film

  film

  Pamiętacie trzymający w napięciu melodramat "Her" z 2013 roku? Dla fanów oscarowej produkcji, jak i prawdziwych melomanów mamy dobrą wiadomość. 19 marca odbyła się premiera winylowego krążka ze ścieżką dźwiękową z filmu. Wydanie jest już dostępne w sprzedaży. My postanowiliśmy przypomnieć nieco fabułę produkcji z Joaquinem Phoenixem w roli głównej.

  Aktorka Corinne Masiero rozebrała się scenie podczas gali wręczenie najważniejszych nagród francuskiego kina - Cezarów. Artystka słowami "oddaj nam kulturę Jean" zwróciła się bezpośrednio do premiera Francji Jeana Castexa z prośbą o wsparcie dla sektora kultury, który z powodu pandemii bardzo mocno ucierpiał.

  Tomasz Karolak spotykał się już m.in. z Iloną Ostrowską, Magdaleną Boczarską oraz Magdaleną Lamparską. Jego najgłośniejszym i najdłuższym związkiem był ten z Violą Kołakowską, z którą wychowuje dwójkę dzieci. Teraz media obiegło zdjęcie aktora z łóżku z kolejną kobietą. Kim jest Paulina Gałązka?

  Lady Gaga jest utalentowaną piosenkarką, ale też aktorką. Po entuzjastycznie przyjętej przez krytyków i widzów roli w filmie "Narodziny gwiazdy" ponownie stanęła przed kamerą. We Włoszech z jej udziałem powstaje właśnie produkcja zatytułowana "House of Gucci". Lady Gaga podzieliła się z fanami zdjęciem z planu. Razem z partnerującym jej Adamem Driverem wygląda niezwykle stylowo.

  Polacy wybrali "Dzień świra" jako film wszech czasów - tak wynika z raportu Uniwersytetu SWPS, zrealizowanego na zlecenie Filmoteki Narodowej – Instytutu Audiowizualnego. Obok tej informacji nie przeszła obojętnie Katarzyna Zielińska, która grała w produkcji Marka Koterskiego. Pamiętacie, w jaką postać się wcieliła?