Małgorzata Kożuchowska

  Małgorzata Kożuchowska

  Czy w show-biznesie jest miejsce na przyjaźń i lojalność? Monika Borecka, główna bohaterka "Drugiej Szansy", na takiej znajomości bardzo się zawiodła. Jej najbliższa przyjaciółka uwiodła jej byłego partnera. Czy grana przez Małgorzatę Kożuchowską postać w końcu znajdzie prawdziwą przyjaźń?

  "Druga szansa" to historia o agentce gwiazd, której kariera legła w gruzach. W roli głównej występuje Małgorzata Kożuchowska. Partnerują jej dwaj przystojni mężczyźni - Rafał Królikowski, który wciela się w postać producenta filmowego oraz Bartłomiej Świderski, gra rolę lekarza transplantologa. Z Rafałem i Bartkiem rozmawialiśmy o tym, jakie światy tworzą wokół głównej bohaterki i czy potrafiliby wymienić się rolami.

  "Druga szansa" to historia o agentce gwiazd, której kariera nagle legła w gruzach. Bohaterka serialu jest zmuszona, by odnaleźć się w życiu na nowo. Serialowym partnerem Małgorzaty jest jej wieloletni kolega Bartek Świderski. Jak aktorzy oceniają siebie na wzajem z perspektywy czasu? Co się u nich pozmieniało? Z Małgorzatą Kożuchowską i Bartkiem Świderskim rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska.

  Rodzina, zdrowie, wiara, praca. Każdy z nas ma w życiu swoje priorytety. Co jest najważniejsze dla Małgorzaty Kożuchowskiej i Magdaleny Boczarskiej? Podczas premiery serialu "Druga Szansa" zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Już w poniedziałek widzowie TVN będą mogli zobaczyć pierwszy odcinek nowego serialu „Druga szansa”. Główną rolę gra w nim Małgorzata Kożuchowska. Wciela się w rolę kobiety sukcesu - Moniki. W Dzień Dobry TVN aktorka zdradziła nam kilka szczegółów dotyczących serialu i powiedziała o stresie związanym z zawodem oraz przestoju w karierze. Marcin Meller był ciekawy, czy Małgosia chodzi w dresie. :)

  Byliśmy z kamerą na premierze serialu "Druga Szansa". Czy gwiazdom zdarzały się sytuacje, że telefon z propozycjami filmowymi milczał? Co wówczas czuły? Czy druga szansa musi się zawsze wiązać z podejmowaniem trudnych decyzji? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  W serialu "Druga Szansa", który na antenę TVN wchodzi już w następny poniedziałek, Małgorzata Kożuchowska gra z przystojnym Bartkiem Świderskim. Czy aktorce zdarzyło się kiedykolwiek podkochiwać w filmowych partnerach? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  W wiosennej ramówce TVN pojawi się wiele nowości, m.in.: serial z gwiazdorską obsadą "Druga szansa", "MasterChef Junior" i "Projekt Lady". Będą też kontynuacje lubianych przez widzów programów. W Dzień Dobry TVN dyrektor programowy TVN Edward Miszczak powiedział o szczegółach oferty naszej stacji.

  Nowa ramówka stacji startuje już w połowie lutego. Wśród nowości zobaczymy serial „Druga Szansa” z Małgorzatą Kożuchowską w roli głównej. W rolę jej szwagra wcieli się Wojtek Mecwaldowski, który o swojej nowej roli opowiedział w studiu Dzień Dobry TVN. Z kim najlepiej współpracowało mu się na planie serialu? Obok Wojtka na naszych kanapach zasiadła Ida Nowakowska, tancerka i nowa jurorka w programie „You Can Dance”. Jak ocenia taneczny poziom uczestników najnowszej edycji? Co podczas castingów najbardziej ją zaskoczyło?

  Wiosną na antenie TVN pojawi się nowy serial "Druga szansa". Jego fabuła opowiada o polskim show-biznesie. Jak w rzeczywistości wyglądają relacje między agentami a aktorami? Czy z managerem można się przyjaźnić? Z gwiazdami rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Wiosną, na antenie TVN, będziemy mogli oglądać nowy serial: Druga szansa. Na jego planie zjawiła się dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska, aby porozmawiać z producentką i pomysłodawczynią serialu Dorotą Kośmicką-Gacke oraz odtwórczynią głównej roli - Małgorzatą Kożuchowską. Czy Panie choć trochę zdradziły, jakie losy czekają bohaterkę serialu?

  Grafik aktorki jest ostatnio przepełniony zawodowymi zobowiązaniami. Jak Małgorzata Kożuchowska dzieli swój czas między opieką nad synkiem a pracą? Czy nie bała się, że jej roczna przerwa związana z ciążą i urlopem macierzyńskim wykluczy ją z rynku pracy?

  Wczoraj odbyła się uroczysta premiera filmu "Listy do M. 2". Na wydarzeniu nie mogło zabraknąć Agnieszki Jastrzębskiej. Dziennikarka Dzień Dobry TVN zapytała obecne na premierze gwiazdy, czy łatwo im było wrócić na plan po tak dużej przerwie. Okazuje się, że niektóre z nich nie widziały się aż cztery lata. Czy za sobą tęsknili? Czy aktorzy nie mieli obaw, że druga część filmu nie sprosta oczekiwaniom widzów?

  Już niedługo do kin wchodzi film Listy do M2. Jedną z głównych ról zagrała Małgorzata Kożuchowska. Jak powiedziała dziennikarce Dzień Dobry TVN Kindze Burzyńskiej, miała tremę, kiedy dołączyła do obsady tego filmu. Dlaczego? Aktorka powiedziała również o swoich najbliższych planach zawodowych. Zdradziła nam również, czy jej synek zrobił już pierwszy kroczek.

  W Łodzi rozpoczęły się zdjęcia do amerykańsko-polskiej produkcji filmowej w reżyserii M. Coolidge. O czym będzie opowiadać fabuła filmu "Miłość, wojna i muzyka"? Kogo zobaczymy w obsadzie filmu? W jaką postać wcieli się Małgorzata Kożuchowska? I jak współpracuje jej się z amerykańską ekipą?

  W jutrzejszym programie: Małgorzata Kożuchowska opowie o swoim najnowszym filmie. W pełnej charakteryzacji jest nie do rozpoznania. Na przykładzie Rafała Maślaka zobaczymy siłę nieudanej i udanej męskiej stylizacji, będą także gorące plotki zza oceanu. Zaczynamy punktualnie o 8:00. Zapraszamy!

  Bal Nocy Letniej to największe wydarzenie charytatywne w Polsce. Na co w tym roku zbierano pieniądze? Agnieszka Jastrzębska zapytała o to Bożenę Walter - prezesa Fundacji. Z kolei obecne na Balu gwiazdy zdradziły, z jakim wyprzedzeniem szykują swoje balowe kreacje. Okazuje się, że butiki projektantów przeżywają oblężenie na kilka miesięcy przed wydarzeniem.

  Nie każdy ma przyjaciół z prawdziwego zdarzenia. A jak jest w przypadku gwiazd? Czy one mają swoich przyjaciół? Czy dbają o przyjaźnie? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska zapytała o to: Grażynę Torbicką, Małgorzatę Kożuchowską, Andrzeja Smolika, Edytę Herbuś, Kasię Struss, Małgorzatę Baczyńską.

  W ramach wylicytowanej charytatywnej kolacji, aktorka spotkała się w restauracji z podopiecznymi Fundacji Mam Marzenie. Razem z szefem kuchni i dziećmi przygotowała ciasteczka. Czy spełnianie marzeń sprawia, że szybciej się zdrowie? Czy daje to dodatkowe siły do przezwyciężenia choroby? Czy fakt, że aktorka została mamą sprawił, że jest jescze bardziej wrażliwa na krzywdę innych dzieci? Z Małgorzatą Kożuchowską rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Urszula Chincz.

  Wiele osób zostawia przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia na ostatnią chwilę. A jak jest w przypadku gwiazd i pary prezydenckiej? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Co powiedzieli: Anna Komorowska, Kayah, Ania Rusowicz, Małgorzata Kożuchowska, Krzysztof Cugowski, Stanisław Sojka

  Małgorzata Kożuchowska pierwszy raz pojawiła się publicznie po tym, jak urodziła synka. Czy teraz trudno wyciągnąć ją z domu? Czy rzeczywiście stosuje dietę Hildegardy? Jak zniosła zainteresowanie medialne jej ciążą? O co jeszcze zapytała ją dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska? Zobaczcie!

  Aktorka Małgorzata Kożuchowska urodziła synka. Jak się czują obydwoje? Gdzie aktorka rodziła? W jaki sposób poinformowała o tym radosnym wydarzeniu swoich fanów? O tym dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Carl Gottlieb - aktor i scenarzysta. Największą sławę przyniósł mu scenariusz do przeboju filmowego "Szczęki" w reżyserii Stevena Spielberga. Jak mu się pracowało ze Spielbergiem? Jak przygotowywali efekty, które budowały napięcie? O kulisach filmu "Szczęki" ze scenarzystą rozmawiał Andrzej Sołtysik.

  Wybieracie się do Francji? Warto abyście przyswoili sobie kilka potrzebnych zwrotów w języku francuskim. Pomoże Wam w tym Oliwier.

  W 1994 "wyszła" z PWST. Popularność przyniosły jej role w filmach „Kiler” i „Kiler-ów 2-óch”. Jest trzykrotną laureatką „Złotej Kaczki”, nagrody przyznawanej w kategorii „Najlepsza polska aktorka”. W tym roku minęło 20 lat jej pracy na scenie. W studiu Dzień Dobry TVN Małgorzata Kożuchowska była naszym gościem. Jak przez dwadzieścia lat, w tym chimerycznym zawodzie, jakim jest zawód aktora, utrzymać się na fali?

  Zapraszamy na weekend z Dzień Dobry TVN! W sobotę spotkacie się z Ellą Eyre - zdobywczynią Music Brit Awards, mistrzem olimpijskim Zbigniewem Bródką i jego żoną oraz Magdaleną Różczką i bohaterami filmu "Kamienie na szaniec", a w niedzielę - na czacie - z Muńkiem Staszczykiem, wymagającymi jurorami "Project Runway", Dominiką Kulczyk oraz bohaterami nowego serialu TVN "Sama Słodycz", czyli Piotrem Adamczykiem i Romą Gąsiorowską-Żurawską. Scenariusz do tego serialu napisała Agnieszka Pilaszewska, autorka hitowego "Przepisu na życie". Bądźcie z nami od 8:30! Program poprowadzą: Magda Mołek i Marcin Meller.

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała Anję Rubik, dlaczego była zmuszona zrobić operację, jak się czuje i skąd bierze się jej "superpower"? Ile trwała operacja, czy Sasha był z nią i jak problemy ze wzrokiem odbiły się na jej zdrowiu? Jak wygląda rekonwalescencja modelki?

  Małgorzatę Kożuchowską złapaliśmy w teatrze w trakcie prób do nowej roli w spektaklu "Kotka na gorącym, blaszanym dachu". Katarzynie Olubińskiej, aktorka, opowiedziała o przygotowaniach, tremie przed premierą oraz o swojej fotograficznej pasji i przyjaźni z Marcinem Tyszką.