Joanna Koroniewska

    Joanna Koroniewska

    Joanna Koroniewska-Dowbor i Maciej Dowbor uwielbiają z siebie żartować. Tym razem opublikowali krótkie filmy, nawiązujące do Światowego Dnia Gry Wstępnej. Fani odpowiadają rozbawieni: "No po prostu płaczę do telefonu".

    Joanna Koroniewska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Aktorka chętnie zabiera głos w ważnych dla siebie sprawach, a także dzieli się wiadomościami ze swojego życia. Z okazji Dnia Nauczyciela gwiazda pokazała zdjęcie z 1985 roku z akademii szkolnej. W ten sposób aktorka chciała złożyć życzenia pracownikom oświaty, szczerze przyznając, że mimo upływu lat wciąż kocha występy publiczne. 

    Nie da się ukryć, że Joanna Koroniewska to kobieta wielu talentów, a jej doskonałe poczucie humoru, pogodne nastawienie do życia i niespotykany dystans do własnej osoby sprawiają, że ma wokół siebie rzeszę oddanych fanów. Niestety, wśród użytkowników mediów społecznościowych zawsze znajdzie się osoba, która nie szczędzi gwiazdom uszczypliwych komentarzy. Internauta, który w niewybredny sposób skomentował wygląd aktorki, otrzymał od niej stosowną odpowiedź.

    Joanna Koroniewska chętnie dzieli się na swoim koncie na Instagramie swoją codziennością. Aktorka jest mamą dwóch córek, a młodsza z nich właśnie rozpoczęła naukę w przedszkolu. Gwiazda opublikowała post w którym przyznała, że jej pociecha już drugiego dnia zachorowała i musiała zostać w domu. "Mówi się, że pierwszy rok przedszkolaka to więcej nie chodzenia niż chodzenia" – napisała aktorka.