macierzyństwo

  macierzyństwo

  Anna Kalczyńska coraz chętniej dzieli się w sieci swoimi przemyśleniami na temat roli mamy i wychowywania dzieci. Tym razem dziennikarka podjęła trudny temat, jakim jest oswajanie najmłodszych z tym, co dzieje się na świecie. - Czy Wasze dzieci przejmują się sprawami świata tak, jak moje? Często martwią się i smucą rzeczami, na które jak sądzą - nie mają wpływu - czytamy.

  Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś niebawem powitają na świecie swoje pierwsze dziecko. Aktorka dosyć regularnie relacjonuje w mediach społecznościowych przebieg ciąży. Chociaż podkreśla, że do rozwiązania jest jeszcze chwila, właśnie trafiła do szpitala. Lekarze dali jej do zrozumienia, że zostanie tam do porodu.

  Dagmarę Kaźmierską z "Królowych życia" widzowie pokochali za autentyczność i ciętą ripostę. Dzięki programowi poznaliśmy także jej syna Conana, który właśnie udzielił pierwszego wywiadu w swojej karierze. Jednak nie sam, a u boku popularnej mamy. O swojej wyjątkowej relacji opowiedzieli w rozmowie z Oskarem Netkowskim dla portalu dziendobry.tvn.pl.

  Dzień Matki to wyjątkowe święto. To właśnie wtedy dziękujemy tym niezwykłym kobietom, które nieraz udowadniają, że mogą góry przenosić. Jedną z nich jest Magdalena Modlibowska, która ma troje dzieci: dwie adoptowane córki i biologicznego syna. Głośno deklaruje, że "pochodzenie w rodzinie nie ma zupełnie znaczenia". - Gdy cała trójka podrosła, to zauważyłam, jak syn skleił rodzinę, coś dopełnił. Dziewczyny powiedziały: "O mamo, to ty też możesz się na niego zezłościć" - mówi.

  Kinga Korta i Helena Deeds dobrze znane są widzom programu "Żony Hollywood". Od ostatniego sezonu minęło już kilka lat, ale ich przyjaźń nadal trwa. Charyzmatyczne uczestniczki do dziś budzą ciekawość mediów i fanów. W rozmowie z Oskarem Netkowskim z serwisu dziendobry.tvn.pl opowiedziały m.in. o wychowywaniu dzieci i zabezpieczaniu ich przyszłości. Dowiedzieliśmy się także, co Kinga Korta sądzi o plotkach dotyczących jej wieku. Zobaczcie pierwszą część wywiadu.

  Brytyjski zespół stworzył przenośny przyrząd, który już w 18. tygodniu ciąży może z dużym prawdopodobieństwem i niewielkim kosztem przewidzieć zbyt wczesny poród. Urządzenie ma niedługo trafić na rynek. Co roku na świecie rodzi się 15 mln wcześniaków, u wielu z nich pojawiają się komplikacje zdrowotne.

  Magda Krawczyk od 15 lat ma kontakt z położnictwem. Obecnie pracuje w jednym z warszawskich szpitali, prowadzi zajęcia w szkole rodzenia, ma za sobą także pracę na misji w Afryce. W rozmowie z Kamilą Glińską dla dziendobry.tvn.pl opowiedziała o tym, czym tak naprawdę zajmuje się położna, jakie są dla niej najtrudniejsze momenty w pracy oraz z jakimi problemami spotykają się kobiety po porodzie.