Los Angeles

  Los Angeles

  Talent Magdaleny Lamparskiej został doceniony przez amerykańskich twórców filmowych. Aktorka otrzymała od nich propozycję zagrania w dwóch produkcjach filmowych. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Gabi Drzewiecka połączyła się z nią na Skypie, aby porozmawiać o karierze w Hollywood, presji i rodzinnym domu w Los Angeles. Aktorka pokazała ulubione drzewko i przesłała nam kilka promieni słonecznych. :)

  Mateusz Maga i Kajetan Góra zagrali w filmie "It's Now Or Never", którego premiera odbyła się w Los Angeles. W dokumencie pokazano, z jakim rodzajem nienawiści muszą mierzyć się osoby androgyniczne. Jak film został przyjęty w Hollywood? Zobaczcie, jaką propozycję zawodową otrzymał Mateusz, a jaką Kajetan. Rozmawiała z nimi dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  W Dzień Dobry TVN gościliśmy prowadzącą You Can Dance Patricię Kazadi, która odpowiadała na pytania naszych widzów. Kilka pytań zadał jej również Bartek Węglarczyk. Dlaczego tak często lata do Los Angeles? Czy porzuciłaby Polskę dla kariery w Stanach Zjednoczonych?

  Kasia Wołejnio - polska aktorka na stałe mieszkająca w Stanach Zjednoczonych. Na podbój Hollywood ruszyła blisko 20 lat temu. Zagrała w kilku filmowych megaprodukcjach obok wielkich gwiazd. Jest jedną z bohaterek nowego programu TVN "Żony Hollywood". Towarzyszyliśmy jej, kiedy była z wizytą w Polsce. Czy często przyjeżdża do naszego kraju? Po ilu latach udało jej się zaaklimatyzować w Los Angeles? Z kim spotyka się, będąc w Polsce?

  Agata Kulesza wróciła z Los Angeles z gali rozdania Oscarów. Dziennikarce Dzień Dobry TVN Ani Wendzikowskiej udało się porozmawiać z aktorką jeszcze na lotnisku w Warszawie. Czy Agata Kulesza i ekipa pracująca przy Idzie mieli poczucie, że właśnie ten film jest pewniakiem do Oscara? Jak została powitana na lotnisku?

  To pierwszy Oscar dla polskiego filmu fabularnego w Kategorii Film Nieanglojęzyczny. Co czuł reżyser Paweł Pawlikowskim, gdy podczas gali usłyszał że "Ida" dostaje Oscara? Czy przygotował specjalne przemówienie na Oscary? Dlaczego jego przemówienie przejdzie do historii Oscarów? Dlaczego czuje się więźniem "Idy"? Czy zamierza się przeprowadzić do USA? Kinga Rusin spotkała się z Pawłem Pawlikowski podczas oscarowej gali w Los Angeles, chwilę po tym, jak odebrał statuetkę. Nad czym teraz pracuje Paweł Pawlikowski?

  Polski film "Ida" w reżyserii Pawła Pawlikowskiego został uhonorowany Oscarem w kategorii najlepszy obraz nieanglojęzyczny. Pokonał m.in. rosyjskiego Lewiatana. W Los Angeles jest prowadząca Dzień Dobry TVN Kinga Rusin. Z kim rozmawiała? Czy w czasie rozdania nagród były jakieś potknięcia? Co zaskakującego zrobił prowadzący galę Neil Patrick Harris? Jakich pytań nie zadawano aktorkom? Gratulujemy całej ekipie Idy!

  Wysyłają swoje nagie zdjęcia, a potem są pośmiewiskiem całej szkoły. Idolka nastolatków - Banshee oraz Jolanta Zmarzlik o przemocy psychicznej wśród młodych ludzi. W aptece kupisz testy niemal na wszystko – czy są równie skuteczne jak te zrobione w laboratorium? Zbliża się czterdziestka, a Ty zaczynasz myśleć o dziecku – powiemy, jak przygotować się do ciąży w średnim wieku. Oraz: prosto z Los Angeles po rozdaniu najsłynniejszych nagród filmowych - Kinga Rusin! Program poprowadzą: Anna Kalczyńska i Robert Kantereit. Zaczynamy punkt 8.00!

  Już jutro w Dzień Dobry TVN: monitoring w żłobkach - czy dzięki niemu dzieci i rodzice naprawdę mogą czuć się bezpieczniej? Grzegorz Hyży - jak udaje mu się porwać tłumy fanów? Oraz Łukasz Żal o nominacji do Oscara - czy operator udaje się na wielką galę w Los Angeles? Bądźcie z nami jutro od 8.00. Program poprowadzą Anna Kalczyńska i Robert Kantereit.

  To bardzo uzdolniony tancerz i zwycięzca 7. edycji You Can Dance. Brian Poniatowski wyjechał do Los Angeles. Uczył się w szkole do której uczęszczali: Justin Bieber, Britney Spears, Katie Holmes, Natalie Portman, Pussycat Dolls i Lady Gaga! Jednak on poszedł o taneczny krok dalej! Co zrobił w USA? W studiu Dzień Dobry TVN Brian by naszym gościem.

  Kasia Sowińska w Polsce znana była jako konferansjerka, aktorka i modelka. Co robi w Los Angeles? Dlaczego wyjechała z Polski i czemu polski show-biznes ją odtrącił? Jak "wkręciła się" na amerykańskie salony? Jak doszło do współpracy ze światowej sławy muzykiem - Luisem Miguelem? W studiu Dzień Dobry TVN Kasia szczerze opowiedziała o swoim amerykańskim śnie, który stał się jawą.

  O tym, jak wygląda ceremonia i gala rozdania Złotych Globów, dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska rozmawiała z aktorką Katarzyną Sowińską. Która amerykańska gwiazda zrobiła na niej największe wrażenie? Co łączy Katarzynę Sowińską z Luisem Miguelem? Co powiedziała jej Uma Thurman?

  Paul Walker zginął w wypadku samochodowym. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska poznała go osobiście. Był surferem, osierocił 15-letnią córkę, kochał morze. Znamy go z filmu "Szybcy i wściekli". Angażował się w akcje charytatywne m.inn. w zbiórkę pieniędzy dla ofiar tajfunu na Filipinach. Jaka była przyczyna wypadku? O tym, w studiu Dzień Dobry TVN, Ania Wendzikowska.

  Dziennikarka Anna Wendzikowska zabrała nas za kulisy swojej pracy. Zobaczcie, co dzieje się w kuluarach press junketów i przyjrzyjcie się Los Angeles oczami Ani. Czym jest tak naprawę press junket?

  Na polskie ekrany wchodzi film "Igrzyska Śmierci: W pierścieniu ognia". Pierwsza część tej serii okazała się spektakularnym ekonomicznym sukcesem. Dziennikarka Dzień Dobry TVN - Anna Wendzikowska, w Los Angeles, spotkała się z gwiazdami tego filmu: Lennym Kravitzem i Elizabeth Banks. Opowiedzieli o "szeptankach", zjawisku komercjalizacji i czułości między nimi.

  Kręcąc film o anoreksji musiała schudnąć, aby być wiarygodna. Zazwyczaj waży 50 kilogramów- schudła do 43. Poświęcenie opłacało się. Dziennikarka Dzień Dobry Katarzyna Olubińska rozmawiała z Izą Miko.

  Margaret to muzyczna sensacja ostatnich miesięcy. Jej hit „Thank you very much” podbił wszystkie listy przebojów w Polsce. W studiu Dzień Dobry Wakacje artystka wykonała swój drugi singiel – „Tell me how are ya”.

  Patricia Kazadi była w Stanach, a po Los Angeles oprowadziła ją sama Magda Mielcarz. Były w studiu nagraniowym, gdzie powstawał album " Thriller " Michaela Jacksona. W tym miejscu nigdy nie wiadomo, na kogo się trafi... A w studiu Dzień Dobry TVN Patricia opowiedziała, jak Magda czuła się w stanie błogosławionym:)

  Po co Marta Żmuda-Trzebiatowska przymierza suknię ślubną? Co łączy ją z Pawłem Małaszyńskim i o co miał na myśli Małaszyński mówiąc że: „kolejny raz wyląduje ze Żmudą w łóżku”? Dziennikarka Agnieszka Jastrzębska widziała Martę Żmudę-Trzebiatowską w sukni ślubnej! Co wydarzy się 14 grudnia 2012 roku na ulicy Marszałkowskiej w Warszawie?

  Modelka, aktorka, wokalistka. Ligia w ekranizacji „Quo Vadis” Jerzego Kawalerowicza, spełniona matka i żona. Mieszka w Kalifornii, gdzie właśnie rozpoczyna swoją karierę muzyczną. Wspiera ją mąż- amerykański prawnik i biznesmen Adrian Ashkenazy. Co robi w Polsce i jaka jest jej metoda na zrobienie kariery w USA?

  Współpracowała z takimi gwiazdami jak Dustin Hoffman, Sylwester Stallone, David Lynch czy Winona Ryder. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy gwiazdę już światowego formatu Weronikę Rosati. Opowiedziała o swojej amerykańskiej karierze, o emocjach na planie filmu "Obława" oraz o zagranicznych castingach. Czy stara się brać udział we wszystkich możliwych i jak wygląda jej życie w Los Angeles?

  Reporter Dzień Dobry TVN Marcin Sawicki spotkał się z Alicją Bachledą - Curuś na Rynku Głównym w Krakowie. Czy zawarła w Stanach Zjednoczonych trwale przyjaźnie, jakie ma plany na przyszłość, co łączy ją z grami komputerowymi i czego sobie życzy na święta i Nowy Rok?