Joanna Koroniewska

  Joanna Koroniewska

  Joanna Koroniewska jest jedną z tych gwiazd, które mogą się pochwalić ogromnym poczuciem humoru i jeszcze większym dystansem do siebie. W najnowszym wpisie na Instagramie aktorka wyznała, że chętnie by się zgłosiła do programu "Top Model". Postawiła jednak jeden warunek. Jaki?

  Jedno jest pewne - małżeństwu Dowborów nie poskąpiono poczucia humoru. Joanna i Maciej na życie patrzą z dystansem, potrafią śmiać się z codzienności i droczyć ze sobą w przyjacielski sposób. Często platformą do wymieniania żartów są dla nich media społecznościowe. To dzięki nim fani mogli ostatnio dowiedzieć się o niecodziennym pomyśle Macieja. Aktor chciał uświetnić "pierwszą rocznicę" lockdownu. Co takiego wymyślił i jak odpowiedziała mu Joasia?

  Róże Gali zostały przyznane już po raz 18. Redakcja magazynu nagrodziła artystów i ludzi mediów za ich talent i osiągnięcia. Kim są laureaci tegorocznej edycji plebiscytu? O tym mówiła w naszym programie Sandra Hajduk.

  Joanna Koroniewska od lat zachwyca zgrabną sylwetką, choć sama mówi: "Nie uważam, że moja figura jest jakaś wyjątkowa". Jednak nie da się ukryć - jest szczupła oraz wysportowana, a swoje wdzięki często prezentuje w mediach społecznościowych. Teraz okazuje się, że miała propozycje pokazania tego szerszej grupie odbiorców... Dlaczego nie zgodziła się na sesję w "Playboyu"?

  Mężowie, bracia, przyjaciele i znajomi - wszyscy panowie obchodzą właśnie swoje święto. 30 września jest okazją do tego, by panie zrewanżowały się im za o wiele popularniejszy Dzień Kobiet. W sieci zaroiło się więc od uroczych zdjęć z życzeniami i wyrazami miłości. Jak Dzień Chłopaka obchodzą polskie gwiazdy?

  Wielkimi krokami zbliża się jesień – przez jednych uwielbiana za kolorowe liście, przez innych nienawidzona za słotę i szybko zapadający zmrok. Znane i lubiane osoby postanowiły więc w pełni wykorzystać ciepłe dni. W jaki sposób spędzają ostatni weekend lata?

  Lato dobiega końca, ale pogoda nadal nas rozpieszcza. Ostatnie słoneczne dni postanowiła wykorzystać Joanna Koroniewska. Aktorka spędza ciepły wrześniowy weekend w Sopocie, gdzie wypoczywa i oddaje się swoim sportowym pasjom. Zrelaksowana Joanna podzieliła się z fanami zdjęciem, na którym pozuje w bikini. Skąpy strój uwydatnia jej nienaganną figurę.