film

  film

  Krystyna Janda to bez wątpienia ikona polskiego kina. Gwiazda filmów Andrzeja Wajdy, Ryszarda Bugajskiego oraz Piotra Szulkina. Zagrała w ponad 40. produkcjach filmowych. Laureatka Nagrody Jury w Cannes za rolę w "Przesłuchaniu". Jest także autorką kilku książek, a także założycielką fundacji i teatru. W studiu Dzień Dobry TVN opowiedziała o tym, jak żyje zapracowana gwiazda.

  Aroganckie, kozackie, nihilistyczne, zabawne czy może naiwne? Jakie jest polskie kino? Co denerwuje krytyka filmowego w polskim kinie? Tomasz Raczek ocenił w Dzień Dobry TVN najpopularniejsze polskie produkcje filmowe.

  Organizatorzy festiwalu Off Plus Camera udowadniają, że w świecie filmu jest miejsce dla początkujących filmowców oraz dla amatorów i to oni na filmie mogą zarobić duże pieniądze. Naszymi gośćmi byli: Krzysztof Ślusarz, producent festiwalu Off Plus Camera, Marcin Wierzchosławski, producent filmowy, juror w konkursach Allegro Short Film oraz Allegro Short LAB i Paweł Soja, ubiegłoroczny zwycięzca w konkursach Ty Plus Camera oraz Allegro Short Film.

  Znana tancerka i projektantka podjęła się kolejnego wyzwania - postanowiła zrealizować film modowy według swojego scenariusza. Jaki udział w nim będzie miał Madox? Zobaczcie sami!

  Większość z nas zna go z filmu "Dług". Robert Gonera na jakiś czas zniknął z życia publicznego - czy to z powodu rzekomych problemów psychicznych, jak pisano w tabloidach, czy z innych, tylko jemu znanych? W studiu Dzień Dobry TVN aktor opowiedział o swoim powrocie na szklany ekran, o nowej roli w filmie " Big Love" oraz o nagonce w mediach.

  Sex Guru to rozpustna i rubaszna interaktywna sztuka tylko dla dorosłych, w której Tomasz Kot będzie przewodnikiem po seksualnym labiryncie. W jaki sposób przygotowuje się do roli eksperta od seksu? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy samego aktora, który postanowił stać się polskim edukatorem seksualnym!

  Renton został założony przez studentów Szkoły Głównej Handlowej. Nazwę zaczerpnęli od nazwiska głównego bohatera kultowego „Trainspotting”. Zostali także zauważeni przez Artura Rojka.

  Reporterka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska była na planie nowego teledysku Pawła Małaszyńskiego. Dowiedziała się, kiedy możemy spodziewać się płyty, na czym gra syn Pawła - Jeremiasz, oraz ile aktor ma w sobie z Indianina.

  „Sztos 2” to kontynuacja kultowej komedii Olafa Lubaszenki, w której Jan Nowicki i Cezary Pazura pokazali, co potrafią! W studiu Dzień Dobry TVN aktorzy zdradzili, czy jest to produkcja tylko dla mężczyzn i jak na film reagowały ich partnerki.

  Zyskał światową sławę jako mąż Madonny. Wyreżyserował takie filmy jak "Przekręt" czy "Porachunki". Właśnie wraca z drugą częścią przygód legendarnego brytyjskiego detektywa Sherlocka Holmesa. Reżyser Guy Ritchie opowiedział dziennikarce Dzień Dobry TVN Annie Wendzikowskiej o swoim najnowszym filmie i zdradził, kogo chciał obsadzić w roli Sherlocka Holmesa.

  "Wędrowcy – Wigilia 2010" to autorski projekt i zarazem debiut dokumentalny Anny Muchy. Projekt powstał według pomysłu aktorki, a ona sama debiutuje, nie tylko jako reżyserka, ale też jako matka. W studiu Dzień Dobry TVN opowiedziała o tym, jak to jest być matką po raz pierwszy , jak łączy życie zawodowe z prywatnym i zdradziła pewną tajemnicę… Jaką?

  Daniel Olbrychski obchodzi Złoty Jubileusz, czyli pięćdziesiątą rocznicę przygody z aktorstwem. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Daniela mnóstwo niespodzianek. Specjalnie dla niego swoje wspomnienia i życzenia zarejestrowali bliscy i przyjaciele i aktora. A w studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy aktora z żoną Krystyną Demską- Olbrychską.

  Od zawsze chciał zostać reżyserem. Nakręcił takie filmy jak: "Sin City" czy "Desperado". Dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska spotkała się z Robertem Rodriguezem przy okazji premiery filmu "Mali agenci: Wyścig z czasem ". Ten wywiad możecie zobaczyć tylko na naszej stronie internetowej!

  Największą popularność przyniosła mu rola Froda w filmie "Władca Pierścieni". Dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska spotkała się z Elijahem Woodem przy okazji premiery filmu "Tupot małych stóp 2 ", w którym aktor użycza swojego głosu. Czy aktor w dzieciństwie czuł się odmieńcem? Czy jest porywczy i cyniczny?

  Co robił na planie filmu z Wojciechem Mecwaldowskim? Czy wycofuje się z aktorstwa? Kim był, zanim nie został aktorem? W kawiarence Dzień Dobry TVN Kinga Rusin nakłoniła Piotra Adamczyka do zwierzeń!

  Piosenkarz, aktor, producent, tancerz, businessman. Justin Timberlake. Reporterka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska rozmawiała z byłym wokalistą zespołu 'N Sync przy okazji premiery jego najnowszego filmu „Wyścig z czasem”. Czy Justin zamierza pozostać wiecznie młody?

  Na nasze ekrany wchodzi film "Mali agenci wyścig z czasem". To czwarta część filmu o dzieciach-szpiegach. Choć jest to film o dzieciach i dla dzieci, dorośli też znajdą w nim coś dla siebie. W filmie zagrała Jessica Alba, z którą spotkała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska.

  Roma Gąsiorowska - Żurawska to jedna z najbardziej utalentowanych polskich aktorek młodego pokolenia. W tym roku podziwialiśmy ją w takich filmach jak „Sala samobójców” i „Ki”. Tym razem możemy obejrzeć ją w zupełnie innej roli – marzycielki Doris w komedii romantycznej „Listy do M”, która od czwartku jest już w kinach. W studiu Dzień Dobry TVN opowiedziała o tym, jak wspomina pracę na planie.

  W malowniczej Ossie reporterka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska spotkała się z Pawłem Małaszyńskim. Czy widział już nową superprodukcję " Listy do M."? Czy polubił postać, która gra i dlaczego wybrał akurat rolę Wladiego mając do wyboru jeszcze jedną?

  Uroczysta premiera „Listów do M.” , najnowszej produkcji TVN z plejadą największych polskich gwiazd, odbędzie się 9 listopada w Warszawie. A już teraz, w studiu Dzień Dobry TVN dziennikarka Anna Wendzikowska i stylistka Dorota Williams opowiedziały, jak wyglądają największe, światowe premiery filmowe. Jak powinnam być ubrana gwiazda, by błyszczeć na czerwonym dywanie?

  W studiu Dzień dDbry TVN wystąpiła Anna Karwan z utworem, który promuje film „Listy do M.” Jak oceniacie "What the world needs now is love" w jej wykonaniu?

  W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Katarzynę Bujakiewicz. Opowiedziała o swojej nowej roli w komedii romantycznej "Listy do M.", o spartańskich warunkach, w jakich grała oraz o córeczce Aleksandrze. Jaką mamą jest aktorka?

  W Londynie, z okazji premiery filmu "Giganci ze stali", Anna Wendzikowska spotkała się z Hugh Jackmanem. Jaki jest prywatnie najseksowniejszy mężczyzna świata? Czy jest surowym rodzicem? Dlaczego zwykle gra bez butów?

  W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy przedstawicieli najstarszego i najmłodszego pokolenia w Sejmie: Kazimierza Kutza, który w wyścigu do senackiego fotela nie dał szans konkurentom, posła PIS Patryka Jaki oraz Michała Kabacińskiego z Ruchu Palikota. O co będą walczyć świeżo nowi parlamentarzyści?

  Agnieszka Krukówna po długiej przerwie wraca na szklany ekran. Na planie filmowym pierwszy raz stanęła w wieku 11 lat. Była na szczycie i nagle zniknęła. Miała problemy, a jej życie osobiste nie układało się. Teraz powraca, o czym opowiedziała w programie Dzień Dobry TVN.

  W Brukseli Andrzej Sołtysik spotkał się z aktorem Robertem Więckiewiczem. W którym miejscu kariery się znajduje i jak wyglądała praca na planie filmu Agnieszki Holland "W ciemności ", czyli polskiego kandydata do Oskara?

  Agnieszka Dygant będzie kochanką św. Mikołaja, a żoną Piotra Adamczyka. Zmieni także zawód i imię. A to wszystko w nowej komedii bardzo romantycznej "Listy do M." W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy aktorkę, która zdradziła nam pikantne sekrety nowej superprodukcji.