koncerty

    koncerty

    Niedawno zespół De Mono zagrał świąteczny koncert dla więźniów i służby więziennej Zakładu Karnego w Grójcu. To nie jest ich pierwszy występ za kratami. Kto ich do tego namówił? Jakie emocje towarzyszą występowi w więzieniu?

    "Ja uwielbiam ją, ona tu jest i siedzi ze mną" - Radek Liszewski, lider zespołu "Weekend", do studia Dzień Dobry TVN przybył w towarzystwie swojej żony Doroty. Są razem ponad 20 lat. Dlaczego Dorota Liszewska woli pozostać z tyłu? Czy to ona pociąga za sznurki? Czy Radek "gwiazdorzy"? Czy żona towarzyszy mu w trasie koncertowej i, czy jest zazdrosna? Czy prawdą jest, że się "dorobił" na koncertach? Czy ma helikopter, lądowisko, prywatne jezioro o pięć samochodów? Skomentował także wypadek na torze wyścigowym.

    Co ją w życiu zawodowym najbardziej zaskoczyło? Dlaczego jako nastolatka chciała mieć 45 lat? Jak często koncertuje, co łączy ją z Kubą Badachem i, jak ocenia młodych muzyków? Jaki rodzaj muzyki "uprawia" jej syn? Gościem Dzień Dobry TVN była wielka dama polskiej piosenki Grażyna Łobaszewska.