Magda Gessler

  Magda Gessler

  Magda Gessler w szczerym wpisie napisała o śmierci swojej mamy. Wszystko to w trosce o zdrowie fanów. Restauratorka ostrzegała ich przed uzależnieniem od palenia papierosów. Ku przestrodze, wspomniała także o skutkach, jakie może spowodować nałóg. - Proszę was, nie dajcie się skusić - apelowała.

  Od kiedy Magda Gessler została babcią, bardzo często publikuje rozczulające zdjęcia swojej wnuczki. Niedawno znana restauratorka pochwaliła się rodzinnym kadrem, na którym złapała nie tylko śliczną Nenę, ale także jej mamę Larę. Fotografię opatrzyła opisem: "Moje dwa kochane cuda".

  "Kuchenne rewolucje" to program, który zmienił kulinarną mapę Polski. Magda Gessler - dzięki swoim wskazówkom i radom - pomaga właścicielom uratować ich restauracje i sprawić, by zyskali kolejnych zadowolonych klientów. Jednak lokal, który odwiedziła podczas nagrywania 300 odcinka, sprawił, że była w szoku. Podczas wizyty w kuchni nie przebierała w słowach, a nagranie zamieściła w sieci.

  Magda Gessler i jej mąż Waldemar Kozerawski nie dzielą się zbyt często szczegółami swojego życia prywatnego. Teraz prowadząca "Kuchenne Rewolucje” zrobiła mały wyjątek. Na Facebooku udostępniła niezwykle czuły wpis autorstwa swojego ukochanego. Nie ukrywała, że była jego słowami niezwykle wzruszona.

  Restauracje w Polsce od marca nie działają w standardowy sposób. Z powodu pandemii koronawirusa mogą wydawać posiłki tylko na wynos. Restrykcje zostały przedłużone co najmniej do 31 stycznia. Wielu zdesperowanych właścicieli ma już dość obostrzeń związanych z lockdownem i zapowiada otwarcie lokali. Sprawę skomentowała Magda Gessler, restauratorka prowadząca program "Kuchenne Rewolucje".

  Tuż przed wyjazdem na święta Magda Gessler musiała wywiązać się z ważnego zobowiązania. Podczas ostatniego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy prowadząca "Kuchenne rewolucje" j jej syn Tadeusz Müller wystawili na aukcję przygotowaną przez siebie kolację. Została ona wylicytowana za niemałą kwotę. Małżeństwo z Poznania zapłaciło za nią aż 50 tys. złotych. Zobacz, jakie dania znalazły się na stole.