gwiazdy

    gwiazdy

    Choć od lat wpaja się, że wiek w miłości nie gra roli, to wciąż temat ten wywołuje dużo emocji. Gdy Bartosz Gelner odniósł się do związku z Magdaleną Cielecką, przez kilka dni media rozpisywały się o ich relacji. Pomiędzy nimi jest 16 lat różnicy, ale wcale nie są pod tym względem rekordzistami w polskim show-biznesie. Kto znalazł się na liście par z dużą różnicą wieku?

    Sara Boruc-Mannei, założycielka własnej marki modowej, na swoim Instagramie narzekała na celebrytki, które chciały wypożyczyć od niej ubrania za darmo. Żona Artura Boruca nie przebierała w słowach. O szczegółach w Dzień Dobry TVN opowiedział Mateusz Hładki.

    Jennifer Lopez ma za sobą trudne chwile. Niedawno rozstała się z Alexem Rodriguezem dwa lata po tym, jak przyjęła jego oświadczyny. Napięty grafik gwiazdy nie pozwala jej jednak na siedzenie i rozpaczanie. Lopez cały czas pracuje nad nowymi filmami, muzyką i własną linią kosmetyków. Wsparciem w tym intensywnym czasie są dla niej najbliższe w życiu kobiety, czyli mam i córka.

    Mateusz Borkowski, znany szerzej jako Big Boy, ma za sobą trudną walkę o własne życie i zdrowie. Jeszcze kilka lat temu uczestnik programu "Gogglebox. Przed telewizorem" ważył 244 kg. Dzięki determinacji i pomocy lekarzy udało mu się zrzucić ponad 160 kg. W rozmowie z Oskarem Netkowskim dla serwisu dziendobry.tvn.pl opowiedział, z czym musiał się zmierzyć.