izabela janachowska

  izabela janachowska

  O to Agnieszka Jastrzębska zapytała Natalię Siwiec, Joannę Jabłczyńską, Maję Hirsch, Roberta Gawlińskiego, Monikę Gawlińską, Omenę Mensah, Radosława Majdana, Izabelę Janachowską.

  Agnieszka Szulim, Natalia Siwiec, Dawid Woliński, Majka Jeżowska, Maciej Dowbor, Kasia Klich, Ada Fijał, Anna Popek, Marcin Kwaśny, Daria Widawska, Ola Kisio, Olga Bończyk, Izabela Janachowska - to gwizady, które zaprojektowały obroże dla psów. Dochód z ich sprzedaży zostanie przeznaczony na dogoterpię dzieci. Gośćmi Dzień Dobry TVN były: Izabela Janachowska oraz Daria Widawska.

  W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli: tancerka Izabela Janachowska oraz scenarzysta Doman Nowakowski. Czy namiętnie oglądają seriale, w czym Izie pomógł pewien serial o pijaku, erotomanie i narkomanie oraz czy zdarzyło im się zarwać noce z powodu emisji ich ukochanego serialu?

  Natalia Siwiec, Agnieszka Szulim, Anna Mucha, Katarzyna Sokołowska, Izabela Janachowska, Zuzanna Wachowiak, Blanka Jordan o tym, która ich sukienka łączy się z najwspanialszymi wspomnieniami. Pytała, jak zwykle dociekliwa, Agnieszka Jastrzębska.

  Jak kobiety bawią się podczas wieczorów panieńskich? Czy taniec erotyczny to stały element zabawy? Co tak naprawdę wydarzyło się podczas wieczoru panieńskiego Jolanty Mrotek? Gośćmi Dzień Dobry TVN byli: aktorka Jolanta Mrotek, aktorka Karolina Borkowska, tancerka Izabela Janachowska i Kamil "Buźka" Wadziński z grupy chippendales BadBoys Team.

  Te małe i te duże. Te w pracy i w domu. I te najważniejsze - w związku. O co najczęściej się kłócimy i jak się godzimy? Jak długo chowamy urazę? Kto pierwszy dąży do zgody: kobieta czy mężczyzna? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy psycholożkę Katarzynę Miller, rajdowcę Krzysztofa Hołowczyca, tancerkę Izabelę Janachowską oraz wokalistę zespołu Volver Mariusza Totoszko.

  W nowym roku można rzucić palenie, schudnąć oraz znaleźć miłość swojego życia. Problem w tym, że nie ma miłości na zamówienie. W studiu Dzień Dobry TVN zapytaliśmy tancerkę Izabelę Janachowską oraz aktorkę Andżelikę Piechowiak. Jak im udało się ją odnaleźć?

  Piękna i utalentowana. Ma idealne ciało, które chętnie prezentuje na okładkach magazynów dla panów. Tańczy od dziecka, a jej umiejętności możemy podziwiać w kolejnych edycjach „Tańca z Gwiazdami”. Tym razem zdradziła nam, jaki jest jej sekret na utrzymanie tak doskonałej figury. W kuchni Dzień Dobry TVN towarzyszył tancerce Tomek Woźniak.

  Czy pieniądze stanowią o zaradności mężczyzny? Czy mężczyzna bez pieniędzy to nieudacznik? A może kobietom bardziej podobają się majętni mężczyźni, bo pieniądz to kobiety afrodyzjak? O to zapytaliśmy w Dzień Dobry TVN naszych gości: aktora Wojciecha Wysockiego, tancerkę Izabelę Janachowską, biznesmena Pawła Olbrychta i aktorkę Agnieszkę Wielgosz.