 8.00. Zapraszają Dorota Wellman i Marcin Prokop.

  Podczas wigilijnej wieczerzy niektórzy - zwłaszcza ci ze słabą głową - zaczynają mieć zwidy. A są i tacy, którzy mają omamy zanim zasiądą do świątecznego stołu. Prowadzący Dzień Dobry TVN Marcin Prokop ma dla tych ostatnich pewną radę ;)

  W Święta Bożego Narodzenia wiele osób bierze sobie za punkt honoru, aby zjeść wszystko, co pojawi się na stole. Nawet nie uchowają się przed nimi zapasy w lodówce. Po takiej wyżerce brzuch robi się, jak balon, a żołądek i wątroba wołają o pomoc. Do Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy dietetyczkę Justynę Mizerę, aby powiedziała nam, jak przygotować się do świątecznego obżarstwa i jak można się ratować, kiedy już wrzucimy do brzucha zbyt dużo. Natomiast Marcin Prokop zaśpiewał kawałek utworu, który zapewne będzie się nam cisnął na usta po wypiciu naparu z kopru. ;)

  Nawet najstarsi górale nie pamiętają takiej zimy. Czternaście stopni powyżej zera we Wrocławiu! A zamiast śniegu - deszcz. Czy komuś się pomyliły guziki i zamiast chłodzenia włączył grzanie? Jak powiedział prowadzący Dzień Dobry TVN Marcin Prokop, warto zapytać o to Szymona Hołownię, bo on zapewne zna odpowiedź na to pytanie. ;) Zobaczcie, jaka pogoda czeka nas przez najbliższe dwa tygodnie.

  Nie skończyło się to dobrze dla Marcina. Otóż zwierzak "zdewastował"... kolejne spodnie prowadzącego Dzień Dobry TVN. Marcin Prokop był załamany. Ale od czego ma się takich przyjaciół jak Dorota Wellman? Powiedziała, że z dziurki można zrobić pożytek. Jaki? :)

  Środa z Dzień Dobry TVN to wiele, różnych smaków. Nieźle dosolimy! Mikołaj Rey jako pierwsza osoba na świecie, która gotuje ponad 600 metrów pod ziemią, w Kopali Soli w Kłodawie. W programie także: słodka Izabela Miko o zaskoczeniach mijającego roku i marzeniach na nadchodzący. A na koniec: inspiruje i motywuje, czyli Little Monster - najpopularniejsza w Polsce nastoletnia blogerka. Bądźcie z nami w środę od 8:00!

  Na mapie pogodowej Dzień Dobry TVN można było zobaczyć Polskę podzieloną na pół. Zobaczcie, gdzie Bartek Jędrzejak i Marcin Prokop "wyciapali" deszcz, a gdzie postawili "solar". A co z temperaturą oceanów otaczających Polskę i pogodą na Święta Bożego Narodzenia? ;)

  Wtorek z Dzień Dobry TVN: Dariusz Michalczewski o dzieciństwie, kobietach i walce. Dramaty na polskich drogach - kto jest im winny i, co zrobić, by ich uniknąć? W programie także: Rafał Sonik o przygotowaniach do Dakaru i o tym, dlaczego nie pojedzie z nim jego partnerka. Bądźcie z nami jutro od 8:00!

  Dziennikarze starają się pracować na podstawie scenariusza. Bywa jednak tak, że wokół zaczynają dziać się sceny, na które trzeba zareagować i wtedy o zabawną wpadkę nietrudno. Nie ominęło to też prowadzących Dzień Dobry TVN - swego czasu Dorotę Wellman próbował "sodomizować" na wizji jamnik, a całkiem niedawno Marcinowi Prokopowi eksplodowało krocze. Czy zabawne wpadki mieli nasi goście, dziennikarze: Krzysztof Skórzyński, Jakub Porada i Adam Kornacki?

  W piątek w programie: Ring Girls - czyli piękna twarz sportów walki! Anthea Turner pokaże nam kilka sposobów na ozdoby świąteczne. Sprawdzimy też, czy płacz wzrusza urzędników państwowych! Zaczynamy o 8.00! Zapraszamy w imieniu Doroty i Marcina!

  We wtorek w Dzień Dobry TVN: wiele poruszających emocji... Zobaczycie nowy uśmiech 39-letniej Ewy, która straciła go z powodu anorekcji sprzed lat. Zobaczycie duet muzyków, który odpowiada za sukces m.in.: Natalii Kukulskiej, Sistars i Agnieszki Chylińskiej. Oprócz tego: Małgorzata Halber i stworzona przez nią literacko-rysunkową postać, z którą zaprzyjaźniło się wielu Polaków. Bądźcie z nami jutro od 8:00!

  Tym razem trener personalny Tomasz Choiński przeprowadził naprawdę mocny trening z elementami kickboxingu i boksu. Moc poczuł też prowadzący Dzień Dobry TVN Marcin Prokop i... dołączył do ćwiczących ;)

  Niektórzy doceniają styl Marcina Prokopa, ale są i tacy, którzy go krytykują od czasu do czasu. Do tych ostatnich należy żona Marcina. Czy kiedykolwiek wyrzuciła mu jego ulubione ubranie? Jakie ciuchy Marcin nosi w domu? Czy lubi komponować swoje ubrania? Co odziedziczył po swoim dziadku? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Ekspertka Dzień Dobry TVN Alicja Napiórkowska pokazała nam stylizacje zainspirowane modowymi trendami prosto z Londynu. Zobaczcie, jak te propozycje skomentował Marcin Prokop.

  Prowadzący Dzień Dobry TVN Marcin Prokop uznał, że Jarek Kuźniar ma świński ryjek. Czy to stwierdzenie ma związek z domniemaną niechęcią do siebie obu panów? A może chodzi o coś zupełnie innego?

  Prowadzący Dzień Dobry TVN Marcin Prokop po raz kolejny udowodnił, że jest prawdziwym przyjacielem - od czasu do czasu potrzyma za rączkę, a nawet weźmie na sztywny hol. Co bez niego zrobiłby Szymon HOLownia? ;)

  Andrzej Sołtysik poleca filmy, które warto obejrzeć w ten weekend w kinie. Wśród nich wyróżnia obraz nakręcony przez Stevena Spielberga zatytułowany "Most szpiegów". A co ciekawego będzie można zobaczyć na kanale TVN Fabuła? Marcin Prokop również poleca film, który warto obejrzeć...

  Z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia do Dzień Dobry TVN przybył orszak pluszowego dostojeństwa. Jak zwykle niezawodny Marcin Prokop powiedział, od kiedy pluszowe misie mają swoje święto i z czego wykonany był pierwszy pluszowy miś. Zdradził nam również pewne traumatyczne przeżycia z dzieciństwa związane z pewnym misiem o martwych oczach. Brrr...

  W środę w Dzień Dobry TVN coś dla koneserów - Mick Jagger i Amy Winehouse w obiektywie kolegi po fachu - czy Bryan Adams na dobre porzuci śpiewanie? Następnie coś dla kobiet - jak ujarzmić szalejące hormony? A na koniec coś dla dorosłych, którzy nie boją się odnaleźć w sobie dziecko - rozmawiamy z autorką kolorowanek, które podbijają świat. Bądźcie z nami o 8.00! Zapraszają Dorota Wellman i Marcin Prokop.

  Właśnie się dowiedzieliśmy, że Prokop był biskupem w państwie ościennym :) Natomiast Dorota Wellman jest dziennikarką, ale niekoniecznie polską ;)

  W poniedziałek w Dzień Dobry TVN przedszkolaki, które jeżdżą 120 km na godzinę - zobaczcie jak Natalia Kowalska - Polka w Formule 2 szuka następcy Roberta Kubicy. Następnie: co by było, gdyby na jeden dzień zabrakło internetu? Filip Chajzer sprawdza, czy współcześni nastolatkowie potrafiliby skorzystać z „analogowej” encyklopedii. A na koniec Piotr Lato w „klimatycznym” muzycznym nastroju. Bądźcie z nami o 8.00. Zapraszają Dorota Wellman i Marcin Prokop.

  Tygodnik "Wprost" opublikował listę najbardziej wpływowych polskich gwiazd. Większość osób figurujących w zestawieniu jest związana ze stacją TVN. Za co redakcja tygodnika doceniła Marcina Prokopa i Dorotę Wellman? I które miejsce w rankingu zajął prowadzący Dzień Dobry TVN Jarosław Kuźniar?

  W piątek trzynastego lepiej nie przechodzić pod drabiną, bo to może sprowadzić same nieszczęścia. Czy tego samego zdania jest "czarny kot mediów"? ;)

  W czwartek w Dzień Dobry TVN: u takiej nauczycielki każdy chciałby pobrać lekcje - Natalia Kukulska jako pani pedagog. Następnie sprawa wielkiej wagi odważ(o)nych - jak wyważyć powracający efekt jojo? Oprócz tego Maja Bohosiewicz i kwiaty - czy zmieni aktorstwo na inną sztukę? A na koniec dr Szczyt w temacie, który interesuje młode mamy - jak zapobiec rozstępom mięśni brzucha po ciąży? Bądźcie z nami o 8.00. Zapraszają Dorota Wellman i Marcin Prokop.

  Kolejną bohaterką cyklu "Niedoskonała mama" jest Kinga Szulc - mama Toli i Tymka. Zgłosiła się do nas, ponieważ jest bezsilna wobec zachowania swojego dwuletniego synka, który zaczął dokazywać. Objawia się to tym, że chłopiec lubi stawiać na swoim, a w czasie zabawy bije swoją straszą siostrę. Psycholog Karina Mucha wytłumaczyła nam skąd się bierze brak harmonii między rodzeństwem. Jak rodzice powinni reagować, kiedy młodsze dziecko bije starsze? Kingę Szulc i jej dzieci oraz Karinę Muchę gościliśmy w Dzień Dobry TVN. Okazało się również, że rozmowa z Dorotą i Marcinem ma działanie moczopędne ;)

  Dzieciaki wychowane na współczesnej elektronice nie znają innych telefonów niż komórkowe. Aby uniknąć sytuacji, w której nasze pociechy nie wiedzą, jak skorzystać z telefonu stacjonarnego ciocia Wellman i wujek Prokop zrobili krótką prezentację. Zobaczcie, jak korzystać z telefonu z tarczą :)

  Dnia 11 listopada, dla upamiętnienia odzyskania przez Polskę niepodległości w 1918 roku, obchodzimy Narodowe Święto Niepodległości. Z tej okazji Dorota Wellman i Marcin Prokop wywiesili biało-czerwoną flagę. A Wy?