koncert

  koncert

  Wczoraj jego przygoda z "X Factor" dobiegła końca. Czy liczył na więcej? Jak myślicie, czy to rzeczywiście on powinien odpaść? Na scenie Dzień Dobry TVN Filip Mettler - "Hometown Glory"!

  Czy zespół "Feel" się rozpadł, a Piotr Kupicha rozpoczyna karierę solową? Dlaczego nic o nich nie słychać i nie pojawiają się w mediach? Czy jest szansa na kolejną płytę zespołu?

  Dziś gratka dla fanów Rafała Brzozowskiego. W Dzień Dobry TVN telewizyjna premiera jego najnowszego utworu "Za mały świat"! Podobało się Wam?

  Już 22 czerwca na Stadionie Narodowym w Warszawie wystąpi Sir Paul McCartney! O tym, jak organizuje się koncerty wielkich gwiazd, z jakimi problemami boryka się organizator, jakie zachcianki miewają artyści oraz o wielkiej miłości do The Beatles rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z Piotrem Metzem i organizatorem koncertu Stevem Toddem.

  Wczoraj skończyła się ich przygoda z programem „X Factor”. Dziś, specjalnie dla widzów Dzień Dobry TVN, wystąpili na naszej scenie. Kibicowaliście im? Zobaczcie kulisy wczorajszego odcinka "X Factor"!

  Od dziś w „X Factor” koniec żartów! O 20.00 zaczynają się odcinki „na żywo”! Z uczestnikami programu, o przygotowaniach do wieczornych zmagań, rozmawiała Kinga Burzyńska, a w studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Tatianę Okupnik i Patricię Kazadi. Jaką niespodziankę przygotowała dla naszych widzów Patricia?

  Boysbandy od dawna przyciągały na koncerty rzesze fanek. Podobnie jest z zespołem One Direction, który powstał w brytyjskim X Factorze. Poznajcie polskie fanki zespołu - "directionerki"! Czy, i kiedy, One Direction zagra Polsce?

  Na scenie Dzień Dobry TVN, ze swoim nowym singlem pt. „Xarr”, gościł dziś Pako Sarr. Jak Wam się podobało?

  Jest multiinstrumentalistką i uwielbia absurdalny humor, jej płyta "The Best Of" to zbiór utworów, które powstały z inspiracji i fascynacji wieloma gatunkami muzycznymi. Na naszej scenie: Aleksandra Galewska "I've been waiting for you"!

  „Never say never” to życiowe motto pewnego popularnego Kanadyjczyka oraz tatuaż pewnej popularnej Polki. O kim mowa? Obejrzyjcie nasz reportaż!

  Na scenie Dzień Dobry TVN gościliśmy dziś uśmiechnięte bliźniaczki ze Świerzawy! W programie X Factor, Monika i Milena, oczarowały jurorów, a jak Wam podobało się ich wykonanie utworu "Price Tag"?

  We wrześniu skończy 60 lat, od 60 lat mieszka w Józefowie, od 40 lat jest w związku z tą samą kobietą, a od 30 lat śpiewa w tym samym zespole. W studiu Dzień Dobry TVN Grzegorz Markowski próbował odpowiedzieć na nurtujące wszystkich pytanie: jak to jest być prawie 60 - letnim rockmanem?

  Na scenie Dzień Dobry TVN słowiańskie rytmy w nowoczesnej aranżacji! Donatan feat. Percival "Marysia".

  "Kurczat" na scenie Dzień Dobry TVN zaprezentowali swój najnowszy utwór "Powrotna noc". Podoba Wam się?

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił Sambor Kostrzewa z utworem "Gravity". Podoba się Wam jego głos i ta piosenka? Czekamy na Wasze komentarze!

  Na scenie Dzień Dobry TVN, ze swoim najnowszym utworem p.t. "Obca" wystąpiła Malwina Kusior. Podobało się Wam?

  O operetce, filmie i zespole dr Misio z Arkadiuszem Jakubikiem, aktorem i wokalistą zespołu, rozmawiała nasza dziennikarka Kinga Burzyńska. Jak Wam się podoba "awangardowy jazz a'la dr Misio?

  Zachwyciły publiczność i jurorów "X Factor"! Na scenie Dzień Dobry TVN gościliśmy dziś, bliźniaczki, Ewę i Kasię Goławskie, które wspólnie wykonały utwór "An Angel".

  Dziś w Krakowie koncert Marii Peszek. Fani mają nadzieję, że obędzie się bez awarii :) Kinga Burzyńska spotkała się z Marią Peszek. Artystka słynie z tego, że jest bezkompromisowa. Mówi, co myśli, ale nie co jej ślina na język przyniesie. Co artystka sądzi o tym, że w społeczeństwie wzbudza skrajne emocje?

  Gitarzysta zespołu Guns N' Roses. Występował z Michaelem Jacksonem. Żyje z rozrusznikiem serca. Dziennikarz Dzień Dobry TVN Marcin Sawicki spotkał się ze Slashem, który przyjechał do Katowic, aby dać pierwszy koncert w Polsce.

  Na scenie Dzień Dobry TVN, utwór „The Goose Hangs High” wykonał zespół Tres.B! Lubicie ich?

  Karnawał postanowiliśmy pożegnać gorącymi, latynoskimi rytmami! Na naszej scenie przedsmak dzisiejszego musicalu w "Fabryce Trzciny" - "Conoce mi Cuba". Lubicie takie rytmy?

  Na scenie Dzień Dobry TVN gościliśmy dziś Hanię Stach. Specjalnie dla Państwa wykonała utwór: "Your Creation". Podobało się Wam?

  Na scenie Dzień Dobry TVN gościliśmy dziś debiutujący na scenie muzycznej zespół - Over Kyoto. Jak Wam się podobał ich utwór "On & On"?