książka

  książka

  Na temat wojny powstało wiele książek i publikacji, ale nikt tak dokładnie jak Magda Grzebałowska nie przedstawił jej oczami dzieci. "Wojenka" to książka o najmłodszych, którzy dorastali bez ostrzeżenia. Autorka dotarła do historii osób, które podzieliły się z nią swoimi dziecięcymi, jakże traumatycznymi wspomnieniami. O kilku z nich pisarka opowiedziała w Dzień Dobry TVN.

  "Kuchenne rewolucje" to program, który budzi emocje widzów siedzących przed telewizorami. Wszystko za sprawą żywiołowej Magdy Gessler, która wie, czym jest prawdziwa zmiana. Na przestrzeni 11 lat znana restauratorka rzucała już talerzami, krzyczała, ale ostatecznie pomagała rozkręcać nawet najtrudniejsze biznesy. Z okazji 300. odcinka odwiedziliśmy gwiazdę z kamerami oraz porozmawialiśmy o najciekawszych wspomnieniach i planach.

  Książka wielu osobom nieodłącznie kojarzy się z zapachem papieru i szelestem przekładanych stron. Coraz częściej przekonujemy się jednak do jej cyfrowej wersji. Ma to związek przede wszystkim z wygodą czytelnika i łatwością dostępu do ukazujących się na rynku tytułów, zarówno nowości, jak i klasyki. Dobra literatura zawsze pozostaje w modzie, bez względu na format, w jakim się pojawia. W wersji elektronicznej wydano m.in. powieści Krystyny Kofty.

  Karolina Szaciłło, dziennikarka, która promuje zdrowy styl życia, w książce "Jestem kobietą" podzieliła się doświadczeniami związanymi z nałogami. W Dzień Dobry TVN opowiedziała o tym, jak sobie z nimi poradziła. Poruszyła też problem "wysokofunkcjonujących alkoholiczek", czyli kobiet, które są uzależnione, ale pozornie nie zakłóca im to normalnego życia.

  Katarzyna Bonda jest jedną z najpopularniejszych autorek kryminałów w Polsce. Jej powieści sprzedały się w naszym kraju nakładzie przekraczającym 2,5 mln egzemplarzy, a są wydawane aż w 15 państwach. Na podstawie książki jej autorstwa powstał serial "Żywioły Saszy". Teraz pisarka stworzyła następną historię, o której opowiadała w Dzień Dobry TVN.

  Beata Kozidrak to od kilku dekad jedna z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Razem z zespołem Bajm, jak i w ramach kariery solowej, wylansowała dziesiątki przebojów, które zna i nuci cała Polska. Teraz piosenkarka debiutuje w roli pisarki. Do drukarni trafiła właśnie jej książka "Beata. Gorąca krew", czym szczęśliwa autorka pochwaliła się w mediach społecznościowych. Kiedy premiera?